Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Warkocz Komety

Kulturalne rozmowy o roochaniu

Polecane posty

zaś co do miodów to stoi tu obok beczka dębowa 12l z trójniakiem wiśnio-czereśniakiem, właściwie to nie miód pitny tylko wino miodowe, bo nie dodałem wody a w miodzie pitnym może być maksymalnie 20-30% owoców, a ja zrobiłem bez wody:) Viciu jestem ciekaw czy aby napewno robisz się miękka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy to było duże faux-pas że wypiłem z wami karafkę wina nie brudząc kieliszka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witkacy ;) oj bardzo miekka :classic_cool: za sznurówki i do łózka :P ladaco no toś pełnokrwisty :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiedziałem ze coś tu kebabem podjeżdża :classic_cool: kurde, weźcie o alko nie piszcie nic, bo ja nawet piwa nie mam się jak napić, o zacnych miodach czy innych trunkach domowego pędu nie mówiąc :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ze mną jak z dzieckiem- mówisz i masz:) wystarczy że pstrykniesz palcem i powiesz zaklęcie:) Jestem Twój:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ladaco... Wio koniku,a jak się postarasz na kolację zajedziemy akurat Tobie owsa nasypiemy zaraz a ja z miski smaczną zupę będę jadł A dla nich,choć w godzinę kilometrów robią sto Ni zupy nie ma,ani owsa wio koniku wio Wio koniku,dla nich zimny garaż nam się lepiej żyje mimo starych lat. Vicia--> baba pijana, doopa sprzedana :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
echh nie ma to jak smukły anglik prawda Ajron?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witkacy nie kuś losu :classic_cool: jak tak na półmetku do 40chy :P jeszcze bys sie uzależnił :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warkocz- skacz!! pójdę na Poniatoszczaka i Ciem wyłowiem :) rozgrzejem, wyroocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie kuszę, ja informuję, jak nie chcesz to nie pstrykaj palcami... a jak pstrykniesz to nie wymawiaj zaklęcia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warkocz a chcesz roochania czy stałego roochania?? Bo o tym nie było mowy:) Zawsze możesz skoczyć i do Płocka jakoś dopłyniesz... A napewno do Włocławka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm... co robić?? Zająć się robotą?? Zająć się przyniesieniem sobie drugiej karafki, czy paleniem konopii?? Żeby chociaż słońce wyszło i dało nadzieję że to nie Ragnarok, tylko zwykłe zachmurzenie... nie ma nadziei- nie ma trzeźwości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
whisky, cygara i jakiejś chętnej doopci... Ajron rozszyfrowałem Cię!! pewnie chciałbyś to wszystko naraz w gabinecie owalnym, Billu Clintonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×