Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Luśka z W...

Wirtualny Żywot

Polecane posty

chociaż w sumie po dłuższym zastanowieniu z tym chamidłem sami to przesadziłaś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka z W..
To ja mniej wiecej tak Ike - nadpobudliwa, trochę wulgarna Samica - pierwsze wrażenie fajne, specyficzne poczucie humoru, drugie wrażenie - z lekka rozhisteryzowana Stonoga - ma uraz do Kucharza z powodów mi nie znanych, ale wierzę, ze można mieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka z W..
znaczy to ja mniej więcej tak myślałam o Ike i Sami wiosną rzecz jasna, teraz to wiadomo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pod kazdym nickiem jestem taka sama Lusia nie lubisz histeryczek?;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka z W..
Retro - cały czas byłam pewna, ze nas wkręca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lusia tak a teraz myslisz ike- spokojna i zrównoważona ..... :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka z W..
Sami, ani lubię, ani nie nie lubię, uznaję, ze każdy żyje jak chce i nic mi do tego :) Ike, teraz myślę, że czasem pojawia się drugie dno :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pogdlądacz cudzych rozmów
to ja się powtrącam Ike-nie napisze co myślałam,bo nie przejdzie mi to przez klawiaturę:P Sami-fajna,wyluzowana,autoironiczna baba z poczuciem humoru:) Komiczne-pieniacz,mitoman,hipokryta:) teraz myslę trochę inaczej-ale tylko trochę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pogdlądacz cudzych rozmów
PS reszty nie kojarzę za bardzo więc nic nie myslałam:) wracam do podglądania:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj lusiu- co do retro ja co do retro juz się nie wypowiadam pierwsze wrażenie - juz mówiłam, potem miałam ją za bardzo fajna i wartościowa babke- choć mocno kontrowersyjną ostatnio stanęło na całkowicie dennej idiotce więc ........fakt chyba co do żadnej osoby tak się w życiu nie pomyliłam i wcale nie uważam, że kogokolwiek wkręca- ona po prostu taka jest chyba,że o czymś nie wiem- bo w sumie wciąż może być czyims projektem- ale to raczej chory projekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie tak czytać o sobie Luśka mi bardzo podobało sie jak kłóciłas sie z Zieloną ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podgladacz az tak źle ??:D cholera niech mnie ktoś przytuli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmm stonogo przeciez każda z nas ma tu swoje poczucie humoru;) a jak nie ma- oj to juz gorzej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie to też nie bardzo wiem o co chodzi tak pisze co mi ślina przyniesie na język i właśnie sobie zdałam sprawe z tego, że to nie jest juz normalny odruch :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sobie tylo mysle, czy nie powinnysmy dodać , że wszelka zbieżność nicków jest całkowicie przypadkowa.......... bo potem znowu przeczytam apel o pozbycie się ike z kafeterii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×