Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Luśka z W...

Wirtualny Żywot

Polecane posty

aleee chyba pierwszy raz nie czytałam ich po tym popatrzeć jak kiedyś było żeby powspominać itd czytałam żeby powspominać samą siebie i zastanowić się nad sensem bytności tutaj bo do tamtych czasów juz nie tęsknię może do pewnych ludzi ale juz nie do tamtej paczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj lusiu emocji owszem było ale było coś jeszcze o wiele częściej wbrew pozorom rozmawialiśmy ludzkim głosem o dupie maryni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka z W..
Justys ❤️ Ale chyba to juz se ne vrati, nie? :) Niby nie tak dawno, a takie zmiany na forum. Co zresztą tylko potwierdza nasze domniemania, ze taka kolej rzeczy, ewentualnie nie każdy się urodził by byc kafeteriuszem z krwi i kości, czyli for life-time :P ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie lusiu juz chyba nie i raczej na pewno nie w zasadzie każdy z nas się trochę zmienił nie mówiąc juz o wyraźnych antypatiach nie do pogodzenia owszem sa inni ludzie ale ci inni ludzie tworzą juz inne klimaty- wcale nie gorsze ale zupełnie inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka z W..
Z tymi klimatami to racja. Żeby się wciągnąć trzeba trafić na swój typ, a to wcale nie takie proste. Ja obie poczytam archiwum na pierwszą moją rocznicę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wiesz lusia czytałam ten moment- moment rozłamu- początek wielkiej wojny i najśmieszniejsze jest to, że zaczęło się od takiej idiotycznej głupoty, po czasie wygląda to naprawdę śmiesznie i serioo jak dzieci z piaskownicy latające z drewnianymi niby karabinami:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Zainsporowana Waszym czytaniem archiwum też zajrzałam. Już pomijając fakt, że usunęłam moje 2 profile z kafe, widzę, że troche za dużo % w siebie wtedy wlewałam. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahaha ju dobrze wiedzieć :P a jakie to były profile ??????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka z W..
Nie pamiętam o co tam poszło, ale z wiadomej perspektywy patrząc wierzę, ze można się z tego śmiać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lusiu komiczne zapytał retro jak to jest byc kobieta przy której facetowi nie staje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a retro coś tam- chyba ślina?? stanęła w przełyku ze wzbudzenia i do dziś nie chce dać się przełknąć :) zacięta blać- oczywiście domniemana ślina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Konflikt na linii Retro-Komik można było od samego początku obstawiać. A moim zdaniem zaczęło się od tego, że niektórzyt stwierdzili, że Retrówka bawi się ludzkimi emocjami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ju konflikt narastał owszem ale mi chodzi o ten dokładnie rozłam o ten wieczór i później poranek gdy trwały przegrupowania kto jest z kim kto przeciwko komu i kto się wstrzymał i jakim prawem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ty ju na przyszła matkę komicznego dzieci się szykowałaś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
A mogłabyś dać linka do tego, Ikuś? Bo nie wiem, który to top...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka z W..
Ja też się nie mogłam powstrzymać i zerknęłam na kilka wpisów. No i ze nam się chciało wtedy tyyyyyyle dyskutować to niemal nie do wiary ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
No i widzisz, olał mnie! 😭 To był ten topik "w pociągu"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
było nie wróci albo trzeba pożegnać to miejsce albo być tu dalej bez wracania do przeszłości ja i tak zrobiłam milowy krok po raz pierwszy po za macierzyńskim biorę udział w normalnym ( no w miarę) TWA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie- w pociągu to juz był kulminacyjny moment kulminacyjnego momentu :D zaczęło się od linku, który ci podałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Dzięki, IK (obcięłam Cię:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to sa słowa retro:D z dedykacją dla pani R-edaktor :D a ty co robisz...? wywalasz na mnie kupe gnoju, tworzysz jakieś teorie, zupełnie nieprawdziwe na mój temat... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tamari czekasz na kolejny kubeł pomyj?:) bo nie wiem czy zauważyłaś inne topiki opisywane są z humorem a nasz kurna jakoś tak juz inaczej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze jaki ten szmatławiec do poinformowany:D nawet wie kiedy odeszła retro i czy w ogóle odeszła:D no nic tak czy owak szykuje nam się stypa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Czytam właśnie Wasze wzajemne złośliwości. Ikuś, Lusia, Sami... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj jestem zgorzkniala, nudna i zlosliwa ale nie dla Was kochane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ju ja wtedy byłam jeszcze całkiem normalna:) oni rzucali błotem a ja o seksie z mężem i farbowaniu włosów:D tamarii a czym podpadniesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×