Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość limonka2+1

PAŹDZIERNIK 2009

Polecane posty

Gość
RENATINKA- a jak dlugo rodzila twoja siostra?? miala lekki porod? napisz nam cos wiecej o tym cudownym wydarzeniu jak tylko bedziesz wiedziala wiecej. ja oczywiscie tez nie moge sie doczekac swojej dzidzi ale wiem ze to juz oststnie miesiace(TEN CZAS DO PORODU) KIEDY MOGE SOBIE POLENIUCHOWAC. BO pozniej z dwoma dzieciaczkami to tylko zajecia. wiec puki co ..korzystam z zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renatinka gratulacje dla siostry, co za świąteczny prezent. A Wam kochane kobietki wszystkiego najlepszego na te nadchodzące święta,dużo spokoju, odpoczynku i zdrowia 🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) moja siostra miala cesarke. Lekarze tak zdecydowali, poniewaz jest mala i drobna, a dzidzia dosyc spora i nie dalaby rady sama urodzic. Ogladalam juz to cudo i oczywiscie jest najpiekniejszy na swiecie hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ღDOBRY *ღ♥ღ* ღ♥ღ¸¸ღ♥ღWIECZÓR!!! ¸ღ♥ღ ¸ღ`ღ♥ღ´ღ ღ✿ღ✿•.`•ღ✿ღ✿•.`•ღ✿ღ✿•. MAGIA ŚWIĄT \"Święta to czas radości Spotykając się w rodzinnym gronie Uwalniamy serce od złości Podajemy sobie dłonie... Szczególnie w okresie świąt Uczyniony rachunek sumienia Sprawia że lśni każdy kąt I dobrocią jaśnieje ziemia... Święta to czas magii Obsypując się życzeniami wzajemnie Niechaj nam starczy odwagi By święta trwały codziennie\"... ღ✿ღ✿•.`•ღ✿ღ✿•.`•ღ✿ღ✿•. ´♥`¸♥ ♥SŁODKICH SNÓW♥`*• ¸´♥`MIŁEJ NOCY ♥¸.•*´♥`*• ¸.•*´♥SERDECZNIE♥ ♥¸.•*´♥`*• ¸*¸♥ ♥¸POZDRAWIAM.´♥` ¸.♥BUZIACZKI ♥ZOSTAWIAM ♥¸´♥`*• ¸´♥`MIŁEGO WIECZORU I DOBRANOC WESOŁEGO ALLELUJA!!! ..........$...$...$...$.. ........$..................$ .....$.......................$ ...$..........................$ ..$.000000........۩۩۩۩...$ .$.0▒0▒0▒0....۩۩۩۩۩۩...$ $.§▓§§▓§§▓..۩۩۩۩۩۩۩۩.$ $.♥♥♥♥♥♥♥♥.۩۩۩۩۩۩۩۩۩$ ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓ .$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ ..▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓ ...$$$$$$$$$$$$$$$$$$ ....▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓ .....,,▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓ ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ Staropolskim obyczajem dużo szynki życzę z jajem. Niech zające i barany pospełniają wasze plany, niech to będzie czas uroczy życzę miłej Wielkanocy!!! Słońca, szczęścia, pomyślności, oraz dużo fajnych gości, w drugie święto dużo wody- to dla zdrowia i urody! Mnóstwo jajek kolorowych, Świąt wesołych oraz zdrowych!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrowych i pogodnych Świąt Wielkanocnych, pełnych wiary, nadziei i miłości. Radosnego nastroju, serdecznych spotkań z najbliższymi oraz Wesołego Alleluja __**_** _**___** _**___**________*** * _**___**_______**__ **** _**__**_______*___** ___** __**__*______*__**__ ***__** ___**__*____*__**___ __**__* ____**_**__**_**____ ____** ____**___**__** ___*___________* __*_____________* _*____0_____0____* _*_______@_______* _*_______________* ___*_____v_____*#o ___oo_______o#$#o __o##o______o####o _o#$###o__o#$#$#$#o o#####$o@@o########o o#$#$#o@@o##o#####o _o##__o##o_o##o ____o#$#o___o#$#o __o#$$#o_____o####o __o#$#o_____o######o _o###o_______o#o#o#o _o#o#o________o###o __o###o________o#o ___o#o#__________o ____o#o# ____o### _____o#o _______o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też już jestem po badaniach prenatalnych u dzidziusia wszytko dobrze ma już całe 8 cm :) A ja niestety po tym krwawieniu mam krwiaka albo mięśniaka Pani profesor nie potrafiła jednoznacznie określić .Wielkości 6 cm zalecenie leżenie i luteina . Niestety nie znam płci dziecka lekarka nawet nie chciała słyszeć o tym ,ze w 12-14 tyg można określać płeć .Powiedziała ,że na tym etapie jest bardzo dużo pomyłek i ona tego nie robi wszytko się wyjaśni na badaniach prenatalnych w 20 tyg.. Pozdrawiam wszystkie październikowe mamusie .Ja sama jestem z 19 października a termin mam na 22 .Dzidziuś będzie prezentem urodzinowym .:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazia112
