Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Charlotta_7

Meble rattanowe do salonu

Polecane posty

Hej, szukam ładnych mebli do salonu z elementami rattanu. Proszę o polecenie firmy, jestem z karkowa, ale mogę zamówić z całej polski. Może ktoś z was ma taki meble w domu i może polecić mi dobry sklep lub stronę internetową?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję małaMi, ciekawa strona, dużo ładnych mebli, nie wiem w jakiej cenie, bo nie ma podanych na stronie cen, ale na pewno to sprawdzę. To co mi wpadło w oko to ta kolekcja http://www.opusmeble.pl/oferta/koda/ - dosyć ciekawa i ładna. jeszcze sobie poszperam w internecie i poszukam czegoś, a i do sklepu zajrzę też przy okazji :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś w Krakowie w Witku były obłędne, rattanowe, a siedziska miały poduchowe, z jasnego materiału, piękne! Ale nie wiem, czy jeszcze są...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Witku mówisz?, hm, trzeba będzie tam też zaglądnąć :)))) na razie napaliłam się na te meble z tej firmy opusmeble, ale to witka tez po drodze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anutunia
w krakowie jest też sklep z takimi meblami w jubilacie i na ditla. jest tez sklep na warszawskiej koło galerii krakowskiej. Tyle wiem o sklepach z mebalmi rattanowymi w krakowie :) powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ah, byłam w witku i w sklepie na warszawskiej, to jest anetunia ten sklep co poleciła MałaMi, spoko mebelki, upatrzyłam sobie co chcę kupić, ale na zakup jeszcze się nie zdecydowałam. Potrzebuje troche więcej czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale kupa
meble rattanowe są przebrzydłe, okropne nienawidzę takich takie coś powinno stać na werandzie albo w altanie a nie w salonie - reprezentacyjnym pomieszczeniu :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi też się bardzo podobają meble ratanowe od jakiegoś czasu;) Nie wiem co prawda, czy odważyłabym się urządzić salon w takich meblach, ale jakbyś była zainteresowana to na Kellerman.pl maja spory wybór .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krulovva elfuuf
Na łóżko przyda Ci się na pewno odpowiednia kołdra. Na www.dobrespanie.com znajdziesz wszystko co jest związane z TYM tematem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna30
mam do sprzedania też kilka mebli nowych rattanowych z niemiec. Zdjęcia na stronie www.mebleunas.bloog.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wellabella..
Rattanowe to do łazienki, lub na taras.. ale do salonu? Jakoś mało eleganckie.. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Galeria MegaMaks.com
Trudno zgodzić się z tym, że meble z rattanu są mało eleganckie i nie nadają się do salonu czy też sypialni. Wystarczy zajrzeć chociażby do sklepu internetowego http://megamaks.com/biuro-dom-ogrod/167-meble i spojrzeć na eleganckie łóżko z rattanu przeplatane ciemnym i jasnym brązem. Naprawdę znakomicie wkomponowuje się w klimat nowoczesnej sypialni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko fajnie, ale jak takie meble utrzymać w czystości? bo to chyba masę szczelin ma, nie? ktoś miał jakieś doświadczenia z tego typu meblami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gugałka
dominikleno - tanie? do ogrodu a nie salonu? wymieniać co kilka sezonów? Co ty wypisujesz chłopie? Chyba napatrzyłeś się na tę taniochę z marketów. Ale rattan to nie tylko takie zwykłe ogrodowe tanie komplety, rattan to po prostu surowiec, który tak naprawdę jest bardzo trwały i z którego można wykonać naprawdę przepiękne meble. Zobacz sobie tutaj - te zdjęcia dodatkowe: http://meblezrattanu.pl/krzesla-fotele-sofy/267-fotel-rattanowy-naturalny-rattan-wb-01.html Przecież to jest piękne i jak najbardziej pasuje do salonu. Nie można tak od razu skreślać i szufladkować, bo właśnie najładniejszy i najbardziej szykowny jak dotąd oglądany przeze mnie dom, był właśnie prawie cały urządzony w meblach rattanowych. Wiadomo - są różne gusta, ale jestem przekonana, że większość ludzi po obejrzeniu tego domu, miałaby podobne odczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość veneziana
Mi też wpadły w oko meble rattanowe, no i tak myślę właśnie nad ich zakupem. Te szczeliny, o których wszyscy mówią, jakoś mnie nie przerażają. Dobra miotełka i po sprawie. Zresztą o wszystkie meble trzeba dbać, tylko o każdy inaczej ;). Ja znalazłam bardzo fajne meble rattanowe tutaj: http://www.meble.ogrodowe.net/rattanowe Podoba mi się ten ciemniejszy zestaw. Pasowałby do salonu :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piekne meble z elementami rattanowymi znajdziesz www.mebleswiata.com.pl/oferta/kategoria/8/meble_z_rattanu_dekoracje_rattanowe.html to jest od razu sklep internetowy także bez trudu zamówisz je do domu. Mogę poręczyć, że ta firma ma niezawodną jakość mebli, ponieważ mam wyposażone nimi prawie wszystkie pomieszczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina610
A co powiecie o meblach ogrodowych? Któraś z was robiła samodzielnie? Osobiście z mężem planujemy zrobić huśtawkę do ogrodu. Lepsze stalowe liny czy zawiesia takie jak tutaj https://exar.eu/produkty/zawiesia/ co sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka666
Ogólnie piękne meble na zamówienie ma strona http://www.odyseameble.pl/. Mają szeroki asortyment, meble modne i dopasowane. Jest w czym wybierać, meble jak z okładki o aranżacji wnętrz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ratan mi się nie podoba za to podobają mi się piękne stylowe meble.milemaison.pl/seria-verona mój faworyt mebli chyba ulubionych, bardzo ładne wykonane z drewna brzozowego, zawsze takie chciałam mieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×