Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Luśka z W...

Wirtualny Żywot

Polecane posty

MS zapisałam to w moim małym serduszku ja niestety po przerwie kawowej będę dostępna pewnie od jakieś 12.30 co zapewne dla ciebie jest dość druzgoczącą informacją :) no cóż lepsze 3 godziny razem niż wieczna tęsknota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta dzisiejsza młodzież jakaś chorowita... ;) Ike, będe usychał z tęsknoty i pisał mroczne wiersze o niezaspokojonym pożądaniu do 12.28 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MS szczerze powiedziawszy na to właśnie liczę:) i nawet zamierzam bezczelnie podglądać:) buzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LzW
Dostawa z pierwszą ofertą liryczną Litości — zmiłowania — miłości! — tak, właśnie Miłości — miłosiernej, takiej, co nie mami, Nie zna, co to wahania, wątpliwości, waśnie, Szczera, jawna, widzialna — a nic jej nie splami! O, bądź moja bez reszty — cała — cała należ Do mnie! Całą postacią, urokiem, słodyczą Ust całowanych, dłońmi, cudem oczu — ależ Nie przecz! — tej piersi bielą ciepłą i dziewiczą, Całą sobą — swą duszą — zmiłuj się, bo pali Mnie pragnienie — a jeśli zatrzymasz choć atom, Umrę; albo żyć będę w tej niewoli dalej, Lecz zapomnę, przybity poniesioną stratą, Po co żyję — umysłu podniebienie straci Zmysł smaku, a ambicja wzrokiem to przypłaci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LzW
MS, to była propozycja na rozgrzewkę dla Ciebie. Jak donosi prasa, dobrze Ci się ostatnio wiedzie, więc myślałam, ze dasz zarobić biednej Luśce, co by ja trochę zbliżyć do upragnionego auta, np. made in the UK :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tamari - to Ty tak twierdzisz, z czym się nie zgadzam :classic_cool: LzW, ale ja jestem podłym wyzyskiwaczem... :classic_cool: Na vauxhalla u mnie nie zarobisz :( A co dopiero na mini :( Ale i tak Cię lubię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm wg psych rozw teoretycz mam ostatni mlodzienczy rok:P ale ogolnie jestem juz stara i zle sie czuje ide zjesc bulke z cynamonem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O widzisz Tamari, mówiłem, że młodzież :D Ja już zaliczyłem kryzys wieku średniego a dają mi 10 lat mniej niż mam :classic_cool: To ten perwersyjny i wyuzdany seks mnie tak odmładza :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LzW
MS, bo mnie się nie da nie lubić, co znajduje potwierdzenia w zasobach archiwalnych kafeteria.pl jak również w licznych przekazach ustnych świadków, którzy jeszcze żyją ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LzW
Ja też podobno wyglądam na młodszą tylko nie mam pojęcia dzięki czemu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LzW
Tamrciu moje złote ❤️ :) Tak dobrze to chyba nie jest ale i tak dziękuję :) Ty za to będziesz wyglądać na moją śliczna córkę jeszcze wiele, wiele lat :) MS, w tej chwili to ja już sama nic nie wiem. Trzeba by jakąś ankietę zarzucić, czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje młodsze dziecko odmawia współpracy :( skutkiem czego obowiązki zawodowe przekładam na jutro- po pozbyciu się mojej latorośli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja swintucha?:D wypraszam sobie Lusia na fotach na ktorych moglam Cie ogladac tak wlasnie mlodo wygladasz:) jestem szczera:) a u mnie to kwestia ujecia, chociaz na 25 nie wygladam moze to tak na 21-22 juz tak olac zreszta teraz ludzie tak roznie wygladaja, ze naprawde niewiadomo kto ile ma lat, znam laski po 20 ktorym daja ponad 30 i starszych co wygladaja jak z liceum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LzW
Ja zawsze wyglądałam na młodszą. Już na studiach "przemiłe" panie w dziekanacie nie raz miały mi to za złe podczas gdy np. wszelkim lekarzom i pielęgniarkom nie przyszło wtedy do głowy nigdy, żeby zwracać się do mnie per pani :) Ike, a jak Twój wirus, wytłukłaś już tę gnidę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe napewno nie wytlukla:) wiesz do mnie do teraz potrafia sie zwracac "dziecko" co juz uwazam ze przegiecie:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wirus wciąż mnie nieo puszcza- chociaż czuję ,ż e wkrótce to nastąpi jego siła rażenia jest dużo mnisza niż przed dwoma dniami- ale wciąż niestety jest:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LzW
No właśnie, podkradnę - Cześć Sweetie! :) Ja muszę niestety do pracy sie brać, ech. Usprawiedliwienia w postaci agresji wirusów brak, wiec co mi zostało? :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć słodka czytałam twoją wypowiedź u szukania- co prawda z nią się zgadzam tylko w połowie ale liczy się szczerość :) lusia - herezje opowiadasz- jakie popracować ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LzW
Ike, też sie zastanawiam, jak to możliwe, że się w to władowałam (pracowanie) :( :( Poza tym przez Ciebie szykuje się kolejne opóźnienie, bo idę zaraz do Szukania zobaczyć, co tam? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×