Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość limonka2+1

PAŹDZIERNIK 2009

Polecane posty

Gość aniabuu23
dziewczynki pozwoliłam się dopisać.. PSEUDO............Wiek ......... Termin porodu..........Płeć............. aniabuu23...........27............1 października...........???............ kliforka..............30............1 października...........???............ Stelka27.............29............1 października...........???............ Alla23.................24...........3 października...........???............ czuła.................25...........3 pazdziernika..........???............ limonka2+1..........24............4 października...........???............ migotka200.........29........... 4 października ...........???............ perełka1983........25............6 października............???........... Angela24.............26...........7 października............???........... k.karla...............25..........10 października............???........... mazia112............32...........11października......... ...???......... MERY27..............27..........12 pażdziernika............???......... Dagar................34...........18 października...........???.......... Agatek-gagatek....24............24 października...........???........... agatka1984..........25...........25 października..........???........... Skorpionka81........27...........28 października..........???........... Ognik80..............28...........30 października..........???.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dołączam do Was kobietki PSEUDO............Wiek ......... Termin porodu..........Płeć............. kliforka..............30............1 października...........???............ Stelka27.............29............1 października...........???............ Beagle................35............2 października..........???............ Alla23.................24...........3 października...........???............ czuła.................25...........3 pazdziernika..........???............ limonka2+1..........24............4 października...........???............ migotka200.........29........... 4 października ...........???............ perełka1983........25............6 października............???........... Angela24.............26...........7 października............???........... k.karla...............25..........10 października............???........... mazia112............32...........11października......... ...???......... MERY27..............27..........12 pażdziernika............???......... Dagar................34...........18 października...........???.......... Agatek-gagatek....24............24 października...........???........... agatka1984..........25...........25 października..........???........... Skorpionka81........27...........28 października..........???........... Ognik80..............28...........30 października..........???.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja tez :) PSEUDO............Wiek ......... Termin porodu..........Płeć............. kliforka..............30............1 października...........???............ Stelka27.............29............1 października...........???............ Beagle................35............2 października..........???............ Alla23.................24...........3 października...........???............ czuła.................25...........3 pazdziernika..........???............ limonka2+1..........24............4 października...........???............ migotka200.........29........... 4 października ...........???............ perełka1983........25............6 października............???........... Angela24.............26...........7 października............???........... k.karla...............25..........10 października............???........... mazia112............32...........11października......... ...???......... MERY27..............27..........12 pażdziernika............???......... Dagar................34...........18 października...........???.......... Renatinka...........26...........19 października...........???........... Agatek-gagatek....24............24 października...........???........... agatka1984..........25...........25 października..........???........... Skorpionka81........27...........28 października..........???........... Ognik80..............28...........30 października..........???.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz prawie 15, co oznacza,ze za godzine mam wizyte :) Alez mam mieszanie uczuc w sobie- gigantyczny strach i gigantyczne podniecenie :)))) Trzymajcie kciuki,zeby wszystko bylo ok!!! Odezwe sie po wizycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
witam Was. ale u mnie dzis wieje wiatr-strasznie! no i samopoczucie tez u mnie niezaciekawe jak tylko wyjde na powietrze to pozniej zaraz strasznie glodna jestem! a jak przyjde do domku to znowu mi jakos niedobrze. jestem prawie w 9 tygodniu ale powiem Wasm ze juz nie moge sie konca doczekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tralalalalal!! Az chce sie spiewac!! Moja kruszynka ma 2,09 cm i caly czas sie wierci :)))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazia112
renatinka gratulacje ja ni moge sie jutra doczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a bu bu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dołączam się do gratulacji dla Renatinki! I czekam zniecierpliwiona na piątek... ;) pewnie Agatek-gagatek czeka tak jak ja ;P A teraz lecę na pobranie krwi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Dzieki kochane :) Wczoraj nie wytrzymalismy i powiedzielismy rodzince. Trwa ogolna radosc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:-) Renatinka, super,ze wszystko w porzadku :-) Ja ide jutro na zwykle badanie do lekarza, bede miala zalozona karte ciazy:-) Dzisiaj czuje sie o nie bo lepiej nic wczoraj, na szczescie zmniejszył mi sie slinotok:-) Pozdrowki Ide gotowac pomidorówke;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też się przymierzam do ugotowania dziś pomidorówki ;) z tym, że zrobię to dopiero po pracy... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
perelka, agatek dolaczam sie do was bo tez mam wizyte na piatek takze po wizycie opiszemy jak nasze maluszki, u mnie jest 12tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bulba77
No to i ja się dołączam 3 października 2008 mam termin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazia112
no widze ze wszystkie dzis mamy ochote na pomidorówke ja tez ugotowałam:) ja mam 11 tc czuje sie dzis dobrze wieczorkiem ide na usg :) zobaczyć swojego bombla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ale wam zazdroszczę, że jesteście sobie w domku... ja siedzę w pracy i czekam z utęsknieniem na 16... A tak w ogóle to jesteście już na zwolnieniu lekarskim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Perelka, ja Ciebie podziwiam. Jestem na zwolnieniu lekarskim od 6 tygodnia, poniewaz ciaza jest zagrozona. A poza tym, to ja nie moge funkcjonowac normalnie. Moze przez te mdlosci i wymioty jestem taka pozbawiona enerii, ale codziennie spie do 10-11,a i tak chodze jak z krzyza zdjeta. Poza tym dzieki temu zwolnieniu mam czas na pisanie magisterki, bo koncze studia w tym roku. Ale i tak to pisanie jakos wolno mi idzie hihih A Ty sie wybierasz na zwolnienie czy chcesz pracowac tak dlugo jak dasz rade?r

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja tez PSEUDO........Wiek/C.P........ Termin porodu..........Płeć............. kliforka..............30............1 października...........???............ Stelka27.............29............1 października...........???............ Beagle................35............2 października..........???............ Alla23.................24...........3 października...........???............ czuła.................25...........3 pazdziernika..........???............ bulba77............32/CV.PV....3 października.wg przeczucia kobita limonka2+1..........24............4 października...........???............ migotka200.........29........... 4 października ...........???............ perełka1983........25............6 października............???........... Angela24.............26...........7 października............???........... k.karla...............25..........10 października............???........... mazia112............32...........11października......... ...???......... MERY27..............27..........12 pażdziernika............???......... Dagar................34...........18 października...........???.......... Renatinka...........26...........19 października...........???........... Agatek-gagatek....24............24 października...........???........... agatka1984..........25...........25 października..........???........... Skorpionka81........27...........28 października..........???........... Ognik80..............28...........30 października..........???.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja siedzę na macierzyńskim z 4 dzieckiem :) fakt śpię dużo od 21 - 6 ciąża zagrożona poronieniem w 8 tyg byłam w szpitalu, Luteina i No-Spa to moja codzienność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×