Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Warkocz Komety

Kulturalne rozmowy o roochaniu

Polecane posty

Warkocz jak ci sie chce z tym czubem dyskutowac jestes dla mnie wzorem cierpliwosci :D:D szacuneczek :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wulc nieustraszony
v33, czy ja Tobie ubliżam? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wulc nie każda kobieta lubi masturbatorów, nie zależnie czy musi ich oglądać w parku, czy też dowiadywać się o tym przez internet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem Warkoczyk :) ublizasz ;) i to wiesz o tym ty najlepiej 🖐️ a to scierwo pomaranczowe rozwala na dietach temat wiec odeszłam stamtąd w smutku :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wulc nieustraszony
Ze smutkiem zawiadamiam Cię Warkoczyku, że po poście Twojej koleżanki nic z tego nie będzie :(:(:( Pójde sobie na spacer, bo ładnie świeci słońce, i przemyślę wszystko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z takim zapachem jak bukiet najlepszego wina ;) echhh znowu sie rozmarzyłam :) i humor mi poprawiałes ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wole inne prezenty niz bukiet ;) np dobre wino ;) chodź chodź Witkacy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem :) bo nie wiem gdzie teraz jestes:D Zbieram się miłego popołudnia życze ;)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lollo
Witam, mam 33 lata i szukam chętnego Pana na nocne igraszki. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawał mi się przypomniał młoda para, pierwszy wspólny wyjazd, nocują w jednym pokoju, ale w 2 osobnych łóżkach... w środku nocy chłopak nie mogąc zasnąć przewala się z boku na bok, w końcu wstaje i zaczyna spacerować nerwowo po pokoju... Dziewczyna czy to nie mogąc zasnąć, czy obudzona pyta: -Kochanie co się stało?? -Nam taką ochotę na seks że zaraz mnie rozerwie!!!! -no to chodź -przecież koorwa chodze, nie widzisz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lollo
Oj widzę, że ten nick zajęty. W takim razie zaraz napiszę pod innym - minutka. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vienarigis
Już jestem. No więc? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mieszkam w szałasie w najdzikszym zakątku Parku Skaryszewskiego:D i poluję na foki w porcie Praskim:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mimo, że mieszkam w Wawie od blisko 30 lat to nigdy nie byłem na tym syfiastym bazarze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak śpiewa zespół Transmisja Nie zawracaj kontrafałdy, że w Warszawie byłeś Bo na Saskie Kiempe wcale nie chodziłeś Jesteś frajer jakich mało, wieczne tam wesele Karuzela kręci, młyn diabelski miele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wędrując kiedyś nocą przez Saską w kierunku Miśków o mały włos nie zaliczyłem gonga siekierą :O ale przypadkowo zupełnie, kolesiowi się wyślizgnęła z ręki jak chciał rozwalić drzwi balkonowe :D ok, spadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Pistacja 🖐️ Wczoraj oglądałam mecz :) echhh nasi męzczyzni 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×