Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Luśka z W...

Wirtualny Żywot

Polecane posty

w pracy jestem to chyba mi nie grozi. ah magnezu, no moze, za duzo kaw za duzo antybiotykow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Jesteś w ciąży, Deko. :D :P A tak poważnie, to mogą być to objawy nerwicy... Albo po prostu niedoboru witamin i minerałów. Łyknij sobie magnez - może pomoże. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MS moje pytanie było czysto retoryczne:) a nie mówiłam- MAGNEZ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja nie wiem czy ja moge brac jakies witaminy jak biore antybiotyk.. ale to mozliwe, wkońcu 3 antybiotyk i duzo kawy, mało jedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Po antybiotykach to nic dziwnego. Spoko, przejdzie Ci. A już CIę chciałam postraszyć, że to objawy stwardnienia rozsianego. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MS- ma racje... cos ty robila językiem ? poparzony ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Możesz brać, Deko, a nawet powinnaś. Przynajmniej ten magnez spróbuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deko wiesz z witaminami jest tak- pnoć nie powinno się brać witamin jesli masz jakąkolwiek chorobę spowodowaną bakteriami bo odżywiasz również te bakterie ale jak jest przy antybiotykach- antybiotyki raczej organizm wyjaławiają więc minerały raczej są wskazane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tak serio to moze byc awitaminoza po antybiotyku kup sobie w aptece ( no zapomniałam nazwy) ale popros o taki lek w ampułkach jak zastrzyki na odbudowanie flory bakteryjnej . ucinasz tą szklaną końcowkę dodajesz wody i po kłopocie. ja tak robiłam w trakcie brania antybiotyku i przeszło mi 3 dawce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Może MS zabawiał się z Deko w sm i wbijał jej igły tu i ówdzie? :D Bo czerwonych śnadów na plecach czy poopci lub oparzeń ciała nie zanotowałaś, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SM to nie zabawa :classic_cool: To styl życia :classic_cool: Ale wolę gryźć język niż wbijać w niego szpilki :classic_cool: I to ja mam podrapane plecy :classic_cool: Mogę się tylko przyznać do spowodowania drętwienia rąk, po sznurze... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mało stanowczy:D mów dalej!! jakieś pikantne szczególiki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Sm bez bd to żaden styl życia. Chociaz co ja tam wiem... A teraz już żegnam. 🖐️ Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
(idę powyżywać się trochę na ładnych dziewczynach - jakim prawem jeszcze się żalą?:o)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ju- racja!i przynajmniej jest to o wiele bardziej humanitarne niż wyżywanie się na sierotach i wdowach chociaż nie daje tyle satysfakcji ja sama sobie zarządzę chyba krótką drzemkę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yeez - przez Ciebie przeszukiwałem google, bo nie mogłem sobie przypomnieć jak się ta cholera nazywa :D Ike, nie moge zdradzać wszystkich tajemnic alkowy.. :P SM mi się bardziej podoba ;) Hej Ania, słucham? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Pewnie, że bardziej humanitarne! Sieroty i wdowy cierpią prawdziwie,m mają prawdziwe problemy a nie tylko taki, że im się w głowie poprzewracało jak tym ślicznotkom. :o Siedzi taka mimoza na tronie i czeka na królewicza. A królewicze po drodze całują żaby przemieniając je w księżniczki - do mimozy nie dochodząc, bo po co. A wystarczyłoby wyściubić ten zadarty nosek na chwilę z zamku - ale pzrecież to hańba, a jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Lusia nas zdradza z Psełdonimem 😭 No tak, Wy macie już swoje peny - Ty, Ikuś, Stanowczego, Sami - Zawsze szczerego, Lusia - Psełdonima, Tamari - Santo, Deko - Złotego. Tylko ja bidna samotna 😭 Idę płakać, niech mnie ktoś przytuli 😭 😭 😭 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co prawda już drzemię- ale przytulić cię mogę:) ciesz się, że nie musisz dzielić się pseudopenisem kucharza- tam to jest dopiero walka o dojście do tzw koryta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
He, miałam na myśli, że Ikuś ma Twojego pena. Ale skoro prostujesz.... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MS:) a to zależy- na tym topiku możesz to zinterpretować tylko pozytywnie "masz jaja i umiesz dogodzić kobiecie ;) "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Dając koryto do dyspozycji świnkom można się spodziewać, że zrobią z niego najpierw chlewik, a w dalszej kolejności - gnojowisko. A z qpy nie wyrzeźbisz nawet namiastki pana. Ale przynajmniej muchy i inne komary mają pożywkę. Mam nadzieję, że nikt nie spożywa właśnie... :P Dzięki, kochana, że mnie przytulasz :) :) :) 🌻 Kolorowych snów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ju takiej qpy szanujący się komar brazylijski nie tknie- co najwyżej poogląda w ramach discovery channel i o dziwach opowie innym komarom z brazylii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×