Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Luśka z W...

Wirtualny Żywot

Polecane posty

pól godzinki??? kolejny bardzo ekscytujący serial :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podglądacz cudzych rozmów
ja was cały czas podglądam:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gracja udawałas ze nie chcesz, a chciałas ... on mysląc ze nie chcesz dał spokój? :P podglądaj;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie masz proble,u z bólem głowy stonoga?mieszkasz obok Goździkowej?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stonoga bez owijania w bawełnę pisz jak na spowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o mamo my tu sobie obgadujemy osoby lubiące gotować a zielone ludziki jakby nigdy nic "pija" do naszej autorki na reklamowanym przez ciebie topiku stonogo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja se mysle,ze trzeba byc ostatnim durniem zeby we wszystko wplatywac boga. daj ike temat który nie bedzie ode wymagal wspinanaia sie na myslowe wyzyny to pogadam:) a jak mawia moja kolezanka,zwoje mózgowe sie wyprostowaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedys jedna pani stwierdziła, że jestem obleśnie sexualna możemy pogadać o penach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oddalam tych ludzi w rece Boga , oddalam ich wolno, za kazdym razem jak ogarniaja nie negatywne uczucia zwiazane z przeszloscia powtarzam w duchu - Boska milosc wypelnia mnie po brzegi.... osobiście nie chciałabym byc oddana w ręce Boga przez jakiegoś nawiedzonego zielonego stworka mimo , że jestem katoliczką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście cytat wklejony powyżej zapożyczyłam od koleżanki z forum- bo mi sie bardzo spodobał a zielony stworek nie ma nic wspólnego z jej nickiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stonogo myslisz że szykuje się kolejny pozew?? tym razem z racji "praw autorskich" jeszcze trochę a się nie wybronię hmmm a co do gumek.......to raczej chodziło mi o gumki napeniskowe wogole to gadanie o dupie maryni wychodzi mi tak sobie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja o gumkach moge powiedziec :cholera nie pekaja !! a jak kiedys pisalam o regule mały penis duze auto to wyszlo,ze sie puszczam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podglądacz cudzych rozmów
co to za topik ten drugi bo tez go chętnie popodglądam?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stonoga komu nie pekaja temu nie pękają :O a topik to pozytywne myslenie raz jeszcze- rzeczywiście baardzo uduchowiony topik- polecam lekturę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podglądacz cudzych rozmów
dzięki,biegnę się uduchowić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike... mi nie kiedys kolega pracował na stacji CPN i zawsze po 22 przychodzili młodziency w wieku ok 15-17 lat po zakup prezerwatyw :) a mój kolega oczywiscie z powazna mina,bez zajakniecia zaczyna wyliczanie asortynemntu. Robi sie kolejka a malolat mówi w koncu Dureksy niebieskie a kolega:jasne czy ciemne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×