Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pain au chocolat

jestes za czy przeciw ?

Polecane posty

Jakim cudem odmienna orientacjaseksualna ma byc choroba? Czy to znaczy, ze jest mozliwa do wyleczenia? Jak? Farmakoterapia, psychoterapia? A jesli da sie (zalozmy) zrobic homoseksualiscie pranie mozgu i go \"nawrocic\", to czy znaczy to, ze jak bede umiejetnie przekonywac do homoseksualizmu mojego heteroseksualnego kolege, to zostanie on gejem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a niech sie zenia i za maz wychodza.. co mi do tego? jezeli sa szczesliwi mam kilku kumpli homoseksualnych jednego znam praktycznie od małego i zawsze odbiegał od innych od samego poczatku interesowali go faceci mimo iz był w zwiazkach z hetero z tego wzgledu ze wstydził sie swojej odmiennosci.. pozatym ludzie wszedzie go krytykowali w szkole wystawiali jego zdjecia na posmiewisko.. teraz jest z facetem nie obchodzi go juz opinia innych, jest szczesliwy i finito

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaaaaaaaa
dobra dobra...ja nie napisalam ze jestem przeciw temu ze facet posowa drugiego faceta. Niech posowa ale zebym ja na to patrzec nie musiala.... Napisalam ze nie popre NIGDY dzieci w takich zwiazkach. Niech zyja jak chca z kim chca, gdzie chca etc ale bez dzieci!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
whim ty nie rozumieszz pewnej rzeczy..nikt nie ma zamiaru ich zamykac w jakis pokojach bez okien i klamek, nikt nie ma zamiaru traktowac ich jak smiecia tylko dlatego ze sa innej orientacji....ok...tylko ze jednoczesnie szanujac ich, ich poglady nalezy zdawac sobie sprawe z tego ze homoseksualizm to jest zaburzenie...to nie jest rzecza normalna..bo jesli seksualizm jest rzecza normalna to w takim wypadku moja orientacja jest zła....czyli 95% ludzie ma zła orientacje... rozumiem homoseksualistów ze nie cha aby wyzywac ich od pedałow...chca normalnie funkcjonowac ok.... ale niech nie przeginaja..... homoseksualizm nie jest normalny,niech przestana domagac sie aby wszyscy to zaakceptowali i niech przestana domagac sie na pozwolenia zawierania zwiazków małzenskich homoseksualnych oraz adoptowanie dzieci przez nich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również uważam, że inni powinni żyć swoim życiem i nic mi do tego, nawet jeśli są chorzy lub skrzywieni psychicznie od urodzenia. Tak to juz w naturze jest, ze nie kazdy egzemplarz wychodzi z jajka udany: jeden nie ma nóg, inny rąk, jeszcze inny nie rozumie do czego służy kutas, przy czym w wypadku tego ostatniego, nie można zarzucić mu na pierwszy rzut oka choroby, co skrzętnie wykorzystuje do skutecznej propagandy i mącenia w społeczeństwie. Ps. starożytni Grecy już nie istnieją :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaaaaaaaa
tez mam kolege homo i nigdy mu nie pwoiedzialam ze jest chory czy cos w tym stylu....fajny koles. Skoro woli panow od pan....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak na dzieci to ja tez sie nie zgadzam.. chociaz znowu inaczej by to wygladało gdyby spoleczenstwo inaczej ich traktowalo.. no ale to by bla za dluga dyskusja i dosc kontrowersyjna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaaaaaaaa
pain au chocolat dokladnie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggoooownnoooo
jeszcze inny nie rozumie do czego służy kutas, rozumiem że4 mężczyzna+kobieta którzy uprawiają anal także są chorzy? przecież kutas nie do tego służy i ta dziurka też do czego innego:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwodniczy Aniołek 17 maja 1990 roku Światowa Organizacja Zdrowia (WHO), działająca na szczeblu międzynarodowym w ramach ONZ i skupiająca 193 kraje członkowskie, wykreśliła homoseksualizm z Międzynarodowej Statystycznej Klasyfikacji Chorób i Problemów Zdrowotnych. Stwierdziła również, iż żadna orientacja seksualna (w tym homoseksualna) nie powinna być przez nikogo traktowana jako zaburzenie. Wcześniej, w 1973 roku, podobnego wykreślenia dokonało Amerykańskie Towarzystwo Psychiatryczne w USA na szczeblu krajowym Widzicie. Nie piszę bzdur A w ameryce 2 pedały mogą być mężem i żoną :O Nieważne co uznały stare pedały z WHO. Ważne są fakty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaaaaaaaa
