Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lidka1234

Mój EX postanowił dawać alimenty w naturze

Polecane posty

Gość Z Zniecierpliwiony
Ależ żyj sobie na poziomie jakim chcesz. Rób to tylko na własny rachunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do alvia
hahhaha poprostu padłam, ja sie nabijam z takich matulek jak Ty BO: po rozwodzie nagle dziecko musi uczestniczyc we wszystkich płatnych zajeciach doliczanie te kredeczki i pierdeczki Ja nie jestem biedna kobieta akurat nie mam dochodu 700zł ale zarabiam na siebie i mi wystarczy i nie żebram od tatuska...nie wyliczam ze ma lepszy telewizor czy auto hahha godne pozałowania....sama zarabiam i jak mi mało to szukam lepszej pracy....Do tego znam babe co ma te 700zł bierze wszystkie zasiłki jako mamuska samotnie wychowująca wynajmuje chate za 1000zł do tego wydaje na siebie gdzies 500zł tygodniowo...no tak wiec skad kasiorke ciagnie od tatusia co nie? Tak to jest...do tego dziecko siedzi w domu samo, na kompie do nocy bo mamuska idzie na imprezke, no i teraz musi walczyc o wyzsze alimenty bo ma nowe auto po 40tys (a to z podziału majatku ) i tatusiek musi dołozyc sie niby na dziecko bo potrzeby rosna a tym czasem idzie n autrzymanie auta mamusi....oh rzeczywiscie super i biedna mama ale na papierach biedactwo tak? A mnie do niej nie zaliczaj...ale sie wkurzyłas hehhehe a jednak sama jestes ta o która mnie posadzasz...no śmigaj do sądu, zbieraj papierki, inne mamuski cie wespra boprawo po waszej stronie...he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do alvia
...i p.s moja Polska B to Warszawa i tu jest bardzi tanio ;) ale oczywiscie w Biedronce kupuję :) hahahhah sfrustrowana mamo...na saksy dorabiac GO!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×