Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Luśka z W...

Wirtualny Żywot

Polecane posty

Gość Ju......
Pamiętam, tamarcia. :D To było stosunkowo niedawno. Ale miałam przeciez Twoje gadu już wcześniej, po tym, jak założyłaś topik tu, na uczuciowym. Nawet jedną rozmowę przeprowadziłyśmy. :P A z tym spotkaniem to dobre było :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie raz wchodzę na topik widzę -a ja spokojnie na tym topiku sobie pisze! mimo, że mnie nie było:D tak poznałam ciemną strone justysi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weekendowy
Ja się tylko nabijam, wolę nie wspominać (ale ja durny byłem :o).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sami noooo pamiętasz topik zaraz bedzie burza:>??? czy jakoś tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe i zostalo w tradycji piwko i karaoke:D jak wyzdrowieje to koniecznie musimy isc jak bedziesz w W

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weekendowy
Mnie coś świta ike z tym topikiem. Chyba tam pisywałem :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka z W..
Weekendowy - jak chcesz, ale ja bym takiej okazji jak zaznajomienie się z samą Luśką z Windsorów tak łatwo nie zaprzepaszczała ;-) ;-) Justys, z tymi "grzecznymi" złośliwościami to trochę trafiłaś, jak tak zerknęłam na tamtą siebie to zdarzało mi się tyle, jednak (naturalnie na swoje usprawiedliwienie :P ) wydaje mi się, że niekoniecznie była to sztuka dla sztuki, a raczej miało na celu stworzenie komizmu sytuacyjnego bądź było formą odpowiedzi na jakąś tam zaczepkę (przynajmniej przeważnie) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weekendowy
Lusiu, to może się zareklamuj, a nuż Ci wyjawię nicka czarnego ;). Tylko mi tu nie kablować, bo właśnie zarzucam sieci :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Nie no, Brzydziu, poza Ju i słodką korzystałam tylko Justyny z "Nie", "b", "p" i końcówki "aaaa". A reszta to tylko jednorazowo bądź na potrzeby danego topiku/prowokacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
psedłnim możliwe ciebie dla zasady wbrew pozorom odkryłam niedawno:D wiedziałam że jesteś kojarzyłam psedłonima ale w zasadzie to tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróc? bosz a to ja teraz z brzydziem rozmawiam??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za to nie cierpię pomarańczy nigdy nie wiem z kim piszę kto ty jesteś pomarańczowy spiewaj mi tu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weekendowy
Justyś, masz przerąbane. Co napisałem wyżej? Pamiętam jak się po de mnie podszywałaś, nawet chyba bana dostałaś za to i pisałem do modów :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weekendowy
JAm nie psedłonim :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamietam Ike mój topik i wiele innych Tyle głupot tutaj zrobiłam i na erotycznym :O wstyd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weekendowy
Wstyd Sami? To taki wyraz istnieje w Twoim prywatnym słowniku? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weekendowy
To było do mnie ike? I co mi dobrze tak? Powiedz, bo chętnie bym się dowiedział, co mi tak dobrze robi :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka z W..
Ike, jeżeli chcesz rozpoznać Psełdo to pytaj np. mnie ;-) A Brzydala kojarzę, owszem :) No nic, ja chyba spadam, bo jeszcze trzeba sprzątnąć po tym mega gotowaniu. Dobranoc. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe no moze wstyd zastąpie słowem zenada ale na uczuciowym mnie faceci gonili z wirtualnymi nozami na erotycznym tak samo sie skończyło :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weekendowy
Lusiu, to pomówienia, ja wcale brzydal nie jestem :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusia a co gotowalas?:) brzydalek na meila Ci odp jak bede miala wene pewnie w ciagu 2 dni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weekendowy
Sami, Twoich erotycznych przygód nie znam ;) ... na erotycznym :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weekendowy
Spoko Tamari, to żaden obowiązek przecież :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niby nie ale powiadamiam Cie ze nie mam w dupie naszej korespondencji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie w sumie tez bywało Mam duzo fot ludzi z forum ,z paroma gadałam na gg tlenie @ z jednym sie spotkałam ech 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sami a daj nicka z erotycznego to poczytamy brzydala zawsze od zawsze kojarzyłam z samicą na wszelkie dziwaczne pytania o podtekstach seksualnych nie odpowiadam mam męża w domu i parę penów na uczuciowym i nie mogę bo to zdrada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Tamarcia, koniecznie.:) Tyle że i mnie choroba dziś zaczęła brać. :( Tak cicho liczyła, że może w zeszły weekend albo w ten... Ale wykuruj się - i zgadamy się sms-owo. :) Lusia, oczywiście nie twierdzę, że bez powodu tak pisałaś albo że zawsze. Ale podobało mi się to z punktu widzenia obserwatora, pewnie inaczej bym śpiewała, gdyby to do mnie było kierowane. Swoją drogą, na pewno pamiętasz te moje pod Ciebie podszywki i domniemamia, że jestes modką... He, nie znałyśmy się wtedy - i Ty myślałaś, że ja to złośliwie robię, a ja - że jesteś przewrażliwiona. Ale chyba dzięki kafe wszyscy trochę wyluzowaliśmy, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weekendowy
Sami, opowiedz pikantne fragmenty z erotycznego:p I daj linka! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×