Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Warkocz Komety

Kulturalne rozmowy o roochaniu

Polecane posty

można by to sprzedać jako pomysł na reklamę dla Wawela- jak na reklamie baunty gdzie panna je batonik wyrastają jej tatuaże, po czym spada kokos a ona jest na wyspie z wyłażącym z morza tambylcem... Bo powiem że te czekoladki w wcześniejszej wersji "Malaga tikitaki i kasztanki, dla niego i dla koleżanki..." były całkiem apetyczne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta czekolada z papryką jest - moim nieskromnym zdaniem - najlepszą rzeczą jaką ludzkość wymyśliła w zakresie cukiernictwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak właśnie spożywano czekoladę przed przywiezieniem jej do Europy- jako pożywny napój afrodyzjakalny z chilli zarezerwowany dla królów inkaskich... po czym do haremu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Ajronie, własnie mówię o tej czekoladzie z chili :) A na tej reklamie baunty to ten tambylec całkiem apetyczny, do konsumpcji w sam raz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestem biseksem ale z łóżka bym go nie wywalił:D:D:D choć wolę czekoladki które tańczyły w "Malaga...'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba nie masz na mysli
"kasztanki, tiki taki" itd oraz Marty "ego jak pałac kultury" Gut tanczącej w tej reklamie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale pomyśl o takiej wersji- kobieta na przykład w biurze zjada kawałek czekolady po czym masażysta (może być ten tambylec, w samym fartuszku) pobiara ją na ręce, przenosi na łóżko do masażu, jednym ruchem ręki pozbawia ubrania i wciera ciepłą czekoladę, masuje i ugniata- delikatnie acz stanowczo... po czym pani mówiąc ooooch wyrzuca opakowanie po czekoladzie do kosza i rozanielona bierze się znów do roboty. Na tym pomyśle Wawel zarobi miliardy a My zarobimy miliony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witkacy, marnujesz się chłopie ! Ale to juz z tym pomysłem nagranym na CD biegaj do działu marketingu i reklamy Wawelu ;) Ten film jako przykładowa propozycję możemy nagrac razem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłą ostatnio nowa wersja tej reklamy i ona byłą beznadziejna(wciskane przyciski jest wawel jest zabawa czy jakoś tak) tylko ta wcześniejsza, z tańczącymi 3 laskami z których jedna to byłą malaga, druga tiki taki a trzecia kasztanka:) i jedna z nich to byłą mulatka, baaaaaardzo fajniutka [wgryza się w kolejny kawałek czekolady Wawel Pełna Słońca]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja lala pracowała w agencji reklamowej i dla niej to była udręka, pranie i drenowanie mózgu... A ja bym chciał być kreatywnym- wymyślanie takich kawałków przychodzi mi łatwo, choć pewnie jakbym musiał to przestało by być tak kolorowo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli chodzi o Martę Gut i inne celebrytki i celebrytów to kompletnie się nie znam, myślę że jakbym wbił się na imprezę z celebrytami to musiałbym prosić na piśmie nie dedykację, tylko wyjaśnienie kim są poza autografem który by mi wciskali:D:D:D Jestem kompletnie nie na topie, nie czytam gazet plotkarskich Wiem kto to jest Oliwier Janiak, Cichopek, dwa racy widziałem się z Justyną Steczkowską i raz z Kubą Wojewódzkim:) Być może widziałem się też z innymi gwiazdami znanymi z tego ze są znane ale nie wiedziałem że są znane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ze mnie to się śmieją, bo ktoś rzuci jakieś \"znane\" nazwisko z polskiej sceny szoł biznesu a ja wielkie oczy i pytanie - kto zacz? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przy okazji bajdełeja to zgarnąłem 1200, zagram dziś w totka, to może zarobię na montaż próbnego clipu z Warkoczem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baca chciał się zapisać do PZPR- egzekutywa robi mu egzamin pokazują portret Marksa i pytają kto to, baca nie wie, portret Engelsa, to samo, portret Lenina, to samo... -Baco nie nadajecie się do partii!! na to Baca wyciąga z kieszeni zdjęcia kilku osób i pyta -a to kto?? -nie wiemy -to moja żona, matka, ojciec i śwagier. Wy macie swoich znajomych a ja mam swoich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty nie trzymaj kciuków tylko leć do sklepu po czekoladę, zdjęcia próbne mogą potrwać i będzie sporo rekwizytów potrzeba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak wygram w totka to kupię takie rekwizyty o jakich Ci się nie śniło;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puki co to muszę zadbać o to żeby wyglądać jak tambylec, a niestety mój kaloryfer wygląda jak kaloryfer w izolacji;) Może nie super-zabezpieczonej-do-transportu izolacji, ale jednak;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak wygram w totka to nie tylko końskim, ale i hipopotamim ogonem, zebrzym ogonem i nawet żyrafim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no że wyglądasz jak modelka(modelka nie wieszak w garderobie) to już widziałem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×