Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość limonka2+1

PAŹDZIERNIK 2009

Polecane posty

Hej! Odzywajcie sie, bo czuje sie,jakby to bylo moje prywatne forum :) Mam pytanko- jak u Was z temperatura? Ja od poczatku ciazy mialam 39,9, a teraz od ostatniego tygodnia mam 36,6. Zapomnialam o to zapytac lekarza wczoraj. Czy to znaczy,ze juz lozysko przejelo swoja funkcje i dlatego temp jest nizsza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć brzuchatki :) Na usg prenatalnym bada się min przezierność karkową czyli czy dziecko ma zespół downa, akcje serca, obwód głowki, klatki piersiowej, uda, czy kość nosowa jest widoczna, czaszke, mózg, kręgosłup, powłoki brzuszne, żołądek, pęcherz moczowy, czy ma dziecko dwie nóżki i dwie ręce :) Ja byłam w centrum medycznym Krzysztof Sodowski u doktor Małgorzaty Milejskiej-Lewandowskiej i jestem bardzo zadowolona :) Jest to w Katowicach na ul. Opolskiej 11. Badanie jest nieinwazyjne czyli bezpieczne dla dziecka :) w 20 tygodniu też jade ale już na 3D i bede płacic 300 zł. Dodatkowo można jeszcze poprosić o nagranie z badania i koszt płytki to 10 zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam u mnie od rana śliczna pogoda co do mdłości są mniejsze, ale wieczorami i tak powracają zaczęłam 14 tydzień więc mam nadzieje, że do końca kwietnia jeszcze się pomęcze Czy was też boli podbrzusze zwłaszcza wieczorami bo mi od jakiegoś czasu bardzo to dokuczają i jeszcze do tego boli mnie kręgosłup oczywiście lekarz stwierdził, że wszystko ok boli dlatego, że macica się prostowała (ja mam tyłozgięcie macicy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fxmonika
Jeszcze mi sie termin porodu zmienil Juz 2 USG potwierdzilo ten nowy PSEUDO........Wiek/C.P.......Termin porodu.........Płeć......... aniabuu23........27..............1pazdziernika.........? ??........... kliforka...........30...............1pazdziernika....... .???............ Stelka27..........29...............1pazdziernika........ ???............ Paula1988........21...............1pazdziernika........? ??......... Beagle.............35...............2pazdziernika....... ???.......... Alla23..............24...............3pazdziernika...... .???.......... czuła..............25...............3pazdziernika....... .???.......... bulba77............32..............3pazdziernika.wg przeczucia kobita limonka2+1.......24...............4pazdziernika........? ??.......... migotka200......29...............4pazdziernika........?? ?.......... perełka1983.....25...............6pazdziernika........?? ?......... Angela24..........26..............7pazdziernika......... ???............ k.karla............25.............10pazdziernika........ .???........ mazia112.........32.............11pazdziernika.........? ??......... MERY27...........27.............12pazdziernika.........? ??.......... Grażka23.........24.............14pazdziernika.........? ??........ Renatinka.........26............17pazdziernika.......... chłopak Asienka478.......21.............18pazdziernika.........? ??......... Dagar..............34............18pazdziernika......... .???.......... Rumianella.........27............23 pażdziernika.........???.............. Agatek-gagatek..24...........24pazdziernika..........??? ............ agatka1984.......25...........25pazdziernika..........?? ?............ agata_xyz.........28...........26pazdziernik...........? ??.......... Skorpionka81......27..........28pazdziernika..........?? ?.......... kozaki_87..........21..........28/29pazdziernik.......?? ?......... Ognik80.............28..........30pazdziernika.......... ???......... fxmonika............24..........17pażdziernika..........?????.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mery mnie też pobolewa podbrzusze i krzyż, ja też mam tyłozgięcie ale jakoś nie pomyślałam że to przez to. Myślałam, że to macica się powiększa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
hej mam do Was pytanko. otoz kiedy robicie te podstawowe badania? np krew czy mocz? tuz przed kolejna wizyta czy moze np tydzień po zaleceniu tych badan. bo kolejna wizyte mam 24 .04 i chcialam jutro sobie porobic te badania a tesciowa stwierdzila ze lepiej jak przed sama wizyta bym zrobiła. i ZGLUPIALAM!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betix ja robiłam 2 tygodnie po wizycie u ginekologa i za tydzien szłam do niego z wynikami. Ja miałam skierowanie i nic nie płaciłam za badania, jeśli też tak masz to najlepiej zadzwon zapytaj do laboratorium ile te skierowanie jest ważne a jak robisz prywatnie to najlepiej zrób przed wizytą u ginekologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
