Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Warkocz Komety

Kulturalne rozmowy o roochaniu

Polecane posty

Mistrzu to ja jestem uratowana:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No naprawdę :) Widoczność ok. 1km, wiatr boczny 0,5 km/sek, pas 1-4 wolny... :classic_cool: Gdzie Wy jesteście, że macie mgłę?! :O Lubię jeździć we mgle. Cholernie męczące, ale uwielbiam to :) Tak, wiem, pieprzony koneser... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajron 🖐️ MS my jestesmy w Irlandii :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaaa Warkocz ale masz ziomali :classic_cool: warszawski i katowicki smog tez sławny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yo ziomale ! 0oo.. !! Tracham sobie dziś bryką jak wporzo umcyk, z ziomalem pingpongiem. Nagle lookam, a tu śmiga dojara, szmaty ma cool, aż widać jej majtki z uzdą, na gałach matriksy, normalnie zajebaszczo. Koleś szybko zlepil balwana i pyta - sciemniamy ? Nie chciałem, bo z niego przygas i zawsze trzodę robi. No i widać że to blachara, a moja bryka to Trabant po tuningu. Chciałem ją wziąć na K3, ale nawinęła że nie lubi trojki, a ziomal juz ja oblukał, że ma pizze na puzonie. Mi to tito ziomal - mówię, palimy trampki, jutro tejknę od zgreda fure i posciemniamy, zresztą dziś nie mam genów nawet na ciurlanie dropsa. Poza tym mam jutro pogrzeb, a ja czeski jestem i nie chcę rano schizować. Ziomal walnął karpia i looka na mnie jakbym miał errora, ale gada; MTV brachu - sobie możesz nawet bić Niemca po kasku - jak lubisz !! Uderzyliśmy jeszcze do Maca i wrzuciliśmy po wieśmaku, a potem na chawire. Yo! Spox! Pozdro! :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadzieja ty sie puszczasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tego sie nie da czytac!!!!😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja 🖐️ nie patrz na to pomaranczowe gimgoowno :D:D Dzikus moze spi?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam sexowna Vicie i Kometke:-) Kulturalnie oswiadczam w rozmowach o roochaniu ze jestem na porannym zebraniu :-D Bezczelnie od 7 rano podrywa mnie pewna dlugonoga blondi. Raport zostanie zdany popoludniu lub jutro rano;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzikus nie zachlap rapotu :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yeeee.... jesteście, super, cały komplecik :-) Meble spoko, ale dopiero około 21:00 mogłam podziwiać całokształt :-) widzę,że pomarańczowi marzyciele są wśród nas, ehh..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja to kiedy parapetówa?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i oczywiście brakowało "śrópków" :-( musiałam jechać tam, gdzie kupiłam i przywieźć spory woreczek, no i nie wspomnę o zaślepkach ...boki brązowe, a zaśpelki rude, pfuj.... Warkoczyk dobrze mówiła, trzeba było kupić w Red....;-) wtedy by było ze składaniem, bo wczoraj dałam zajęcie całej bliższej i dalszej rodzince /nie wspomnę o sąsiedzie;-)/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadziejo, opowiedz nam jak się sąsiad spisał, czy stanoł na wysokości zadania i właściwie wkręcił sróbkę w ...............:classic_cool: :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja a przetestowałas wytrzymałosc srubek?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wulc polski
dzień dobry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×