Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Luśka z W...

Wirtualny Żywot

Polecane posty

Gość Weekendowy
Szczęściaż Sami :). Przyjmuję do wiadomości Tamari :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka z W..
Tamari, kapustę z mięsem, mam minimum na 3 dni (celowo nie użyłam rozpowszechnionego już przez wiadomo kogo określenia "bigos") ;-) Weekendowy, skoro tak to powinieneś zostać Łabędziem vel z angielska Swan'em. Taka symboliczna zmiana nicków w nawiązaniu do znanej baśni Anderdsena :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weekendowy
"brzydala zawsze od zawsze kojarzyłam z samicą" A to czemu :classic_cool:?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ike nie moge zdradzić mojego nicku z erotycznego:P Nie cierpiałam Brzydala,nudziasz histeryk fantasta :O wkurwiał mnie wiec chciałam Mu pomóc w odkochaniu sie :O pomogłam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez lusi za to nie trawiłam czasami bosz ja do niej emocjonalnie a ona ę ą no chuj mnie strzelał:D swoja droga bardzo dobra tarcza obronna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weekendowy
To ja juz wolę być prawdziwym, dumnym kaczorem z takim małym, tfu ... wcale nie takim małym :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
To dobranoc, Lusiu. 🌻 Brzydziu, pamiętam mojego pierwszego bana. Ale już wyrosłam z podszywania się. A Psełdonima można poznac po specyficznym sposobie pisania. I stawianiu emotek po kropce ze spacją bądź przed zdaniem. A Brzydzia - po emotach przed kropką. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weekendowy
Sami, Ty cholero :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzydal bo tam gdzie ona to i ty ale zwłaszcza pamiętam tą całą aferę z szukaniem i kuchtą i mój topik szukanie przypalonej kaszy jak za nią stanąłes albo na nim albo potem u szukania nie pamiętam już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale już wyrosłam z podszywania się. ju bujać to my;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weekendowy
"A Brzydzia - po emotach przed kropką." No fakt, denerwuje mnie jak wstawie czasami po kropce :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weekendowy
Sami, dlaczego mnie ranisz:(? 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka z W..
Justys, no wtedy się trochę wkurzyłam, bo akurat pomysł był średni, o czym świadczyć by mogło zniesmaczenie wszystkich niemal , łącznie z modratorką, którzy zostawili tamtego wieczoru na wspomnianym topiku swoje posty. No ale czymże to jest wobec wieczności? :) Zresztą szybko mi przeszło i nawet o tym do dzisiaj nie pomyślałam :) A teraz już naprawdę musze znikać. Jeszcze raz 🖐️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weekendowy
Eh, piękne chwile (chociaż pewne teksty wcale nie były piękne). Oj baby, weźcie skończcie z tym wspominaniem . Zaraz będę miał zjebkę za „baby” :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz ike najbardziej to mnie Komik zaskoczył ze wtedy mnie bronił na topiku Szukania. Bo brzydal to wiedziałam ale SAM WIELKI KOMIK--szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weekendowy
"Sami, dlaczego mnie ranisz ?" To nie było moje, znów podszywacz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weekendowy
No pewnie, bo sam wielki komik to guru kafe jest :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weekendowy
Ike, broniłem Sami, bo widziałem w niej wrażliwą kobietę, która ze strachu zakłada maskę latawicy. Ale do Twoich piersi, które wykarmiły w końcu dwoje dzieci, chętnie bym się przytulił :) . Mniam. :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sami też cię broniłam a ty mi potem walnęłaś tekst , że cię nie broniłam wcale myślałam że cię rozszarpię i nigdy z tobą nie zamienię słowa ale potem jak pokłóciłaś się z komicznym ........oj ja jestem tak naprawdę wrażliwy człowiek no a potem zaczęłyśmy juz po trochu do siebie pisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weekendowy
Nadal jednak kocham tę jedną jedyną :( .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weekendowy
Ty cholerna podszywo, jak Cię dorwę, to nogi z dupy powyrywam. Ale w dużej części się zgadzam :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Że ja się niby podszywam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Jak tak można w ogóle przypuszczać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weekendowy
Odwalić się od mojego dzisiejszego, pomarańczowego nicku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale do Twoich piersi, które wykarmiły w końcu dwoje dzieci, chętnie bym się przytulił . Mniam. . nie wspominając o tym, że moje piersi nie karmiły dzieci bo dzieci są butelkowe to niestety brzydziu moje piersi nie są już moje- są mojego męża więc napisz to jemu:) jak pozwoli to i ja przecierpię :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weekendowy
To podszywy ike, ja jestem subtelny facet :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co nie zmienia faktu:) sorry nie będę się domyslac kto jest kim i gdzie pisze podszyw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok przyznam sie do czegoś IKE:P Wtedy byłam tak zdenerwowana że Twoje wpisy i Komika czytałam pobieznie niedokładnie,myslałam ze mnie nie bronicie tylko siedzicie dla sensacji:O potem był chamski topik w którym komik tez (na swój sposób)mnie bronił ale utkwiło mi tylko to,ze napisał ze mam fajne cycki:O potem na spokojnie po paru dniach przeczytałam wszystko na spokojnie i doszłam do wniosku ze...pod wpływem emocji nie mysle racjonalnie sorki🌼 spadaj podszywie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×