wizyte mam w sumie za 2 tyg. tzn mina 2 tyg. od wydania mi wyników. bo tesciowa uwaza ze wyniki zmieniaja sie np ze teraz by mi wyszlo zupenie co innego niz gdybym np zrobila kilka dni przed wizyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Mnie tez boli podbrzusze i dlatego dostalam duphaston i l4 aby jak nawięcej leżec... Jesli chodzi o badanie prenatalne to ja robiłam w Ado-Medzie w Chorzowie u dr. Bogdana Czarneckiego. Zaplacilam 200 plus plytka z nagraniem i dwa fotki. Ja wlasnie wybieram się do sklepu na wczesne zakupy swiateczne. Piekna pogoda :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:-) Jak wspaniale jest czytac,ze z Waszymi dzidziusiami jest wszystko w porzadku.Ja mam badania jutro po poludniu i strasznie sie denerwuje..... U mnie tez pogoda cudowna a i ja czuje sie coraz lepiej.Sa chwile,ze zapominam,ze jestem w ciazy :-D Mery, a jak twoja slinka;-) Moja juz mniejsza;-) Mnie brzusio pobolewa w nocy, a nie mam tylozgiecia.Dziewczynki, jeszcze tylko pare miesiecy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dagar kilka miesięcy i gorące lato ;) brzuch może też bolec bo macica się powiększa :) widać już u Was brzuszki? bo u mnie już trochę widac :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie widać brzuszek...wszystkie spodnie już ciasne a na wieczór to jest strasznyyy balonik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez juz mam widoczny brzuszek:-)najbardziej widac go wieczorkiem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
to mowicie ze lepiej zrobic przed sama wizyta prawda???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazia112
witam u mnie też brzusio już widać a od czasu do czasu też mnie pobolewa ale mało jak się zmęcze za dużo. już sie nie moge doczekać kiedy bedzie kopać;) a macie już imionka dla swoich pociech bo u mnie jak dziewczynka to Michalinka a jak chłopiec to Miłoszek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazia112
betix zrób sobie przed samą wizytą ja tak też robie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie brzuszek jest już taki duży, że wszyscy pytają czy napewno jedno dzieciątko jest albo może już większa ciąża niż myślę, ale to na 100% 14 tc więc po prostu brzuchol będzie duuuuuży w moim przypadku Sliniotok jest nadal taki sam już się do niego przyzwyczaiłam, ale nie powiem, że gdyby się skończył to bym za nim tęskniła...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) No ja tez rosne :) Juz mam tylko jedne spodnie, w ktore sie mieszcze. Na szczescie jest cieplutko i zasuwam w spodniczkach :) A nasze dzieciatko bedzie mialo na imie chyba Karol :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey!!! U lekarza ok, łożysko powinno się podwyższać, kontynuacja Duphaston\'u ale już razy dziennie:-) Ja też już mam brzuszek, nawet mi dziś gin powiedziała, że da się zauważyć :-) Pozdrawiam brzuszki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co tutaj taka cisza???? :-D Ja sie denerwuje,bo dzisiaj po poludniu ide na badania.....rano byłam na pobraniu krwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dagar jak to czemu, przecież idą święta i nasze kobietki chyba \"szaleją\" na zakupach i przy porządkach:).Ja sama zrobiłam sobie chwilę wolnego , bo grunt to nie przemęczać się. Mój brzuszek jeszcze mały, najbardziej widać wieczorem, po świętach muszę się wybrać na jakieś ciuszkowo-ciążowe zakupy bo mam jedne spodnie w które wchodzę a letnie bluzeczki wszystkie dopasowane i trochę ciasne. Brzusiowa fajnie ze Twój maluszekrozwija się prawidłowo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie brzuszki kochane 👄 Dzisiaj jest piękny dzień, mam wspaniały humorek, bo byłam na zakupach, ciekawe co na to mąż kiedy wróci z Austrii, ale przynajmniej nie będę narzekać w święta, że nie mam co na siebie założyć hehe i to powinno go przekonać :-p prawda??? Hehe Życzę miłego popołudnia, bo muszę mieszkanie ogarnąć, bo się zle czuję jak widzę ten bałagan :-p Odezwę się pózniej pa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×