Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Luśka z W...

Wirtualny Żywot

Polecane posty

a co mnie obchodzi co napisałaś? wierzę w swoje słowo pisane nie cudze:) zwłaszcza gdy ktos nie ma dobrych intencji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deko niezdrowa
jej Ike zna moje intecje:D cóż za jasnowidzka :) ;) ike Ty mnie nie znasz wogóle wiec skad możesz wiedziec jakie ja mam intencje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deko- widzę ty jednak ograniczasz się tylko do google:) ja owszem google używam ale mózgiem tez pracuje i to na dość wysokich obrotach nie jestem jasnowidzem umiem logicznie myśleć :) i wyciągać wnioski spróbuj kiedyś:) polecam a kto wie jak ci się uda tez będę się cieszyć z twojego sukcesu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stonogo co zrobić jak komenty są lesze od samej gazety:D mocno przereklamowane to pismo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deko niezdrowa
no właśnie :) widać, że ktoś Ci w myśleniu pomagał:) --

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zła interpretacja deko :) ale wybaczam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deko niezdrowa
skoro wyciągasz takie wnioski to śmiem twierdzic, że jednak wysokie obroty to masz w innymm miejscu niż mózg no chyba że u Ciebie powieksza sie istota biała:) na rzecz szarej :) -- a żeby już zbytnio nie nadwyrerzać Twego mózgu, napisze Ci ze w zadnym punkcie naszej dzisiejszej rozmowy nie miałam złych intencji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deko o mój mózg , jego obroty a zwłaszcza o istotę szarą nie musisz się martwić:D naprawdę wszystko jest tak jak trzeba twoje intencje wyraźnie potwierdziłaś swoja ostatnią wypowiedzią:) ja też mogę ci napisać masę zaprzeczeń nawet jak napisze, że kocham kucharza to możesz uwierzyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sami życzliwa deko ma zawsze dobre intencje :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deko niezdrowa
ike, pogadaj z moimi znajomymi a sie dowiesz, ze to nie były złe intencje:) ale dobra, trzeba mnie znac dobrze zeby tak stwierdzić:) i ja naprawde nie mam ochoty sie z toba w jakikolwiek sposob sprzeczec. to były żarty, ale nie zamierzam Cie przekonywać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kto kucharza nie kocha??? stonogo podejrzewam, ze te konie, które fotografował- jako że w zasadzie to do niego się dupą odwróciły noo chyba , że liczyły na chwile uniesień ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deko niezdrowa
sami moge Cie prosic na gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deko niezdrowa
wierz lub nie, Twój wybór:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie ogladam jego fot. chwalicie sie ze uzywacie google hah jaza leniwa i chyba zeby mnie kucharz zauwalyl musze mu zadac pytanie :) bo doczytalam,ze czuje sie niezauwazana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deko przepraszam cię bardzo ale co za głupie myślenie- pogadaj ze znajomymi........bla bla bla co mnie obchodzi jaki ktoś jest dla jakiś tam znajomych ważne, jak odbieram go ja ale jak masz lepiej w nocy spać to wiedz, że również moje intencje były czyste jak łza- zwłaszcza gdy poprosiłam cię o sprecyzowanie wypowiedzi:) nie moja wina jest to, że za ciężko było ci jej udzielić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deko niezdrowa
ike przepraszam Cie - ale nie mam ochoty na rozmowe z Tobą. wiec zamilcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stonogo nie widziałaś zwierzątek? Kucharz symbolicznie oznajmił ze ma wszystkich w zadzie i sam spróbuje kasze ugotować:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deko to TY nie masz ochotę na rozmowę ze mną nikt cię na silę ani nie zmusza ani nie trzyma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mówiąc o tym, że twoja ochotę lub jej brak mam w głębokim poważaniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie sami... nie widzialam. te jego wczesniejsze kwaitki i inne pierdoly mnie nie poderwally z krzesla wiec stwierdzilam,ze szkoda czasu. no tylko biedna kaczucsie bo taki rozglos byl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stonogo wiele nie straciłaś chyba że nigdy nie widziałaś końskiego zada no ale kucharz pewnie płonął z uniesienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deko niezdrowa
ike lepiej pilnuj swojego nosa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całuss
mam paluszki:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deko nie baw się w przedszkole:) zaczynasz mnie bawić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheeh no cóż jak to kucharz twierdził budował topik z innymi muzy odeszły weny brak:( a iftar znalazła trupa w szafie-----szook

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×