Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Luśka z W...

Wirtualny Żywot

Polecane posty

Gość Luśka z planami
🖐️ :) Czy obecnie istnieje jakiś temat przewodni tego konkretnie wątku wirtualnego żywota? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mało stanowczy ... u mnie w miescie ci co załozyli sobie opony zimowe wszyscy jak jeden stwierdzili ze to bez sensu :P u mnie w czewie snieg był przez tydzien :) podczas tej zimy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lusiu chyba nie ale na tapecie jest najwyraźniej śnieg i niekończące się rozmowy o braku czasu na kafe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka z planami
A u mnie tak dość biało od dwóch dni. Nie przesadnie dużo śniegu, ale trzyma się na gałęziach i fajnie to wygląda. MS, temat przewodni fascynujący, ale istnieje ryzyku uaktywnienia sie lekkiej zazdrości, wiec lepiej się wycofać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale naściemniałeś :) No tak czy inaczej wychodzi na to, że Karaiby :) I pomyśleć, że kiedyś tamtedy dość często przejeżdżałem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka z planami
A gdzie chcielibyście sie przenieść na emeryturę? Bo ja do Włoch lub na Florydę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lusia no wiesz? zdradzasz londyn??? ja do Francji ;) zawsze chciałam mieszkać tam gdzie Robespierre- nawet swego czasu planowałam zakupić dokładnie to samo mieszkanie co prawda dzielnica niespecjalna...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emerytura w leśniczówce w lesie. Tylko i wyłącznie. Daleko od cywilizacji. Dom z bali. Kominek. Las sosnowy. Przydałby się strumyk w pobliżu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka z planami
Ike, Londyn to nie dla emerytki ;-) Ja bym chciała w ciepłym klimacie, ale że trzeba myśleć realistycznie to cóż, oby nie w domu opieki społecznej ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nienawidzę bieszczad, gór, pagórków i innych wniesień z nadwyżynami włącznie na odludziu też bym nie wytrzymała- uwielbiam cywilizację . uwielbiam być wśród ludzi mimo, że niekoniecznie z nimi- patrzeć na tętniące życie do późnej godziny nocnej w londynie mieszkałam prawie w centrum- okna wychodziły właśnie na gwarną ulice- siedziałam w tym oknie godzinami nocą- to jedna z fajniejszych tamtejszych atrakcji, które wspominam z łezką w oku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ike ja przeciwnie ...nie wyobrazam sobie bym co rok nie był w jakichs górach .... Tatry SA DE BEST :) A orla perć to juz wogóle przynosi mi takie orgazmy ze nie moge spac po nocach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka z planami
Brat, jak los rzuci to kto wie? :D A ja się męczę w metropoliach, jak już to tylko krótkie wypady mi się podobają i chcę wracać. Cóż, odludki też się po tym świecie plączą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MS bij mnie bij mnie byłam niegrzeczna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka z planami
A propos Bieszczad, okolice pagórkowate o wiele bardziej mi się podobaja niż płaskie. Byle nie za duże te wzgórza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chłopaki ale nie 2 na raz! i dlaczego od razu do lasu????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do lasu do lasu
robala do lasu za Augustowem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko proszę nie owijać mnie w prześcieradła!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×