Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość angelika25

23 tydzien i brak ruchów

Polecane posty

Gość angelika25
moze napijmy sie syropu owocowego do rozcienczania z woda a tak na powaznie płód bardzo lubi słodki smak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze warto sprobowac mi i mojej kolezance lekarz tak radzil- dodatkowo wieczorem wypic bo ponoc wtedy dziecko jest b ruchliwe i ja zawsze cos czulam :) nie zaszkodzi psrobowac wiadomo ze jak ktos probuje w 15 tyg to i tak nic nie poczuje ale w 23 jest duze prawdopodobienstwo ze poczujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelika25
ja tak zartowalam z tym syropem do rozcienczania;-) ale coz spróbuje dzisiaj ale rozcienczony;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy już macie tak dużo pokupione????? a ja jeszcze zupełnie nic:( ciągle wydaje mi się ,że za wcześnie...sama juz nie wiem spokojnie z tymi ruchami ,poczujecie w końcu:) a macie już imiona wybrane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelika25
jolaa jak wczesnie to juz 23 tydzien porod w maju, w kazdy miesiacu po troszke bo pozniej na raz taki wielki wydatek to by bardzo ciezko bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już 20 a ciagle wydaje mi się ,ze za wcześnie:)może dlatego ,że jestem przesądna...ale masz rację trzeba powoli zacząć coś kupować a wiesz już jakiej płci dzidziuś ,sugerujesz się kolorami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelika25
mialam usg 3d i bardzo dokladnie bylo widac ogonek - chlopiec;-) wiesz zawsze mozesz odkladac pieniazki i kupic wszystko za jednym zamachem ja jednak jak cos widze t nie moge sie oprzec. kupuje duzo na allegro i teraz sa wielkie wyprzedaze w sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelika25
kupuje wiekszosc pod chlopca a wlasciwie prawie wszystko dla chlopca;-) nawet pokoik juz pomalowny na zielono;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie z odkładaniem ciężko będzie:)prędzej wydam wszystko na starszego:) wolę jednak zacząć już kupować:) mój Kubuś zasłonięty był pępowiną i lekarz nie ma pewności co do niego:) na razie mam łóżeczko po starszym synku już coś:D a patrząc na ubranka też nie mogę się oprzec ,mąż mnie odciąga na siłę:) powiedzialam ,ze zacznę kupować jak się dowiem jaka płeć a tu lekarz nie jest pewien:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelika25
u nas bylo tak samo dopoki nie znalismy plci maz niechetnie chcial kupowac rzeczy dla dziecka a teraz;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez pozno poczulam ruchy, pamietam u dziewczyn z mojego topiku maluchy kopaly jak szalone a u mnie byla cisza .. wiecznie sie martwilam o te ruchy .. mialam lozysko na przedniej scianie i potem okazalo sie ze b duze. Jesli bylas u lekarza i wszystko ok to nie martw sie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelika25
a tak o łożysku mowiac, to je sie rowniez rodzi czy tez trzeba wlozyc w to duzo sily i czy to boli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już ob iecałam synkowi,że niedługo zaczniemy kupować... wiesz z tym łozyskiem to jest tak,że mi lekarz pomógł go urodzć ,naciskając na brzuch,wiec samo rodzenie łożyska nie było tak bolesne jak ten ucisk,zresztą jak już urodzisz dzidziusia to ulga,radośc jest tak duża ,ze myślisz tylko o tym.moment kiedy dziecko\"wychodzi\"nie wiem do czego porównać..:) mnie najbardziej bolało zszywanie w całym procesie rodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupuje już, bo rodzice, babcie, ciocie, siostry daleko i sami musimy byc przygotowni w razie godziny "W" ;) ja mam o tyle łatwo bo uwielbiam beze, wiec mamy beżowy wózek, beżowe ciuszki, szaro-czerwony fotelik, żółty rożek, myślą ż dla obu płci się nadadzą, poprostu nie kupuję nic różowego a niebieski i dla dziewczynki będzie ładny :) własnie też chodzi o