Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Luśka z W...

Wirtualny Żywot

Polecane posty

stonogo :D ja zasadniczo używam tabletek ale czasami robię przerwy no i wtedy: jesteśmy z mężem w sklepie - ja wybieram przebieram pytam- a on biedny........oj.......:D a dorosły chłop by się zdawało;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha mam epizod z praca w ksiegarrni i tam byla jazda jak kierowniczka niemal w rekawiczkach rozkladala te pisma dla doroslych :) a jaki bulwers byl jak musial je komus sprzedac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedy byłam bardzo młoda i miałam 17 lat moja siostra miała wieczórpanieński- który ja przygotowywalam no i oczywiście wymysliłam sobie wieczór piżamowy a zamiast balonów prezerwatywy;) po całym miasteczku latałam te prezerwatywy kupować- jak te panie na mnie patrzyły!! dziesięć prezerwatyw poproszę !! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robert_J
jestes gdzies tu moje kochanie?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha pamietasz takie pakowane w serbrne folie?? z seruszkami?? my tez z przyjaciolka mamy zw,z tym przeboje:) wtedy tak samo pakowane byly takie chusteczki odswiezajace :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha moja mama pracuje w sanepidzie kiedy wyszłam pierwszy raz za mąz przyniosła mi tych z serduszkami całe pudło bosz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piekne to byly czasy :) moj ex lubil jakies ukrainskie :) tez pudlami je przywozil :) tylko co on z nimi robil sie zastanawiam?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yyyyyyyyyyyyyyyyy???????????????? :D dla spokoju twojego sumienia! sprzedawał!!! mój ojczym w czasach komuny pracował w wielkim ZSRR i przywoził rózne cuda bosz kiedyś dał nam - dorastającym córkom po kremie do twarzy- takim w speyu jakby- do dziś to pamiętam- siostra poszła się nakremować- przychodzi cała wysmarowana i piszczy" ty ale on sie dziwnie pieni !!" i tak odkryłyśmy urok pianki do golenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaraz ssspadam ;) mezem tez trzeba się zająć;) tym bardziej, ze nie ma dzieci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro jesteśmy przy kafeteryjnym żywocie dziś pytanie czy pisząc na publicznym forum czyjecie się podglądani i obserwowani?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro jesteśmy przy kafeteryjnym żywocie dziś pytanie czy pisząc na publicznym forum czyjecie się podglądani i obserwowani? --obserwowani i oceniani :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sami i jak sobie z tą świadomoscią radzisz ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Burak Banana
O, jak wiele znajomych obywatelek... Dzień dobry. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Burak Banana
Nie, to nie ja. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak wkurzona- kafeteria to diabeł - upomni się o ciebie nawet w świecie żywych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Burak Banana
Cześć, Samiczko. :) Jak tam Twoje sprawy sercowe? Coś się ruszyło w nowym roku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć psedłonim:) wracając do tematu chodzę sobie po różbych topikach, podczytuję, zaglądam i dziwi mnie- że są osoby, które dziwią się właśnie owemu zjawisku , że na forum są obserwowani dla mnie rzecz niepojęta:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Burak Banana
Przecież napisałem, że to nie ja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×