Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie ptorafie.......

jak przyjmowac komplementy?

Polecane posty

Gość nie ptorafie.......

zupelnie nie wiem jak sie zachowac,gdy ktos mi sprwi komplement. chodzi o to,ze nie jestem jakas zakompleksiona, uwazam sie za ladna, jestem zgrabna,ale gdy tylko ktos to powie na glos w obecnosci innych ludzi chcialbym sie zapac pod ziemie. ostatnio mama mojej kolezanki przy naszych znajomych powiedziala,ze mam bardzo ladnie zrobiony balejaz na wlosach, zrobilam sie czerwona jak burak i chcialam zniknac, powiedzialam dziekuje,ale wiem,ze zle zareagowalam, od razu sie czerwienie, mieszam...dlaczego tak jest,skoro nie jestem jakas zakompleksiona... o co chodzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anoano
mówi się dziekuję ;) ot cała filozofia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ptorafie.......
ale chodzi o to,ze ja od razu robie sie czerwona, momentalnie, gdy jestem z kims sama i on mi to powie reaguje normlanie, nienawidze komplementow przy innych ludziach... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ptorafie.......
brat niedzwiedz :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka Twoja natura. Jedna się szeroko uśmiechnie i podziękuje, inna się zaczerwieni i spuści oczy - tak to już jest. Kwestia osobowości i obycia w określonych sytuacjach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi jak ktos mowi ze
znajomych ze ladnie wygladam to mowie dzieki wiem :) i jest zabawnie hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
minie ci z czasem to buractwo na twarzy :P:P:P uwierz mi Najlepiej jak bys sie skupiała na czyms nieprzyjemnym jak ktos ci bedzie prawił jakies komplementy .... wiesz oderwanie mysli od słow które słyszysz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ptorafie.......
to ja chce zmienic ta okropna nature :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ptorafie.......
niedzwiedz, dobrze to ujales, buractwo na twarzy, masakra :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ptorafie.......
czy jak po prostu poiwiem dziekuje i sie usmiechne, bedzie jak najbardziej ok ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ptorafie.......
dziekuje 🌼 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty to masz problem . . .
Sory lala ale chyba masz cos z głową skoro gubidsz się w tak codziennym temacie. Albo stzry cie zięzili w piwnicy, albo mieszkałas w buszu. Skoro tak reagujesz na komplementy to co robisz gdy chłopak chce cie na randkę zaprosić? Uciekasz z rozpaczliwym krzykiem?? Sory ale po mojemu to nie kafeteria tylko poradnia psychologiczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie potrafie.......
mam tez problem z seksem, wstydzę się tego robić choć niejednemu wsiadła bym na kule. i zawsze marzyłam o obciągnieciu mojemu sasiadowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ptorafie.......
zupelnie nie zrozumialas mojego problemu, ja mam faceta, z ktorym jestem 3.5 roku i jego komplementy mnie nigdy nie zaswtydzaly, chodzi po prostu o to gdy ktos w wiekszej grupie przy znajomych cos dowali po prostu lapie buraka... i nie potrafie nad tym zapoanowac. to chyba ty mas zproblem ze soba.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szampon fructis
ale "buraczki" są urocze :) dorzuć do tego uśmiech i "dziękuję" i masz komplet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usmiechnij sie mile
podziekuj + ewentualnie dodaj :o, naprawde tak uwazasz? milo mi. Albo starczy , jak wybąkasz :Tak? (+ usmiech czywiscie) Czerwienienie dodaje tylko sprawie uroku i swiadczy o skromnosci, nic a nic sie w tym momencie nie przejmuj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ptorafie.......
dzieki wielkie wszystkim za rady, na pewno wykorzystam,pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak przyjmowac? Normalnie. Jesli od faceta to jeszcze mrugnac zalotnie okiem i powiedziec dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ptorafie.......
a od faceta to akurat wiem...;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a a a
...rzeczywiście, wielkie wydarzenie...komplement, ile Ty masz latek córeczko, chyba niewiele, jak posłuchasz komplementów latami to się wyrobisz, na "pocieszenie" Ci powiem, że jeżeli..to komplementy słyszy się i w wieku 15 i ...45 lat, a więc przyzwyczajaj się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasza natura jest przewrotna. Jak sobie wew. dasz \"pozwolenie \" na buraczki to one same zanikną. masz jakąs blokade, która je wywołuje co cie krępuje w komplemencie ? czy wierzysz ze jest szczery?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×