Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Warkocz Komety

Kulturalne rozmowy o roochaniu

Polecane posty

laska w moim wykonianiu nie równa się zadnej :classic_cool: ale ty tego matołku w życiu nie doświadczysz :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja słucham z ciekawością badawczą. To dla mnie niesamowite jak silne emocje może wyzwalać coś tak nieistotnego jak rozmowy na forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o nie nie buraku, nie jesteś facetem, tylko małą peezdeczką z jeszcze mniejszym kutaskiem i wielkim kompleksem poza tym tchórzliwy chooju za takie obelgi jakie tu rzucasz, to przy rzeczywistym spotkaniu dostałbyś takiego gonga w mazak, że glut by ci te kaprawe oczęta wybił matkoyebco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość burak zafiksował się bardzo
na czynnościach seksualnych :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witkacy a mnie ciekawi jak wielkie emocje moze wykazac coś takiego jak ten burak :D:D:D to niesamowite!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uważasz że kupaż jest chorobą psychiczną?? Ciekawe gdzie leczą somalierów?? Napisałem o psychologu a nie o psychiatrze, psycholog to ktoś kto pomaga budować zdrowe relacje emocjonalne, to nic strasznego!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o pedała to nie jestem gejem, więc ten tekst mnie ani ziębi ani grzeje:) A Ty masz z tym jakiś problem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buraczku modeta cię namierza :D:D:D bedzie nam bardzo ciebie brak 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wspaniale buraku, będziemy oczekiwać:) ale przemyśl to co napisałem- za bardzo się angażujesz!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajron troche na ręcznym pojezdzisz?:classic_cool: Witkacy zaczynaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajron troche na ręcznym pojezdzisz?:classic_cool: Witkacy zaczynaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dygoczę jak liść osiki na wietrze, zwłaszcza duże wrażenie zrobiło na mnie nazwanie mnie debilem i pedałem:D Chyba od podstawówki nie słyszałem takich tekstów:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witkacy :) ja to słysze czesto ;) jak koło gimnazjum przechodze :classic_cool: daj wina >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak matko i córko :D:D:D przestroga dla młodocianych gówniarzy co się za seks biorą zamiast za ksiązki :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matka i córka- grunt żeby było ciekawie, najważniejsze są rozrywki:) (_) (_) (_) (_) (_) (_)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to może wykorzystaj ten fakt, bo może Twoja frustracja jest na podłożu seksualnym??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko i córko opowiedz może, zgodnie z tytułem topicu, nieco o swoim życiu seksualnym:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
płazince kochają sie same ze sobą Witkacy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jednak uważam że tego typu frustracje powoduje brak satysfakcjonującego seksu:) Sublimuje się emocje z tym związane relacjami międzyludzkimi, np na forum internetowym... A wystarczyło by znaleźć roochacza leśnego bez zobowiązań lub jak fajny to na stałe i życie będzie piękniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koszałek opałek
dzień dobry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) facynujące jak te mikromózgoorganizmy szybko się uczą :classic_cool: Czesc koszałek po której stronie stajesz?:classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak już wspominałem, wbrew Twoim intencjom słowo pedał na mnie nie działa jak obelga, nie jestem gejem i nie mam z tym żadnych problemów. Jeśli uważasz to za coś obraźliwego to może świadczyć że jesteś homofobem wypierającym swoją homoseksualną orientację seksualną ze świadomości, stąd frustracje i agresja względem kobiet (o ile jesteś mężczyzną)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już mu wcześniej wytknąłem, że wykazuje objawy typowe dla osób, które cierpiały w dzieciństwie z powodu homoseksualnych kontaktów z ojcem alkoholikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×