Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izabela B.

Wybielająca pasta do zębów blend-a-med 3D white LUXE

Polecane posty

Gość Izabela B.

Co sądzicie o tej paście? Ja osobiście szukałam czegoś, ale że wcześniej nic nie próbowałam to kupiłam właśnie tą pastę. Dopiero używam drugi dzień i nie widzę jakiejś róznicy ale rozumiem że trzeba czasu. Jedynie co odczuwam to tak jakby wrażliwość zębów, ale pewnie tak działa ten wybielający środek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gustlikaa
wybielajace pasty niszcza zeby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość safsdgfsfgsdg
ja uzywalam 2 miesiace i nic mi nie wybieliło - koleżance tak samo nic - wogóle pasty wybielając nie działają, najlepiej wybielic u dentysty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vademecum expres white
wybiela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natie
Całą tubkę zużyłam i nic nie wybiela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Okrąglinek
Nie wybiela ani trochę.W dodatku pasty Blend-a-med bardzo niszczą szkliwo,ogólnie nie sa polecane przez dentystów. Za to polecam taki aparacik do wybielania dostepny na allegro,bodajże White Smile.Na gumową nakładkę nakładamy żel,wkładamy do ust a potem wkładamy taki aparacik,który wydziela jakieś tam światło.Kosztuje 20 zł,a po 2-3 15minutowych sesjach faktycznie widac różnicę.Uzywałam 3 miesiące i zniszczeń w uzębieniu nie zauwazyłam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cola mandolina
ja uzywam tej pasty juz dłuzszy czas i mam wybielone zęby , moja kolezanka mówi ze są bardziej białe i rzucają sie w oczy ale u mnie to polega na tym ze najpierw myje zęby pasta blend-a-med 3Dwhite i płucze jame ustną i nastepnie myje zęby Lacalut white efekt jest zaskakujący , znaczna poprawe widziałam juz po 2 tygodniach , teraz sa bialutkie , myje zęby 3 razy dziennie minimum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sjksjdjdjjd
najlepsza jest biała perła!! polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela B.
Używam już tą pastę 3D White Luxe około 3 tyg. i faktycznie zeby nie są wybielone.. może mają inny wygląd, ale nie znacznie i raczej nie jestem zadowolona..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamomila
Ja kiedys uzywalam tej pasty blend a med, potem jakiejs pearl drops czy cos takiego. Owszem, zeby mam troszke jasniejsze ale teraz zrobily mi sie bardzo wrazliwe. Do tego stopnia ze nie moge normalnie zjesc kanapki z maslem z lodowki bo jest zimne i od razu mnie bardzo boli. Poza tym takie pasty wybielajace dosyc niszcza szkliwo, przynajmniej tak mi sie wydaje, ze mam jakies ciensze te zemby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacobs
kamomila -jak uzywalas tej pasty kiedys to na pewno nie byla ta najnowsza ,ktora od paru miesięcy jest w sprzedazy./ta nowa blenda med kosztuje ok 12zl .stosuje ja 3 tydzien i moje zeby mają jasniejszy odcien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dianeta
ja tez kupilam tydzien juz uzywam i nic. kolejna naciagająca reklama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydkie
to cos z allegro sie psuje po 3 uzyciach!!!! mialam to :D no ale nic dziwnego ... za taką cenę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooooooonnnnnnnnnnn
Przecieraj wodą utlenioną,poczytaj forum wiele osób tak wybieliło tanim kosztem zęby,zresztą woda utleniona ma szersze działanie lecznicze,warto poczytać---Lecznicza moc wody utlenionej. Ja mam śnieżno białe zęby,a woda kosztowała mnie 1,20 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witach3
WITAM ja właśnie bioarę odział w konkursie aby tę pastę wypróbować.Jeśli ktoś kliknie w podanego niżej linka to ja będę bliżej wygranej no i sami będziecie mogli przejść do etapu w którym można się zarejestrować i walczyc o próbki http://www.3dwhite.pl/?click=aac95ec9c4badef8a81afd64eb0cb2f6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anq
Ja kiedys wygrałam paski blendamed white i zniszczyly mi okropnie zęby. Zawsze mialam mocne i ładne. terPo tym jeszcze rok były bardzo nadwrazliwe i ukruszył sie jeden miesiac po zakonczonej kuracji... Teraz kupilam signal white now....to w ogole nie działa! Jedyna która działała to Denivit w takiej malutkiej tubeczce na 2 tyg stosowania. Zęby bielusie ale tez troche nadwrazliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anco
Jeżeli chodzi o pasty wybielające to uważam, że całkiem niezła jest Colgate Crystal White. Tylko po niej widziałam istotną rożnicę. Chyba znów sobie ją kupię, bo akurat pasta do zębów mi się kończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dedo82
miałam, zużyłam i nie jestem zadowolona mi przynajmniej nic ona nie dała... zaznaczę że nie mam jakiś żółtych zębów ale chciałam je minimalnie wybielić i ta pasta sie nie sprawdziła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Używałam kiedyś blend-a-med 3D white LUXE, ale prawdę mówiąc nie zauważyłam jakiś większych efektów. Jak już mam zamiar kupić pastę wybielającą, to kupuje coś lepszego np. BLANX MED. Nie widuje tej pasty w sklepach, zazwyczaj zamawiam ją na e-lek.pl, bo tam mają dużo rzeczy, których w sklepach normalnie nie ma. Musze przyznać, że działa całkiem nieźle. Cały osad z kawy mi zszedł i teraz mam jaśniejsze ząbki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepsza jest pasta email diament naprawde sa efekty po paru myciach widac roznice przynajmniej u mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciastko8899
blend a med testuje na zwierzatkach!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janusz z Warszawy
Nie rozumiem co się stało ze-swego czasu,kilka lat temu-wspaniałą pastą do zębów blend-a-med w najróżniejszych wersjach.Najlepsza była bleda complit i trójkolorowa-wybielająca z niebieskim żelem bakteriobójczym.Bardzo estetyczne-szczególnie to kilku kolorowe i najbardziej skuteczne ze wszystkich past do zębów na rynku.Ale to było kilka lat temu.Teraz serwuje się nam obrzydlistwo w kilku nazwach,skłaniających -co poniektóra-do wymiotów.Co się stało?!!!Czyżby jakieś unowocześnienia jak za czasów komuny,kiedy dobry wyrób psuło się bo ktoś musiał dostać kasę za "wnosek racjonalizatorski"?Do kogo wysłać protest za zmarnowanie świetnego wyrobu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janusz z Warszawy
Nie rozumiem co się stało ze-swego czasu,kilka lat temu-wspaniałą pastą do zębów blend-a-med w najróżniejszych wersjach.Najlepsza była bleda complit i trójkolorowa-wybielająca z niebieskim żelem bakteriobójczym.Bardzo estetyczne-szczególnie to kilku kolorowe i najbardziej skuteczne ze wszystkich past do zębów na rynku.Ale to było kilka lat temu.Teraz serwuje się nam obrzydlistwo w kilku nazwach,skłaniających -co poniektóra-do wymiotów.Co się stało?!!!Czyżby jakieś unowocześnienia jak za czasów komuny,kiedy dobry wyrób psuło się bo ktoś musiał dostać kasę za "wnosek racjonalizatorski"?Do kogo wysłać protest za zmarnowanie świetnego wyrobu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×