Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość allegrowiczkaa

ALLEGRO ZAKUPY!! SKĄD ONI TO BIORĄ??

Polecane posty

Gość allegrowiczkaa

Od dłuższego czasu zastanawiam się skąd na allegro takie tanie rzeczy? Skąd oni biorą kosmetyki firmowe w tak niskich cenach? Pomyślałam nawet, że muszą nieźle zarabiać i że też mogłabym się tym zająć ale nie znalazłam żadnej firmy ani hurtowni która sprzedaje kosmetyki w takich cenach. Macie jakieś pomysły co do hurtowni, np. co opłaca się kupować,żeby z zyskiem to sprzedać na allegro? Myślałam też o ubraniach ale chyba nie chce sie w to bawić bo wtedy tego naprwde trzeba kupić hurtem...Co wy o tym sądzicie? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala cytrynkaa
w dużej części są to rzeczy wygrane w konkursach. Jest grupa ludzi która praktycznie z tego żyje. Grają a później sprzedają .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jarka7
kupuja w hurtowni cale - rozlewaja na 3 czesci: 1/3 perfumy, 1/3 spirytus, 1/3 woda destylowana = z jednej butelki masz 3 sztuki, potem zelazkiem zgrzewasz folijki i inne taki. w ten sposob masz cena kupna w hurtowni ponizej rzeczywistego kosztu wytworzenia produktu :) sam sie tym zajmowalem ale juz od pol roku mam inne zajecie. mam jeszcze troche osprzetu, moge nawet odsprzedac tanio jakbys chciala .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyxy1
wiekszosc gadzetow to tzw.nieudane prezenty,ktorych wiekszosc chce sie pozbyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieudane prezenty to tylko jakiś ułamek sama mam znajomą, która pracuje w firmie kosmetycznej i bez przerwy sprzedaje coś... twierdzi, że każdy pracownik dostaje kosmetyki, nie wiem, czy w ramach premii czy zapłaty. Jak w tej ruskiej fabryce prezerwatyw - co pracownicy pensję dostawali w towarze :) ale coś mi mówi, że większość kosmetyków pochodzi z kradzieży, pracownicy wynoszą z fabryk pewnie. No bo taki Avon na przykład, jakim cudem kosmetyki są tańsze, niż w promocji w katalogu. I jeszcze podróbki z Turcji robią swoje.... A co do ciuchów używanych - może 10% to prywatne wyprzedaże z szaf. Reszta to handlarze, którzy polują w szmateksach, kupują po 2zł i sprzedają po 20zł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna znajomego z pracy
pracowała w Sephorze i kradła :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×