Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Luśka z W...

Wirtualny Żywot

Polecane posty

Gość Weekendowy
Nie rozumem tego Sami :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weekendowy
Pa Sami. Wiesz, co do Ciebie czuję :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weekendowy
No, wróciłem :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czacha Dymi
🌼:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luska z Tobą moc jest zawsze,tylko Ty jej nie dostrzegasz:) weekend jak to weekend...sprzątanie pranie gotowanie..potem wizyta u kumpeli;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czacha Dymi
Moc to była ze mną ... wczoraj. Ale mam chcicę, wybaczcie panie :o. Bosze dwie nastki wstąpiły w nocy do nas z bratem i kumplem, lał się alkohol. A ja wkurzony, obudzony w środku nocy z bólem zębów (po wizycie u orto) wybyłem do innego pomieszczenia, aby się wyspać. A jestem tak wyposzczony, że bym się rzucił na wszystko co się rusza i ma płeć odmienną od mojej (no dobra, przesadzam) i nie mogłem cholera zasnąć, wiedząc, że tam obok ... Wrrrr, taka okazja a ja poszedłem spać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieszczęśliwym być trudno wymaga to umiejętności skupiania sie tylko na sobie i dostrzeganiu samych negatywnych rzeczy. Trzeba niedosłyszeć (każdy komplement jest nie słyszalny) trzeba niedowidzieć(słonce jest durne bo razi ) trzeba nie czuć(kwiaty to pyłki grożne dla alergików) bycie pesymistą to sztuka,nawet Cremik sie zmęczył;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czacha Dymi
Hehe, kremik powróci. On zawsze wraca, jak bumerang.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i to akurat nie jest śmieszne.Być tak samotnym by nicki stały sie rodziną,by to co piszą brać jako rady życiowe. samotność jest okropna bez dwóch zdań.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sami, no nie wiem, niby Twoje argumenty OK, ale nie doceniasz co poniektórych jednostek ludzkich, które na swoje usprawiedliwienie poradzą sobie z każdą niemal przeszkodą oddzielającą ich od stanu "nieszczęśliwości". Skoro nie chce im się popracować nad szczęściem to przecież o ile łatwiej jest przymknąć oko na piękny świat i cud własnego istnienia :D ;-) Czacha, co do tego maksymalnego wygłodzenia to dobrze, ze masz się przynajmniej komu zwierzyć, nie? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czacha Dymi
No jest okropna. Ale ludzie się sami na nią skazują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czacha Dymi
Lusiu, ale ja się nie chcę zwierzać, ja chcę pieprzyć. Ale w sumie to pieprze, ale trzy, po trzy :D. Dzisiaj mam marny dzień, chyba mi coś do głowy uderza ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie skazują sie na samotność sami. może nie mają wyjścia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czacha Dymi
Nie wierzę w to co czytam Sami. Jak to nie mają wyjścia? To są naprawdę odosobnione przypadki, reszta robi to z premedytacją. Ja jestem tego przykładem, bo sam sie od ludzi odsunąłem, bo nie chciałem ich zarażać złym nastrojem itd. Nie trzeba być pięknym, młodym, bogatym, szczególnie interesującym itd. żeby mieć znajomych i obracać się w ich towarzystwie. Trzeba tylko odrobiny dobrej woli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czacha Dymi
Lusiu Ty mnie już nie pocieszaj. Ty wiesz jakie meki przechodzę :O😭?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czacha Dymi-- nie wtracaj mi sie do dialogu z Zawsze Szczerym ?ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czacha Dymi
Nie ok. Rozmawiam z kim chcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Ty dziś wypisujesz głupoty kogo to obchodzi jak ja wyglądam,i co Tobie sie chce? Ty tylko pieprzysz o pieprzeniu zamiast to zrobić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czacha Dymi
Hm, na przykład mnie obchodzi. Co tylko Tobie wolno wypisywać, ze się Ci chce? Hipokrytka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alesta guupie
znowu pierdolicie nie wiadomo o czym hipolicie jest tu ta lajza graf???? albo ten zasmarkany ksiaze😠 bo mam mu ochote wygarnac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alesta guupie
a tak zeby nie bylo pytan, to ja TA NAMOLNA PANNA 😠 jest tu ten ktorego szukam???? masz w dziub!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alesta guupie
cisza, pewnie nie bylo nie ma i nie bezdie. cudownie, pooddychac czystym powietrzem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alesta guupie
to wasze pisanie tutaj to jedna wielka sciema. kiedy wy dorosniecie. ludzie litosci:O pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×