_** _**___** _**___**________*** * _**___**_______**__ **** _**__**_______*___** ___** __**__*______*__**__ ***__** ___**__*____*__**___ __**__* ____**_**__**_**____ ____** ____**___**__** ___*___________* __*_____________* _*____0_____0____* _*_______@_______* _*_______________* ___*_____v_____*#o ___oo_______o#$#o __o##o______o####o _o#$###o__o#$#$#$#o o#####$o@@o########o o#$#$#o@@o##o#####o _o##__o##o_o##o ____o#$#o___o#$#o __o#$$#o_____o####o __o#$#o_____o######o _o###o_______o#o#o#o _o#o#o________o###o __o###o________o#o ___o#o#__________o ____o#o# ____o### _____o#o _______o Niechaj Wielkanocne życzenia pełne nadziei i miłości przyniosą sercu radość w te święta i w przyszłości. Życzę: Wielkanocy jak bajka i smacznego jajka, tęczowych pisanek i dyngusa cały ranek, słońca wiosennego i uśmiechu promiennego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny! Najlepszego na swieta!!! Ja zaraz jade na swieta do tesciow. Zebym tylko za mocno nie przytyla hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
By przesłać życzeń tyle, ile kwiecia w maju I życzyć wam naprawdę z całą serdecznością By święta napełniły wam duszę radością! By Wielkanoc była jak bajka, a na stole nie zabrakło smacznego jajka! Życzę samych tęczowych pisanek, i Mokrego Dyngusa cały ranek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołych Świąt Przyszłe Mamusie!!!! _**___** _**___**________*** * _**___**_______**__ **** _**__**_______*___** ___** __**__*______*__**__ ***__** ___**__*____*__**___ __**__* ____**_**__**_**____ ____** ____**___**__** ___*___________* __*_____________* _*____0_____0____* _*_______@_______* _*_______________* ___*_____v_____*#o ___oo_______o#$#o __o##o______o####o _o#$###o__o#$#$#$#o o#####$o@@o########o o#$#$#o@@o##o#####o _o##__o##o_o##o ____o#$#o___o#$#o __o#$$#o_____o####o __o#$#o_____o######o _o###o_______o#o#o#o _o#o#o________o###o __o###o________o#o ___o#o#__________o ____o#o# ____o###

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chciałam życzyć wszystkim Wesołyś Świąt, a szczególnie żebyśmy szczęśliwie donosiły i urodziły nasze skarbki :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniabuu23
Wszystkiego Najlepszego z okazji Świąt Wielkanocnych, smacznego jajeczka i niezbyt mokrego dyngusa!!Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
◊............,-.,-. (`*•.¸ (`*•.¸ ¸.•*´) ¸.•*´) W E S O Ł E G O A L L E L U J A (`*•.¸ (`*•.¸ ¸.•*´) ¸.•*´) ◊............(..(..( ◊.............\\..)..)._..-.._ ◊............__)/.,\',\'.......`. ◊..........,\".....`......,--...`. ◊........,\"...@.........\'....`...\\ ◊.......(Y.............(...........;\'\'. ◊........`--.____,.....\\..........,..; ◊........((_.,----\'.,---\'......_,\'_,\' ◊............(((_,-.(((______,-\' Z okazji świąt Wielkanocnych życzę radości, której moc przysłoni troski codzienności, miłej atmosfery oraz mokrego dyngusa! Wesołych Świąt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(`*•.¸ (`*•.¸ ¸.•*´) ¸.•*´) W E S O Ł E G O A L L E L U J A (`*•.¸ (`*•.¸ ¸.•*´) ¸.•*´) Na Wielkanoc od króliczka, niech Ci wpadną do koszyczka niezła kasa i kiełbasa, radość życia, coś do picia i na miłość chęci tyle, by mieć wszystko inne w tyle. .............