Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Luśka z W...

Wirtualny Żywot

Polecane posty

Gość LzW
Oświadczam, że "pogłoski o mojej śmierci były mocno przesadzone" a już spekulacje dotyczące mojego ewentualnego samobójstwa należy uznać za szczyt niedorzeczności :) MS, no żałuj, żałuj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lusiu- szmatławce nieźle się czyta ale wiadomości w nich zawarte są tak prawdziwe jak nalot ufo na Białystok w 2006 roku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LzW
Ike, oczywista oczywistość, że zacytuję klasyka ;-) Ja też znikam i już dzisiaj postaram się nie pojawić 🖐️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yeez no wiesz! a swoją drogą jak chcesz się tam znaleźć to musisz zasłużyć więc pisz pisz ile sił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a swoją drogą jak chcesz się tam znaleźć to musisz zasłużyć oczywiście te info nie dotyczy wiąz mnie jak wystarczy , że jestem i że wpiszę a prasa zwana radiem już za przeproszeniem sra z radości i domyśla się go kogo ta niepozorna emotka jest skierowana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mało_stanowczy ja nie wiem też nie jestem w temacie ale lubię snuć przypuszczenia - nawet o rzeczach abstrakcyjnych:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście jestem wyjątkowo sympatyczną, ckliwą , dobroduszną artystką żyjącą w świecie snów i wyobrażeń:) przecież za to mnie kochasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wierzę w to co robię i robię to z niechęcią ale muszę się z tobą zgodzić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwszego nie pamiętam a ten składam na karby trwającej wciąż choroby, która paraliżuje mój mózg i zdolność do wszelkich ripost:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś za łatwo poszło a ta na marginesie bo nie wyczytałam nigdzie w szmatławcu masz w domu jakieś pociechy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyczuwasz podstęp? ;) Ike, z racji bycia inwigilowanym odmawiam jednoznacznej odpowiedzi :) Nothing personal, szanuję swoje życie prywatne i przyznaję się jedynie do partnerki, o której nie wiadomo nic więcej oprócz tego, że jest moja suką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MS a powinnam? :P ;) tak tez myślałam, ale ostrzegałam ciebie na samym początku, że obóz uchodźców jest obserwowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
🖐️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ikus- nie zamierzam na nic zaslugiwac :D ja nie z tych co się pchają na pierwsze strony, no ale po kątach tez sie będę chowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co strasznie dziwnie doznanie mam:o mianowicie czuje jakby mi sie w rece wbijało mnustwo malutkich szpileczek. :o co mi sie dzieje? Ponadto koniec jezka też jakis naszpilkowany :o :(o:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yeez stanowczo twierdzę, że wszyscy wpychani są na pierwsze strony niezależnie od chęci bądź niechęci :D ale masz rację nie chowaj się w czarnej czeluści zapomnienia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deko a nie masz partnera sadysty?? może ci magnezu brakuje ostatnio czytałam, że jakakolwiek dolegliwość podasz- to odpowiedź jest zawsze ta sama- magnez! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deko- dretwienie, sztywnienie czyżby stresik cie dopadl ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×