Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Warkocz Komety

Kulturalne rozmowy o roochaniu

Polecane posty

wczorakj po meczu namietnego smska wysłałam nie tam gdzie trza :P siara była :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo witam Mistrzu :) 🖐️ Ajron sąsiad przeżył skoro jestes ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mistrzu - w mowie potocznej dorosłych statecznych loodzi jakimi jesteśmy my - znaczy to po prostu achooj 🖐️ Ajron - ale pikawa jak widze wytrzymała 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pistacja raczej sąsiad wyczuł i zwiał :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajron mecz prawnie należał się Norwegom nasi to farciarze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ladaco ja nawet przeglądu nie mogę zrobić :( bo mnie wszedzie wywęszą jakies momaranczowe smiecie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajron z tym szczesciem to trza uwazac takie slizganie się ma krótkie nózki :classic_cool: siada;li nasi w drugiej połowie widac było ze nie mogą się przebic przez scianę obrony norweskiej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Ty się dziwisz? kolesie po 202 cm i 107 kilo żywej wagi :D banda cyborgów :classic_cool: ale okazało się, że nasze chłopaki są niesamowicie silni w głowach i oby tak dalej :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo Ajron są bardzo smakowici z wyglądu :P echhh istni współcześni Atlasi :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie to wkoorviał ten wielki czarny, co zszedł w pewnej chwili z kontuzją i ten blondas z długimi włosami mutanty jakieś kurde, obaj wyglądali jak starsi bracia Dolpha Lundgrena :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja przez ten mecz o mało wirtualne OzP nie zrobiłam kumplowi :P tak mi się ręce trzesły :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś gdy byłem bardzo początkującym młodzikiem w drużynie piłki siatkowej starsi kumple opowiadali jak byli na jakimś turnieju w NRD-mieli po 14-15 lat a gospodarze rówieśnicy ładnie prezentowali swój bujny zarost na twarzy jak stare chłopy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siatkarze to siatkarze, ale że siatkarki miały wąsy jak Piłsudski to już nieco zadziwiające było :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×