Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Luśka z W...

Wirtualny Żywot

Polecane posty

Na mnie zle wpływa taka wiosna w zimie. Samopoczucie mam dziś nie najlepsze....ale nie chce marudzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka z W..
Na mnie ta zieleń działa tyle, co zeszłoroczny śnieg, ale niech się zieleni skoro miejsca sobie znaleźć stworzenie Boże nie może :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sami u nas jest koszmarny mróz z domu się nie chce wychodzić ale mały ma przygotowania komunijne zamarzniemy w tym kościele - ku uciesze wielu osób:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sami wejdź na tlen:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra ja niedługo wychodzę dam znać jak juz będę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a cio to
o to w maju komunia na kafe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka z W..
Osobiście jestem dziś w nastroju romantycznym, w końcu niedługo walentynki. Właśnie usiłuję sobie przypomnieć, czy ostatnie świętowałam 2, czy 3 lata temu (możliwe, ze 2 lata temu akurat się do siebie nie odzywaliśmy :D ) Ike, jak tam? czy zgodnie z nakazami kultury masowej planujesz romantyczny zakup dla swojego męża? ;-) A tu ściągnięte od Szukania, czyż nie słodkie? :) http://mp3k.eu/index.php/index/mp3/i+will+always+love+you/da4b9237bacccdf19c0760cab7aec4a8359010b0.html PS. widownio, możesz się produkować do woli, mam bardzo daleko gdzieś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie lubie walentynek,gdyż oto w tym przecudownym dniu poznałam swojego byłego męża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lusiu mój mąż jest pragmatykiem nienawidzi wszelkiego rodzaju romantycznych prezentów duperelowych ja sama przeciwna jestem walentynkom i niespecjalnie uznaję to święto- jest sztuczne do bólu- tym bardziej, że nie ma w nim żadnej magii a tylko napędza handel a zwłaszcza sprzedaż dupowatych kiczowatych serduszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luśka spokojnie:)byłam pijana to mnie usprawiedliwia choć trochę,ze sie z Nim umówiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sami:D masz rację nie usprawiedliwia cię to wcale :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka z W..
Trochę nie rozumiem zasad tutejszej cenzury, ale mniejsza :) Ja też za walentynkami nie przepadam, i nie robiłabym z tego wielkiego halo, ale w sumie w życie człowieka składa się przeważnie z szarością i powtarzalnością podszytych dni, więc od czasu do czasu odrobina niepoprawności i zabawy nie zaszkodzi, choćby nawet miało to oznaczać poddanie się tej masowej fali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) spokojnie rzadko wygrywam w konkursach wiec drugi raz na Takiego jak on nie trafię ...chociaż kto to wie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka z W..
Sami, nie trafisz, bo na to nie pozwolisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co wy dziewczyny takie? nawet uwagi na mnie nie zwracacie? zamknięty topik czy jak? ja tam bardzo lubię walentynki , szczególnie te serduszka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lusiu jest niedziela co pomarańcze wykorzystują jak moga to proste dziś nikt nie przegląda i nie wczytuje się w topiki nie każdy tak jak my spędza niedziele na kafe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koralinka spokojnie --widzimy Cie Tylko musimy słodko popierdzić :) .................🌼.....................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koralinka a musimy?? masz coś do powiedzenia mów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Ello, Koleżanki i Nieznajome. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to fajnie , nie bardzo wiem o co z tym pierdzeniem chodzi , ale też spędzam niedzielę na kafe - jak widac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka z W..
Ike, pewnie tak :) Ju 🖐️ :) A teraz w ramach dobrego nastroju się pochwalę (osoby z antypatia do Luski proszone są o zamknięcie oczu) No więc właśnie się wystroiłam, przyjrzałam w lustrze i kurcze - zgrabna ze mnie kobieta :classic_cool: Tak więc tym optymistycznym akcentem ;-) kończę życząc Wam bardzo miłej niedzieli. See ya! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heheh Luśka ale my wiemy że z Ciebie laska jest:classic_cool: Ju🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lusia idzie na randkę !!!!!!!!!!1 jak nic!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Może i na randkę... A może na randkę z księdzem w kościele. :P Wypytamy naszą laske po po powrocie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Widzę, że Lusia zabrała Was na radkę. :P Tylko grzczne bądźcie i flirtujcie za bardzo...:D Będę z dokoku 🖐️ (wczoraj też Was obserwowałam;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×