$...$....$ ..........$................$ ........$....................$ ......$........................$ ....$............................$ ..$...............................$ .$.................................$ $.....................(ஜஜஜ)...$ $... (▒▒▒)........(ஜஜஜஜ).$ $..(▒▒▒▒▒)....(ஜஜஜஜஜ)$ .$(▒▒▒▒▒▒)..(ஜஜஜஜஜ)$ ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓ §§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§..... (█) ---§§(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)§§...(█)@ -----§§(_)(_)(_)(_)(_)(_)§§.......@(█) -------§§(_)(_)(_)(_)(_)§§...(█) @ ---------§§(_)(_)(_)(_)§§......@(█) ---------§§(_)(_)(_)(_)§§ .(█)@ ..........▓▓▓▓▓▓▓▓▓....@(█) ...........................(█) @...... .............................@(█) ... ......................(█) @......... .........................@.......... ......................@ ........... (`*•.¸ (`*•.¸ ¸.•*´) ¸.•*´)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renatinka- super! gratulacje dla siostry i Ciebie oczywiście jako cioci :) Małgorzatka- super najwazniejsze że dzidzia zdrowa, płeć już mniej ważna. witam nowe mamusie :) Dagar- super że dzidzia zdrowa :) ps. u mnie dzisiaj rano zbudziły mnie wymioty, pojawiły się znowu po dwóch tygodniach przerwy, chyba dzidizuś chciał mamusi przypomnieć, że sobie mieszka w brzuszku :D oby tylko raz się powtórzyły. Pozdrawiam i życzę milych Świąt 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki! Dzis koncze 13 tydzien :) Mam wrazenie,ze 2 razy poczulam jak sie dzidzius rusza. Ale smieszne uczucie. Wiecie co? Od wczoraj co jakis czas czuje klucie dole brzucha, prawie w kroczu. Mialyscie cos takiego? Myslicie,ze to sie macica rozciaga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazia112
witam u mnie 14 tc i też czuje jak by mi coś bulkotało w brzuszku dziwne uczucie :) i nie mam pojecia czy to dzidzia wcześniej tak nie miałam. co do kłucia to ja nie mam. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniabuu23
Renatinka ja mam to samo, od czasu do czasu mam lekkie pobolewania w kroczu a nawet jajników.Nie wiem dlaczego, ale podobno to normalne..Mam nadzieję że któraś z dziewczyn będzie miała na to jakieś wytłumaczenie.. Ja zaczynam 16 tydzień i mam wrażenie że od wczoraj brzuszek zrobił się ogromny aaa żeby nie było że jadłam tonami w Święta! Pozdrawiam,papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie mamusie :) jak tam święta minęły ostatnio nie mam czasu na siedzenie na kafe bo pisanie pracy mnie goni :) podczytuje jednak dzisiaj i co do boli w podbrzuszu to ja zaczelam 12 tydzien, nadal biore duphaston lekarz mowi że widzi poprawe wiec humor mi sie poprawił. Co do bóli w podbrzuszu to wyczytałam że w ciąży to normalne i jest spowodowane rozrastającą się macicą i rozciąganiem więzadeł. Ja też mam takie kłucia nie wiem jak to opisac tak jakby w lewym jajniku albo centralnie na dole podbrzusza. Jeśli nei występują dodatkowe objawy niepokojące to nei ma się czym martwic ale zawsze na wizycie można a nawet trzeba to zgłosic to lekarz uspokoi. ja następne usg mam 5 maja wiec jeszcze troche...:) jak narazie to mam niskie ciśnienie i i często jestem nadmiernie zmeczona szczególnie w pomieszczeniach. Macie może jakiś sposób żeby podnieść ciśnienie oprócz kawy...???? pozdrawiam :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i stalo się. Szykuje sie dziś do pracy i ... nie dopiełam sie w żadne spodnie. Czy to ja nadal ja? Ta szczupła dziewczyna w obcislych dżinsach???? A co najsmieszniejsze, to według wagi schudałam, ale urosła mi taka kopułka z przodu