Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość limonka2+1

PAŹDZIERNIK 2009

Polecane posty

dzisiaj mam smaka na pizze, taka domowej roboty....sama nawet robie ciasto:-) Milego wieczorka zycze Wam dziewczynki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na miesnie brzucha nie ale robie cwiczenia rozciagajece przede wszystkim robiłam je juz w ciazy z synem, przed ciaza tez sie duzo gimnastykowałam i jakos mi tego by brakowało, poza tym mam w domu twister i na nim sie krece:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. nie było mnie trochę bo cos internet mi nawala ostatnio:) mi własne minął 12 ty i w pon idę na magiczne usg i mam nadzieję że wszytko będzie ok:) poza tym nie mam żadnych mdłości itp, brzuszek już widać:P:P:P nie mam czasu czytać wstecz, ale witam wszystkie nowe mamusie październikowe:):) i tak w ogóle to nic mi sie nie chce ostatnio tylko bym leżała na kanapie przed tv:P:PP mam nadzieję że jak w końcu będzie wiosna i słoneczko to i wrócę do żywych:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam niedzielnie :) Ja mam to samo też bym tylko leżała . Jak Wam się udaję rzucić palenie w ciąży są panie ,które paliły przed ciążą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ufff...kamień spdl mi z serca ze te przepisy dotyczace becikowego dotycza dzieciaczkow urodzonych po 1 listopadzie. ;) no tez bym chciala sie dostac wczesniej do gina.nawet bardzo chcialam ale sa takie straszne koleji. u was tez tak jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
temat papieroskow nie dotyczy mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas konkretnie na śląsku są ośrodki zdrowia i każdy jest przyjmowany w dniu rejestracji. Ja mieszkam na obrzeżasz miasta i tu lekarz przyjmuje tylko 2 razy w tyg. ale w centrum nie ma problemów . A nie może jechać do centrum na pewno jakiś lekarz Cię przyjmie . Musi jesteś w ciąży powiedz ,że źle się czujesz i musisz sie dostać do lekarza .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich. Spozniona ale tez jestem mama na pazdziernik :) 8tc sie konczy wlasnie :) postaram sie wczytac w temacik, to moje pierwsze dziecko wiec bede tutaj zagladać pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgorzata temat papierosów to o mnie,rzuciłam na wiesc o ciazy(jak juz lekarz potwierdził) ale awaryjna paczke w domu mam,narazie udaje mi sie wytrwac ale zobaczymy jak długo,najgorzej jest jak sie zdenerwuje to wtedy mnie nosi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczny powoli wczytuje sie w ten watek. co do papierosow to ja duzo palilam przed ciaza bardzo duzoooooo ale jak sie dowiedziaam to przstalam no i samo tak jakos mnie odrzuca, po prostu neidobrze mi sie robi jak czuje dym :) A mam takei pytanei czy ktoras z was miała jakieś plamienia??? ja wlasnei miałam i lekarz przepisal mi duphaston 2 razy dziennie ale mowi ze tam w srodku nic si enei dzieje i moge wszystko robic normalnie a ja wyczytalam ze top na podytrzymanie jest i sama juz nie wiem co robic....... czasem mam tez takei bule w brzuchu ktorych sama nie umie opisac. To moja pierwsza ciąża i sama nei wiem czy takei objawy sa prawidlowe czy nie a lekarz w sumie nic za wiele mi nie mowi oprocz tego ze wszytsko jest ok. Albo ja panikuje albo moze on ze wzglegu na wiek bo mloda jestem. Ktoras z was miala takei objawy albo brala takie tabletki????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli moge to oczywiscie sie dopisuje do tabelki PSEUDO........Wiek/C.P........ Termin porodu..........Płeć............. aniabuu23...........27............1 października..........???............. kliforka..............30............1 października...........???............ Stelka27.............29............1 października...........???............ Beagle................35............2 października..........???............ Alla23.................24...........3 października...........???............ czuła.................25...........3 pazdziernika..........???............ bulba77............32/CV.PV....3 października.wg przeczucia kobita limonka2+1..........24............4 października...........???............ migotka200.........29........... 4 października ...........???............ perełka1983........25............6 października............???........... Angela24.............26...........7 października............???........... k.karla...............25..........10 października............???........... mazia112............32...........11października......... ...???......... MERY27..............27..........12 pażdziernika............???......... Grażka23............24..........14 października............???......... Dagar................34...........18 października...........???.......... Renatinka...........26...........19 października...........???........... Agatek-gagatek....24............24 października...........???........... agatka1984..........25...........25 października..........???........... Skorpionka81........27...........28 października..........???........... kozaki_87............21...........28/29 październik......????........... Ognik80..............28...........30 października..........???.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny.U mnie od kilku dni nudności że hej.Nie mogę nic jeść, gotować, a już zapachy doprowadzają mnie do pasji.A myślałam,że już wszystko mam za sobą, w końcu to połowa 3 m-ca:(:( Nawet mi się na kompie nie chce siedziec:( Co do Duphastonu, to brałam go przez 1 miesiąc, miałam lekkie plamienie, które od razu przeszło po podaniu tego leku.Myślę ze dziewczyny, które są na \"wspomagaczach\" mogą Ci więcej powiedzieć na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ale mam dzis dzien lenia :) W piatek i sobote bylam na uczelni, a dzis caly dzien leniuchowanie. Ja duphaston biore od 6 tygodnia. Mam go brac przynajmniej do konca 3 miesiaca. Jak Ci lekarz przepisal, to bierz i sie nic nie przejmuj. Ja tez co jakis czas mam bole brzucha ciezkie do okreslenia, troche podobne do miesiaczkowych. Lekarz mi powiedzial,ze to znak,ze wszystko dobrze sie rozwija. No wiec mu wierze i czekam. Jeszcze 2 tygodnie do USG w 12 tygodniu :) A jak u Was niedziela?r

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renatinka, dobrze ze się już skończyła, przez tą pogodę nic się człowiekowi nie chce:( Byle do wiosny(tej prawdziwej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renatinka, dobrze ze się już skończyła, przez tą pogodę nic się człowiekowi nie chce:( Byle do wiosny(tej prawdziwej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazia112
niedzela masakra ból głowy zły humor przez pogode oczwiście (słońca dajcie:) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzusiowa czuła przepraszam, że tak późno odpisuję ale siedziałam na uczelni w weekend... tak, lekarz mi powiedziała, że to najprawdopodobniej chłopak ale wiadomo, że to jeszcze nie na 100% ;) po prostu za każdym razem jak widziała dzidzie przodem to coś jej między nóżkami się jeszcze pojawiało ;) aż się sama dziwiła, ale wiadomo że to mogła akurat pępowina się tak układać... Agatek-gagatek gratuluję zdrowego maleństwa!!! mówiłam, że będziesz się cieszyć tak jak ja ;) Witam nowe koleżanki! Dziewczynki jak tam wasze samopoczucie dzisiaj? Ja jak na razie śpie na siedząco w pracy... w weekend nie miałam okazji się wyspać a to dla mnie katastrofa jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli moge to oczywiscie sie dopisuje do tabelki PSEUDO........Wiek/C.P........ Termin porodu..........Płeć............. aniabuu23...........27............1 października..........???............. kliforka..............30............1 października...........???............ Stelka27.............29............1 października...........???............ Beagle................35............2 października..........???............ Alla23.................24...........3 października...........???............ czuła.................25...........3 pazdziernika..........???............ bulba77............32/CV.PV....3 października.wg przeczucia kobita limonka2+1..........24............4 października...........???............ migotka200.........29........... 4 października ...........???............ perełka1983........25............6 października............???........... Angela24.............26...........7 października............???........... k.karla...............25..........10 października............???........... mazia112............32...........11października......... ...???......... MERY27..............27..........12 pażdziernika............???......... Grażka23............24..........14 października............???......... Asienka478..........21...........18 Pażdziernika...........???......... Dagar................34...........18 października...........???.......... Renatinka...........26...........19 października...........???........... Agatek-gagatek....24............24 października...........???........... agatka1984..........25...........25 października..........???........... Skorpionka81........27...........28 października..........???........... kozaki_87............21...........28/29 październik......????........... Ognik80..............28...........30 października..........???....... przyznam bardzo fajny topik jeżeli mogę to sie dołcze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
kozaki 87- nie przejmuj sie ze jestes młoda :) ja w twoim wieku juz mialam pierwszego dzidziusia a teraz czekam na drugą pociechę. kochane a w , którym tygodniu lekarz moze powiedziec czy to chlopczyk czy dziewczynka? bo mi w pierwszej ciazy dopiero powiedzial jak bylam chyba pod koniec 7!! bo wczesniej nic nie widzial..... wydawalo mi sie , ze troszke pozno odkrył płeć dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
tzn pod koniec 7 miesiąca !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
betix co do rozpoznania płci to wszytko zależy od tego jakie dobre usg ma Twój lekarz i czy dziecko ułoży się odpowiednio, czasem bywa i tak że do końca ciąży nie wiadomo :P:P najszybciej sie zobaczy ja lekarz ma usg 3d lub 4d:) ja dowiedziałam się że będzie córeczka w 20 tyg bo wtedy byłam na usg 3d, natomiast mój gin który ma zwykłe 2d potwierdził dopiero miesiąc później. teraz chodzę do gina który ma usg 4d i mam nadzieje poznać pleć za miesiąc:P:P:P:P co do papierosków to ja też kiedyś paliłam dużo, jak tylko zaszłam w ciążę samo mnie odrzuciło i tak jest do dzisiaj z czego się ciesze i nie zamierzam już do tego wracać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wietrznie;-) Ja na razie czuje sie dobrze, cały czas mnie meczy slinotok.Przez to nie moge isc normalnie do sklepu :-( A poza tym jest OK. Mdłosci, mam nadzieje, mineły. Dzisiaj chce mi sie cały czas spac,ale to pewnie przez pogode i spadajace cisnienie :-( Wieczorkiem mam troszke wiekszy brzusio, a wy? całuje mocno:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dagar mój brzuszek wieczorem wygląda na porządny 5 m-c, a rano go w ogóle nie ma:(.To ma chyba związek z trawieniem i wzdęciami. Mój gin powiedzial mi ze plec może dopiero określić w 20 tygodniu na 4d, wcześniej nawet jak widzi to nie powie, bo musi być pewny.Koleżanka jest w 6m-cu i od początku jej gin mówil że CHYBA dziewczynka, caly czas jej to powtarza, no ale jak się pozniej okaze ze chłopak, to co? To ja już wolę poczekać, a nie słyszec, że chyba to, chyba tamto... 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
a co do brzuszka u mnie to mam tak samo jak Wy . rano prawie nie ma ale za to wieczorem pokazuje sie wiekszy. dziwne no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buuuu co za pogoda,u mnie wieje i leje od rana:O miałam nadzieje ze o mdłosciach takich silnych moge zapomniec a tu znow powróciły i nawet nad toaleta wisiałam dzis:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! A wiec wy tez dzis macie gorszy dzionek :( Mnie dzis strasznie boli glowa i mdlosci mecza. To na pewno przez te pogode paskudna. Z moim brzuchem jest podobnie. Ale rano tez troche widac, chociaz mniej niz wieczorem :) Leze dzis z okladem na glowie,zeby zadnej chemii nie brac. Mam nadzieje,ze pomoze :( A jesli chodzi o plec, to mojej siostrze lekarz w 12 tygodniu powiedzial,ze bedzie chlopak. No i sie nie pomylil :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazia112
wirtam mój brzusio też jest wieczorem wiekszy a wczoraj to szczególnie:) dziewczyny a chodzidzie na basen? ja mam taką ochote ale ostatnio byłam u ginekologa i mam jakieś zmiany grzybiczne powiedział że to normalne w ciąży bo organizm jest osłabiony i przepisał mi tabletki dopochwowe miała któraś z was tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniabuu23
u mnie tak samo z tym brzuchem, wieczorem duży, rano mały.Chociaż to dziwne bo dzidzia jest ułożona bardzo niziutko, więc nie wiem skąd ten brzuch..Ja nie wiem co będzie ale mąż cały czas mówi mi że na usg widział że miedzy nogami dzidzi coś się platało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×