Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość limonka2+1

PAŹDZIERNIK 2009

Polecane posty

Ja mam wstet do wszystkiego, co w jakis sposob jest sztuczne. Np wszelkie soki w kartonikach. Jedynie jakie mi smakuja, to bobo frut :) Mysze zapytac moja gin o to usg prenatalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie odrzuca od wszelkiej chemii,nie moge poczuc zapachu plynu do mycia naczyn lub proszku do prania bo zaraz mi niedobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę zakupic sobie jakiś balsam na rozstepy, boję się że będę miala brzuch w tę pregi :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mojego gina koszt usg 4D to 210 zeta, ale słyszałam że u innych to od 150 zł już robią.i tak dużo... Moja fasolcia ma już 3,7 cm❤️.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli chodzi o rozstepy, to w poprzedniej ciazy od poczatku ciazy sparowalam sie oliwka i super nawilzajacym balsamem, a i tak mi sie zrobily rozstepy na piersiach. Teraz tez uzywam balsamu i wybieram sie wkrotce do Rossmanna po kremy ze specjalnej \"ciazowej\" serii. Mam nadzieje,ze nie bede miala nowych \"kreseczek\" :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina27090
Koszt rzeczywiście troszkę duży ale myślę, że przynajmniej raz warto wykonać. Piszecie, ze przeszkadzają Wam zapachy, ja pokochałam zapach kawy, nie musze jej pić, mogę tylko wąchać:) Jedynie przeszkadza mi zapach w autobusach, a że muszę nimi jeździć to zaczynam jazdę godzinę wcześniej bo po drodze i tak kilka razy muszę wysiąść:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja smaruję brzuszek kremem na rozstępy Gerbera, nie wiem czy jest dobry, bo w 1 ciąży w ogóle nie smarowałam i nie miałam rozstępów.A co do kawki to bardzo lubię ją pić i pozwalam sobie na 1 dziennie, a co ciekawe w 1 ciąży pierwszym objawem ciąży był własnie wstręt do kawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazia112
ja tez urzywam kremu na rozstępy z gerbera bo słyszałam ze jest bobry zobaczymy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina27090
Wolę mieć pociąg do kawy a ją ograniczać, moja szwagierka nie może pić ani kawy ani herbaty, tylko przegotowaną wodę, przerąbane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGA 30
WCZORAJ MIAŁAM USG 3D. PRAWIE NIC NIE WIDZIAŁAM, BO SIĘ STRASZNIE ROZKLEIŁAM. LEKARZ POWIEDZIAŁ, ŻE MOGŁAM JESZCZE POCZEKAĆ 4TYG. NO ALE.......ZAPŁACIŁAM 120ZŁ+30ZŁ NAGRANIE. WARTO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGA 30
POSZUKAJCIE W NECIE JAKIE SĄ CENY USG 3D W WASZYCH MIASTACH. W GDAŃSKU OD 120 DO 250.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też bym się chętnie wybrała na to usg 4d tylko powiedzcie mi dziewczynki w którym tygodniu się go robi? bo ja idę na normalne usg 20 marca i to będzie już 13 tydzień. i nie wiem gdzie bym miała na nie iść bo chyba dobrze by było do jakiegoś dobrego lekarza, który dobrze zinterpretuje wynik bo słyszałam, że z tymi lekarzami bywa różnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina27090
słyszałam że w Wiśle jest to koszt około 180zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Perełka, usg 3D to jest usg standardowe najczęściej czarno- białe, na którym ja praktycznie nic nie widzę, no ale lekarze chyba się znają.Na tym usg widać np serduszko, nóżki, rączki,głowkę, ale tylko dobry specjalista jest w stanie powiedzieć czy na pewno jest wszystko ok.A w 4D wszystko jest w kolorze, obraz z tego porównuje do filmów dokumentalnych w telewizji z zycia plodowego, widać wszystko jak na dłoni, no i lekarz może zbadac przerózne wymiary np kręgosłupa, głowki i może wykluczyć niektore choroby np Downa! No i dokladnie może określić plec, jeżeli dzidziuś będzie chciał się odwrocić.🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki beagle za pomoc! troszkę sobie poczytałam o tym badaniu w necie i stwierdziłam, że pójdę sobie na nie jako na połówkowe czyli w 20 tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Perełka mnie się tez wydaje że jedno takie usg w zupełności wystarczy.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki! U nas dzis wyszlo slonce i od razu mi lepiej :) Oczywiscie pobolewaja piersi i muli mnie, ale to juz norma :) Dzis wybieramy sie na weekend do tesciow i nie wiem,czy uda nam sie utrzymac nasze szczescie w tajemnicy. Szczegolnie moj brzuszek i wymioty hihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do beagle
to co Ty uwazasz za 3d to jest 2d wiec sie troszeczke mylisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko opieram się na tym co mówi mój lekarz, sama nim nie jestem, być może u innych 3d nazywa się 4d nie wiem i nie wnikam, dla mnie najwazniejszy jest wynik tego badania🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZESC DZIEWCZYNY, PRZYZNAM, ZE TROSZKĘ WAS PODCZYTAŁAM..MOJA POCIECHA JEST Z PAZDZIERNIKA 2008..JEZELI CHODZI O USG 3D TO POLECAM ZROBIC JE OKOŁO 20 TYG. BO WTEDY MOZNA JUZ DOBRZE OKRESLIC PŁEĆ I DZIDZA JEST ŁADNIE WYKSZTAŁCONA TZN. WIDAĆ JUŻ SLICZNĄ BUŻKĘ, RĄCZKI STÓPKI ITP. POZA TYM U WIEKSZEGO MALEŃSTWA MOŻNA LEPIEJ DOKONAĆ POMIARÓW..JA ROBIŁAM W 18 TYG. W WIŚLE I Z NAGRANIEM I FOTKAMI ZAPŁACIŁAM 200 ZŁ ALE BYŁO WARTO . .PAMIĄTKA SUPER..NO I CO NAJWAŻNIEJSZE..MAMA SPOKOJNA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina27090
Kasiula82 który lekarz w Wiśłe to robi? Mam zamiar za kilka tygodni się wybrać ale nie bardzo wiem gdzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, jak tam Wasze brzuszki? Bo ja dziś pierwszy raz nie weszłam w ulubione dzinsy, choć nie należały do obcisłych.Uff, trzeba się wybrać na zakupy ciążowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazia112
ja tez sie juz nie mieszcze do spodni zostały mi tylko jedne;( ale ciesze sie bardzo niech rośnie. musze tez jechac na jakies male zakupki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga 30
Nie wiem czym się róźni 3d od 4d. USG 3d jest kolorowe a nie czarno-białe. Nie ma też regóły czy trzeba wykonywać je w 10 czy w 20tyg.. Mój gin. zlecił wykonanie mi go teraz(termin 15,10) . Jeszcze raz, lub dwa będę je musiała wykonać. Skonsultujcie się ze Swoim lek. on napewno wam doradzi gdzie, a przede wszystkim kiedy. W przych. gdzie wykonuje się USG 3d były dziweczyny, które robiły je 3 i 4 raz. POZDRAWIAM. Idę na zakupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) Ja rownież już niedopinam się we wszystkie spodnie...powoli tez szykuję się do kupienia ciążowych, a brzuszek już mocno okraglutki :) Rannne wymioty niestety powróciły, ale potem jem sniadanie i jest OK. Dzisiaj jadę do koleżanki, która przed trzema miesiącami urodziła coreczkę, więc jeszcze zaliczę jakiś sklepik, bo nie mam prezentu dla malej ;) pozdrawiam ciepło mamusie ;) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny i usg 3d i 4d jest w kolorze tylko 4d to obraz w ruchu, jak stać Was tylko na jedno usg 3d czy 4d to lepiej około 20 tyg, u mnie to koszt 150 zł razem z fotkom i płytą, w poprzedniej ciąży chodziłam do wrocka na joannitów i tez płaciłam 150 zł. ja bede miała akurat takie usg w 12, 20 i ok 30 tyg, fakt że akurat w 20 tyg można zobaczyc juz mała twarzyczkę itp. bo w 12 tyg to widac tylko zarys małego człowieczka. ponieżej sa zdjęcia z usg 3d z 12 tyg http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d01fdec3b837fd09.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a420c5aa33598d3f.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×