Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość limonka2+1

PAŹDZIERNIK 2009

Polecane posty

ze mną to jest tak, najchętniej bym poszła na zwolnienie ale w sumie to czuję się już ok, mdłości mi minęły wiec pewnie jeszcze trochę popracuję ;) najgorzej jest jak dzwoni budzik :( ale jak już jestem w pracy to jakoś leci, nieraz mi się dłuży, tak jak dzisiaj np... standardowo tak ok 14 kończą mi się siły i chęci w pracy i wtedy żałuje, ze nie jestem w domku bo bym sobie spokojnie np. obiadek ugotowała ;) Jak masz ciążę zagrożoną Renatinka to nic dziwnego, że urzędujesz w domku...pozdrawiam Cie gorąco!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To też progesteron, ja jeszcze w szpitalu dostałam Kaprogest, na szczęscie jednorazowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
pisałyście dziewczyny cos o pomidorówce? ja mialam wczoraj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam u mnie nadal mdłości troszke mniejsze wymioty Ja również jestem na luteinie bo w 8 tygodniu pojawiło się plamnienie i siedze w domku na zwolnieniu od samego początku ciąży :);) Któraś dziewczyna pisała, że ma straszny śliniotok ja już nie daje rady z tym to okropne cały czas bym pluła bo ile można tego połykać coś strasznego macie jakieś sposoby na to ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja własnie robie pizze:) byłam dzisiaj w sklepie z artykułami dzieciecymi i powiem wam ze troche przeraziły mnie ceny tego wszystkiego mimo ze duzo rzeczy mam po synku to i tak w głowie mi sie zakreciło a zamierzam kupowac tylko to co naprawde niezbedne,a z wiekszych zakupow to tylko wozek ale tez nie zamierzam szalec cenowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim! Dziewczyny, jak sądzicie, czy ja mogę pić melisę?Jestem strasznie nerwowa, chciałabym użyć czegoś naturalnego, ale wszystkich ziółek chyba tez nie można bezkarnie pić w ciąży:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez jestem nerwus i pije melise. Mysle,ze lepiej wypic meliske niz sie denerwowac! :) Ogolnie jesli pije cos cieplego, to sa to herbatki ziolowe: melisa, mieta, lipa, bo nic innego, zadna czarna herbata mi nie podchodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beagle czytałam w internecie o lekach bezpiecznych w ciazy i własnie melisa była w tych bezpiecznych,jak znajde link to wrzuce,ja tez czasem pije bo tez jestem nerwowa tym bardziej ze rzuciłam palenie na wiesc o ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny, uspokoiłyście mnie, a tak w ogóle to bardzo miło podzielić się problemem czy radością i otrzymać ciepłe słowka❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam sie :) Milo sie dzielic wszystkim! A mnie wzielo dzis na kompot wisniowy. Mniam mniam !!! Ze spizarni mamusi hihi ale co tam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renatinka, nie no ja od 3 dni pije kompocik z wiśni(a najlepsze same wisienki) mniam, mniam:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ladnie!!! Widze,ze nie jestem sama eheheh wisienki sa przepyszne :) Nie wiem ile juz dzisiaj zjadlam :) Nachodza Was takie \"ochoty\" na cos? W pierwszych 3 tygodniach ciazy caly czas pilam kakao. Nawet po 6 kubkow dziennie!!!! Hehehe tak mi sie chcialo. Teraz bym chyba zwymiotowala na sam zapach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie zapomnę dnia, tak za 3 tygodnie temu, kiedy wieczorem zachciało mi się kebaba( w Plejadzie w Sosnowcu są przepyszne).Tak marudziłam ,ze następnego dnia moj mąż wziął sobie wolne i pojechaliśmy na te kebaby, a do Sosnowca mam tak ze 40 kilosów.Potem mąż opowiedział mi ze tak zajadałam tego kebaba, jakbym nie jadła przynajmniej od tygodnia,he he. A teraz nie mam żadnych zachcianek:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beagle, prosze Cie!!!! Nie zartuj!! Heheh W zeszla niedziele moj maz pojechal na mecz koszykowki z kolega. Wrocil i powiedzial,ze zastrzymali sie po drodze na kebaba, bo ten kolega mial ochote. A mi nagle przyszla taka ochota,ze az sie rozryczalam,ze mi nie kupi hihihh Byla 21 i za pozno i juz zamkneli, wiec nastepnego dnia pognalismy na kebaby heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe Renatinka, mamy takie same smaki,ciekawe co będziemy mialy:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi sie cos wydaje,ze bede miala mala Kinge :) Ale jak bedzie mialy Karolek, to tez super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazia112
no dziewczynki ja już po wizycie wszystko dobrze serduszko bije bombel sie rusza aż sie popłakałam z radości:) życze wam tego samego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniabuu23
ja po raz drugi też się dołączam PSEUDO........Wiek/C.P........ Termin porodu..........Płeć............. aniabuu23...........27............1 października..........???............. kliforka..............30............1 października...........???............ Stelka27.............29............1 października...........???............ Beagle................35............2 października..........???............ Alla23.................24...........3 października...........???............ czuła.................25...........3 pazdziernika..........???............ bulba77............32/CV.PV....3 października.wg przeczucia kobita limonka2+1..........24............4 października...........???............ migotka200.........29........... 4 października ...........???............ perełka1983........25............6 października............???........... Angela24.............26...........7 października............???........... k.karla...............25..........10 października............???........... mazia112............32...........11października......... ...???......... MERY27..............27..........12 pażdziernika............???......... Dagar................34...........18 października...........???.......... Renatinka...........26...........19 października...........???........... Agatek-gagatek....24............24 października...........???........... agatka1984..........25...........25 października..........???........... Skorpionka81........27...........28 października..........???........... Ognik80..............28...........30 października..........???....... A ja mam ochotę na sajgonki, jem je prawie codziennie.Mąż ma ze mną przechlapane..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym mogła non stop jeść biały ser w każdej postaci :D nawet ze śledziem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki jeśli chodzi o melisę to ja miałam taką sytuację: lekarz kardiolog powiedział żebym ją piła bo też jestem nerwus natomiast jak powiedziałam o tym w aptece to pani magister powiedziała, że ona nie poleca pić ziół w ciąży bo one mogą uczulać i potem urodzi się alergik...i jak dam radę to lepiej żebym się powstrzymała. więc wzięłam to sobie do serca, wypiłam może ze dwie i od tamtej pory staram się być spokojna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tymi apetytami to jest różnie :)jakiś czas temu na nabiał pod każdą postacią :)na hamburgera:)przez jakiś czas na obiad robiłam spaghetti mąż już na nie nie może patrzeć :)teraz ciastka z kremem i zupe wiśniową :)wczoraj rosół z lanymi kluseczkami:) pizzą jak by ktoś poczęstował bym nie odmówiła:) najgorsze, że prawie wszystko co zjem niestety zwracam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ale mi smaka narobiłyście piszecie o hamburgerach czy kebabach PYCHA!!! a myslalyscie juz nad imionami dla swoich maluszkow?? wiem ze to wczesnie ale zapytac zawsze mozna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz będzie Emilka lub Jasiek... Magdę, Monikę, Martę i Piotra już mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazia112
u mnie jak dziewczynka to michalinka a jak chłopczyk to jeszcze nie wiemy tak przeczuwam ze to bedzie dzewczynka;)a ostatnio to bym jadła zapiekanki:) odrzuca mnie od kurczaka ble

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow Bulba! To juz 5 :)) super No ja pisalam juz wczoraj. CHYBA bedzie albo Kinga, albo Karol. Ale wydaje mi sie,ze dziewczynka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×