Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość angelika25

23 tydzien i brak ruchów

Polecane posty

Gość angelika25
pewnie nie wazne czy bob budowniczy czy spiderman wazne aby ubranka byly czyste i wyprasowane;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puk, puk, jak tam po dzisiajszej nocy? ja spałam wyjątkowo dobrze - to cud ;) niestety siedze teraz w domu i czekam na kuriera, pogoda za oknami skisła - bleee, mały chyba spi bo nie kopie a mi sie nic nie chce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelika25
a u mnie kolejna noc z rzedu bezsenna chyba napomne o tym lekarzowi za 2 tygodnie na wizycie bo to jest chore wciagu dnia mecze sie niesamowicie jestem oslabiona i nic mi sie nie chce;-( u mnie pogoda zimowa w nocy byl mroz i jest zimno.wypatrzylam juz sobie mebelki dla dzidziusia i co chwilka wchodze do jego pokoiku i w myslach wyobrazam sobie jak je ustawie;-) jestem jakas szalona ale czas tak niesamowicie mi sie dluzy a do maja jeszcze tak daleko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój dzidzius spi od wczoraj rana ,pogoda....szkoda gadac,baaardzo zle spalam tej nocy a jak juz o 4 zanelam obudzil mnie telefon ale nie zdazylam odebrac i zamartwialam sie do rana kto to ,czy komus z rodziny cos sie stalo itd:( jedyny pozytyw ,ze z okazji dzisiejszej rocznicy slubu jade jutro z mezem i synem w gory na weekend

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×