koszty, jak już to wzystko mam to jestem spokojniejsza że nie bedę musiała wybierać co jest ważniejsze na daną chwilę do kupienia. Imiona mamy wybrane :) dla dziewczynki od ok 8 lat to samo Aleksandra (Ola ;) ) dla chłopca na poczatku chcieliśmy Krzysztof, ale w mojej rodzinie porodziło się kilku małych Krzysiów, wiec 2 lata temu wybraliśmy Michał i tak zostało :) Porodu się boję trochę, znieczulenia zewnątrzoponowego tż więc chyba skonczy sie na zastrzykah znieczulających i gazie, ech jakoś przezyje :) warto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelika25
o jakich zastrzykach piszecie? myslicie o cc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie ,ze warto:),mnie w pierwszej ciąży wszystko pokupiła mama jak byłam w szpitalu,teraz nie żyje wiec zaczne wcześniej,tym bardziej,ze syn nalega. też myślałam o beżach i żółciach(uni)i bardzo mi się podobają mój Tomek chodził w różowym początkowo ,bo miałam też takie kolory .nie uważam żeby były przeznaczone tylko dla dziewczynek:) dla synka mamy imie Kubuś (zmiana po Przemku)a dla córki od zawsze wiem,ze będzie Sara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelika25
u mnie bedzie synek wiec Marcel a jak kiedys doczekam sie dziewczynki to Hania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelika25
ja poki co nie mysle o strachu przed porodem, kazda kobieta to znosi wiec nie ma co sie bac;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówię o zastrzykach przeciwbólowych które dają w pupę ;) mieszkam i będe rodziła w Anglii i tu jest taka opcja zamiast znieczulenia zewnątrzoponowego, kolezanka rodziła przy ich pomocy i była zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelika25
ja marze o porodzie naturalnym. moja mama mnie i siostre urodzila naturalnie jednak moj maz byl bardzo duzy wazyl prawie 5kg i mial 63cm moze i nasz synek pobije rekord na porodówce? cesarka to dla mnie koniecznosc i nie popieram tego ciecia na zyczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nastawiam sie na poród naturalny, cesarka tylko przy ratowaniu zdowia/życia, po naturalnym ponoc szybciej kobieta dochodzi do siebie a operacja to zawsze ingerencja w organizm. I licze że bedę karmiła piersią - czas pokarze jak to sie ułozy wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelika25
ja jeszcze sie zastanawiam musze popatrzec na ceny w aptekach moze okaze sie taniej niz na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja patrzyłam na Avent w bobolandzie (taki sklep z art dziecymi) i zgłupłm 189zł - powariowaliiiii, potem ulotka z hurtowni - 180zł (hurtownia!) nie wiem jak inne laktatory ale to morderstwo jakies! ja teraz kupiłam tommee tippee za 13Ł nowy z przesyłka 17Ł razy 4.30zł to 73 zł, avent jest w tej samej cenie! jeju skad na to w PL brac pieniadze ;/ napisz za ile udało Ci sie kupic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelika25
ja narazie jeszcze nie kupilam powiedz gdzie tak tanio udało ci sie kupic? moj maluszek chyba kopie. czuje takie pukania wyrazne w szczegolnosci jak leze na plecach boze tak bardzo sie ciesze bo to pewnie to tylko ja nie jestem do konca pewna;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angelika no i było się martwić ,mówiłam kochane ,że prędzej czy później poczujecie:)buźka dla maluszka👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angelika Ty mieszkasz w Polsce? ja mieszkam i robie zakupy w Anglii tu wszystko dla dzieci jest tansze dodatkowo zwolnione od podatku dlatego tak tanio. Zerknij na Allegro lub ebay tam dziewczyny nieraz sprzedają dużo taniej niz w Polsce kupisz, podobnie z ubrankami, z Anglii kupisz taniej niż w Polsce w hurtowni :( zreszta poszukam Ci przykladowo. Mój maluch kopie, nawet wczoraj mojemu M ręke położyłam na brzuchu gdzie akurat kopalo i sam poczuł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×