Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Warkocz Komety

Kulturalne rozmowy o roochaniu

Polecane posty

jak może być niekulturalny skoro napisane zostało że kulturalny. Czytać nie umiesz??;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witkacy no wlasnie taka sprzecznosc jest w nazwie topicku:D P.S. tak sie tylko zepiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wino bananowo- mirabelkowe półsłodkie, mocne jak nie wiem co:) 30 litrów go zrobiłem, 33 butelki zlałem, ale jak na chwilę obecną już tylko 26 zostało i stale topnieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ono jest półsłodkie, ma kwaskowy posmaczek i przypomina troche porto, tylko zamiast bukietu rodzynkowego ma bukiet śliwkowy. Piękny kolor głęboko złocisty, krystalicznie klarowne... Kieliszeczek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
półwytrawne to zrobiłem bananowo wiśniowe, jeszcze lepsze, właściwie najlepsze z tego sezonu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wierze ladaco ;) u mnie jest podobnie :) Witkacy ja po takim winie to się wiotka robie we wszystkich stawach :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ladaco-bo pić to trzeba umieć!! to nie wino jakie pijasz na codzień, tylko dzieło szlachetnej sztuki winiarskiej!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buraku ze spoconym ryjem, jeżeli nie trącisz Wulcem, to dam się ponieśc na nafalach tej melodii ;) Twój nick dobrze się zapowiada :D ladaco..powiadasz, że Karino to ładny źrebak z Ciebie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://old.wino.org.pl/ Siarki nie daję na żadnym etapie!! http://old.wino.org.pl/ Nie mylcie napojów winopodobnych albo taniego wina z Włoch z moimi działami sztuki!! Robię wina z samych owoców, bez dodatku wody(tylko cukier dodaję, ale lubię dokarmiać moje pupile, moje żyjątka domowe, są fajniejsze niż pies czy kot i tak słodko wołają bul-bulum, bul-bulum...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jej aby nie muł 😭 taki to se nawet nie poroocha :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×