Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

AGUSgdynia

mężczyzna idealny

Polecane posty

znalazłam takiego!!!!!!!!!!! wkoncu ! jest jedyny w swoim rodzaju... mówicie ze ideały nie istnieja? oczywiscie ze istnieja! inteligentny kochający oddany dobrze wychowany męski z duzym potencjałem (przyszły lekarz) zawsze mnie potrafi rozsmieszyc moj najlepszy przyjaciel i kochanek w jednym ;D ts. tak chciałam tylko nieskromnie sie pochwalic ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysliciel42
piszesz o sobie? cwaniaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominika z pułtuska
pewnie dobrze mu tam obciągnęłaś żeby tylko był twój ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zołzaaaaaa
kazdy facet na poczaku to ideal zobaczysz za kilka lat i bedziesz przeklinala ten dzien w ktorym to na kafeterii nazytwalas go idealem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahah dobre:) a ile go znasz ? 2-3 lata? miesiace ? dni? obudz sie jak zamieszkasz z nim i pobedziecie no z ok 6 miechow to sie dowiesz czy jest ideal:) zakochana laska to widzi w dresie nawet ideal:) tylko skad pozniej tyle rozwodow zycze ci dobrze ale poczekaj az klapki ci spadna z oczu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakbym czytała o swoim:P Tylko obawiam się, że on taki dobry teraz, bo to początek, później może wyjść szydło z wora... Juz się naoglądałam tych lekarzyków, co 2 to zboczeniec:P No ale mam nadzieję, że mój jest inny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie__
A CZY PRZYSTOJNY ? ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysliciel42
ja tez jestem taki i jest i chyba wiecej...wiec nie chwal sie zbytnio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkjjkjjj.l
ile ma wzrostu? numer buta ,fiuta i srednica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rozumiem dlaczego kiedy ktos pisze ,ze jest szczesliwy sypią sie zaraz wypowiedzi, ktore za wszelka cenne chca "udowodnić',ze to pewnie chwilowe, nieszczere, i z pewnością i tak nic z tego nie bedzie dobrego.... przeciez nie kazdy musi się tu uzalać, umartwiac nad swoim smutnym zyciem w tym padole łez;) autorko... zycze ci wszystkiego najlepszego;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hulalapopa
ciekawe czy ma szanse z moim: - najsmieszniejsza osoba jaka w zyciu spotkałam - inteligentny i madry zyciowo, - szalony i pełny uroku - bóg seksu:D - najlepszy przyjaciel, rozumiemy sie bez słów, prawdziwe bratnie dusze - cholernie przystojny - chooolernie seksowny - zakochany we mnie do szaleństwa:D - dobrze zarabiajacy projektant wnetrz - z pasji gitarzysta, perkusista, wokalista (piekny głos:) ) i z racji swojego wykształcenia - szkicownik:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hulalapopa
aha, jestesmy ze soba 8 lat:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no małe \"wadunie\"zawsze się znajdą, ale przy takiej garści zalet wady są niezauwazalne :) a mozna by wymieniać i wymieniać te zalety.... :D ps.dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×