i nie pozwala sie dopiąć. Dobrze ze siedze w pracy za biurkiem, bo mam rozpiete spodnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam poswiatecznie :) renatinka - gratulacje!!jestes ciocia :D malgorzata - to mamy taki sam termin :) niestety caly okres ciazy to jakies tam obawy sa,czasem na wyrost sie czyms zamartwiamy!!mocno trzymam kciuki zeby ok wszystko bylo!!!musi byc :) rumianella - tez juz sie nie dopinam i brzuszek mi wyskoczyl a tu dopiero 13 tydz koncze, w dzinsy to juz nawet nie wchodze wole jakie luzniejsze ubrania,dobrze ze cieplo sie robi to nie trzeba tyle warstw ubran nosic I tez o dziwi na wadze za bardzo nie przybralam tylko ten brzuch ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Suri mamy taki sam termin?A to miło bardzo .:) Moje obawy są spowodowane krwiakiekiem i pobytem w szpitalu . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Dzieki za info. Brzuch nie boli caly czas, tylko od czasu do czasu, jabym jakas igle miala w jelitach :) Ale niech sobie rosnie spokojnie :) Ja tez mam juz tylko jedne spodnie- biodrowki, w ktore sie mieszcze :) A waga stoi teraz w miejscu, nic sie nie zmienila. Smieje sie,ze te 2 kg,ktore przybralam na poczatku, to po kilogramie kazda piers :) Takie mam ogromne hihih A brzusio tez juz widac. Szczegolnie jak zaloze sukienke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam poswiatecznie:-) Mnie równiez dopadł syndrom niedopietych spodni.Dzisiaj zrobiłam przeglad i szafy i.... mieszcze sie tylko w 2 pary spodni,a mam ich dosc pokazna ilosc;-)Jeszcze musze przejrzec letnia garderobe;-)Brzuszek odstaje, mnie tez czasem cos \"ciagnie\" w jajnikach,ale to chyba normalne.Z cyckami mam najmniejszy problem, bo na razie wcale nie urosły;-) Wczoraj zaczelam 14 tc:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazia112
hej ja to byłam dzis na zakupach i kupilam sobie spodnie ciążowe bo w żadne już sie nie mieściłam ja też na początku przytyłam 2,5 kilo a teraz nawet kilo schudłam pewnie temu ze sie wiecej ruszam bo na początku to tylko bym spala albo przeleżała caly dzień a sadełko sie zbierało;) teraz to mi brzuszek idzie do przodu:)a nie w boki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a ja nie napisałam, że byłam w tych górach (Karkonosze). Dziewczeta czułam i czuję sie świetnie. A ile brzuchatek minęłam po drodze na szlaku!!! Także, jeśli lekarz nie zalecił wam lerzenia to na szlak, na spacer, troche ruchu;) POLECAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam pobolewania w podbrzuszu nawet tak jakby w kroczu mnie bolało takie kłucie sama nie wiem jak to opisać nie mogę za dużo chodzić bo zaczyna mnie pobolewać w dole brzuszka niby to normalne więc nie robie paniki nie jest bardzo bolesne bardziej wpływa na psychike

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tymczasem1972
Ruch to świetna sprawa - wczoraj zrobiłam ponad 30km na rowerku z rodziną, piekna pogoda, plenery.... Dziś czuję mięśnie, ale da się wytrzymać. Muszę ubierać szale zasłaniające brzuch, żeby uniknąć pytań, ale coś mi się wydaje, że to kwestia kilku dni aż ktoś w końcu w biurze pęknie i się zapyta wprost o mój stan. W Święta radosną nowine ogłosilismy teściom, mama domysliła się sama. Kurcze zawsze byłam przy kości, ale teraz to już prawie 80kg mi stuka. Pomyśleć, że dwa lata temu miałam 15kg mniej i przebiegłam maraton..... Ech..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ja poki co mieszcze sie w spodnie i powiem troche zaczyna mnie to martwic,leci mi juz 13tc, jutro mam wizyte i mam nadzieje ze wszystko w porzadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×