Wykolejony temat dotyczy homoseksualistow!!!! A nie ludzi dotknietych Dovnem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale homoseksualizm nie jest jednostka chorobowa. Podobnie, nie mozna powiedziec, ze ktoras oreintacja jest "zla", a ktoras "dobra". To, ze w populacji jest najwiecej osob o przecietnym poziomie funkcjonowania intelektualnego i jedynie ulamek tzw. "geniuszy", oznacza, ze sa oni "zli"? Nie, po prostu sa mniejszoscia. Homoseksualisci rowniez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz ja wyraźnie napisałam o "nic nam do tego dopóki nie wchodzą na drogę przestępstwa lub skrajnie zakłócają porządek społeczny ." W naszym społeczeństwie model rodziny to mama tata i dzieci , dla mnie zakłóceniem tego porządku byłby model tata, tata i dzieci . Tak to już jest że mamy normy społeczne i każdy człowiek ma swoje miejsce w społeczeństwie , jednak w życiu codziennym stosujemy te normy i nikomu korona z głowy nie spada . Nie uważam żeby homoseksualiści , którzy żyją jak normalni ludzie nie manifestują swojej odmienności byli dla kogokolwiek zagrożeniem takie mam zdanie . Co manifestowania to uważam ,że wszelkie skrajności w zachowaniach anty społecznych są niebezpieczne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggoooownnoooo
wow,na kafe sie dowiedziałam że ludzie uprawiający anala są chorzy psychicznie:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tym, że chyba nikt nie leczy homoseksualizmu. Nie jest to żadna choroba. Są różne rodzaje seksu, różne upodobania. Jeden lubi blondynki, drugi starsze, a trzeci chłopców. I sorry, ale rozśmieszają mnie teksty typu 'to nie jest normalne'. Dla arabów normalne nie jest odsłanianie włosów, czy ciała. Więc nie pierdolcie mi tu, co jest normalne, a co nie, bo to chyba nie wy ustalacie jakieś normy społeczeństwa, co nie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaaaaaaaa
ludzie jak molzna porownywac homoseksualistow z zespolem dovna??? Czy wy nie widzicie roznicy???? Czy czlowiek z Dovnem mysli normalnie??? Nie chce obrazac nikogo ale Zepsol Dovna to niedorozwiniecie mozgu....czyli porownujecie homoseksualistow z niedorozwinieciem mozgu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym choroby, o których tu piszecie typu aids, down, schizofrenia (jeju, do czego jeszcze porównacie homoseksualizm :D) uniemożliwiają (conajmniej w pewnym stopniu) normalne funkcjonowanie i leczy się je specjalnymi lekami, które mają m.in. spowolnić przebieg choroby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale homoseksualizm nie jest jednostka chorobowa. Podobnie, nie mozna powiedziec, ze ktoras oreintacja jest "zla", a ktoras "dobra". To, ze w populacji jest najwiecej osob o przecietnym poziomie funkcjonowania intelektualnego i jedynie ulamek tzw. "geniuszy", oznacza, ze sa oni "zli"? Nie, po prostu sa mniejszoscia. Homoseksualisci rowniez. ja nie zgadzam się. Jak napisałem wczesniej, pewien mały odsetek osobników zawsze jest przetrącony w ten czy inny sposób i nie ma żadnych dowodów na to, iż natura rozmyślnie na nich sobie poeksperymentowała... dlatego właśnie homoseksualizm, jako "jedynie 5%" nie ma racji bytu wśród ogółu. Co innego gdyby ta liczba przekraczała wartość marginalną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaaaaaaaa
niewazne moze ic zytam miedzywierszami....ale Dovn do homo??? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
face down nie porównuj tego jaki kto kolor wlosow lubi do orientacji seksualnej.... nie chcialabym aby moje dzieci wychowywane byly na tlumaczebiu im ze homoseksualizm jest normalny naprawde....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaaaaaaaa
Wykolejony czyli wg Ciebie homoseksualisci powinni byc traktowania jak taki Pan Nowak i jego zona??? I miec te same prawa co oni??? (mam na mysli slub dzieci)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko zalezy od tego, co uwazamy za "norme". Jesli wiekszosc, to czemu jedni "nienormalni" (homoseksulaisci) sa, brzydko mowiac, do odstrzalu, a osoby wybitnie inteligentne (odstajace od normy, ktora stanowi przecietna wiekszosc) juz nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"ggoooownnoooo wow,na kafe sie dowiedziałam że ludzie uprawiający anala są chorzy psychicznie\" Przeciwwskazaniem są: hemoroidy, szczelina odbytu i inne schodzenia odbytnicy. Skutki uboczne krótkotrwałe (mogą, ale nie muszą występować): ból, gazy, uczucie rozdęcia brzucha, bóle jelit, biegunka lub zaparcia, przebicie ściany jelita. Skutki długotrwałe: hemoroidy, szczelina odbytu, rozluźnienie zwieracza, wypadanie odbytu, nietrzymanie stolca i gazów. Proszę bardzo, napisz mi, że seks analny jest naturalny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggoooownnoooo
dla niektórych z was "normalne " jest to co reprezentuje większość:) kiedys widziałam bardzo fajny wywiad z pewnym lekarzem,który twierdził-że idąc tym tropem zdrowie jest patologią-bo w pewnym wieku zdecydowana większość ludzi ma większe lub mniejsze problemy zdrowotne:) więc to nie takie proste jakby niektórzy chcieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×