Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość limonka2+1

PAŹDZIERNIK 2009

Polecane posty

Dziewczyny! Jak dobrze wiedziec, ze nie tylko ja mam problemy z pobolewaniem plecow i brzucha. Bo juz sie martwilam :) Agatek-Gagatek--> masz takie typowe dolegliwosci, jak bol promieniujacy przez cala noge? Leczysz to jakos? Mazia---> G R A T U L A C J E!!! 8 cm to juz spora pociecha w bruszku mieszka :) Rumianella--> jesli masz goraczke, to lec do lekarza. Jak ja bylam chora to leczylam sie syropem z cebuli i czosnku. Paskudne,ale super pomoglo. W 2 dni jak nówka :) Betix--> ja na razie o porodzie nie mysle. Na razie dopadaja mnie mysli,czy aby ciaza przebiega prawidlowo. Az chyba nieraz panikuje :) Ale sie rozpisalam :) Ide na spacer. Rozchodzic te moje stare i bolace plecy hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponoć kazdy poród jest inny. Moja koleżanka urodziła trójke i mówi, że kazdy nastepny był duzo lżejszy. Ale pewnie każda kobieta ma inne doświadczenia. Najlepiej nie mysl teraz o samym porodzie, tylko mysl, o sobie i swoim pieknym dzidziusiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazia112
ja nie myśle o porodzie tylko o moim dzidziusiu żebym go donosila szczęsliwie i żeby wszystko było dobrze:) A co do gardła tO ja miałam tamtum werde i odrazu mi przechodziło a i syrop z cebuli dwa dni i po przeziębieniu i soczek malinowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam słonecznie:-) Mazia-------->8cm to jest juz cos ;-) Ja dzisiaj byłam kontrolnie u lekarza, jest wszystko w porzadku, wyniki krwi i moczu rewelacyjne, tylko przyplatały sie do mnie grzybki i musze przez 3 dni brac globulki.....nie ma zmiłuj.... Mery-------->slinotok zmniejszył mi sie,ale odczuwam w ustach straszna gorycz i nie mam apetytu :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniabuu23
Cześć dziewczynki! właśnie wróciłam od położnej, wyniki krwi odebrane, wszystko wporząsiu..Usg dopiero za 4 tyg więc trzeba czekać, a ja bym już chciała zobaczyć moje maleństwo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
renatinka dokładnie tak mam bol od samego posladka az po palce,nie lecze tego wogole bo potrzebne sa na to dosc mocne leki zakazane w ciazy, robie tylko cwiczenia rozciagajace, podobno pomagaja masaze ale wole nie ryzykowac teraz,zobaczymy czy minie po porodzie a co do porodu ja urodzilam dosc szybko pierwsze dziecko boje sie tylko ze bedzie wieksze bo syn wazyl prawie 4kg,bardziej martwie sie o to co bedzie po porodzie bo poprzednio brałam antybiotyki bo wdało mi sie jakies zakazenie w rane po nacieciu i modle sie aby dziecko odziedziczyło grupe krwi po mnie i nie spotkała mnie sytuacja z poprzedniej ciazy a tak poza tym to zdziwiłam sie ze wczoraj miałam juz usg przez brzuch robione ale to dobrze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazia112
agatek gagatek bedzie wszystko dobrze< ja też mialam wczoraj robione usg przez brzuch tylko ze tak dokładnie nie widać jak dopochwowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo halo! Co tu tak cicho? Ja sie wlasnie pakuje i uciekam na studia na 2 dni. Oprocz tego, zostaly mi jeszcze tylko 3 zjazdy :) Hura hura!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) Byłam wczoraj na wizycie, no i jak lekarz się dowiedzial, że po duphastonie nie przeszły mi bóle podbrzusza to zaraz że do szpitala trzeba się polozyć na obserwację, bo nie powinno mnie już boleć itd. Ja się rękami i nogami zapieram bo: z dzidziusiem ok, szyjka się nie skraca, wyniki dobre...więc po co? leżeć tam i się nudzić? mogę w domu. No i lekarz mówi, że pójdzie mi na ręke i nie wysle do szpitala ale za trzeba brać zastrzyki. Co myslicie dziewczyny? bo ja uważam że mnustwo dziewczyny mówi o bólu podbrzucha, ale przecież to normalne że wszystko się rozciąga i rośnie, a wydaje mi się że mój lekarz trochę panikuje! (a to chyba ja powinnam panikoować) sama już nie wiem co teraz robić. Mam przepisane i duphaston dalej i te zastrzyki. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angela, a jakie Ty masz bole? Moze masz jakies super mocne? Bo mnie czesto boli, ale to raczej dyskomfort niz bol. Takie dziwne uczucie. I boli chwilke i przechodzi. Nie skrecam sie z bolu. Moze Ty masz mocniejsze skoro lekarz tak panikuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renatinka- u mnie jest różnie, raz mnie tylko trochę pobolewa, czasem wieczorem mocniej, są dni kiedy mnie nie boli wcale,ale nie mam już skurczy przeszły mi po duphastonie, dlatego zastanawiam się czy jest sens brać dużo mocniejsze zastrzyki, które mają też wpływ na dzidziusia. Nie wiem mam mieszane uczucia co do tego. Zasatanwaiam się czy sam duphaston nie wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angela, moze jak lekarz mowi, zebys brala, to ma ku temu powody. Chociaz nie rozumiem, bo mnie tez, tak jak juz mowilam, pobolewa, a wieczorem najczesciej. Mowilam o tym lekarzowi, to mowi, ze to bardzo dobry objaw prawidlowo przebiegajacej ciazy. Bo jak boli, to znaczy, ze rosnie :) Nie jest to bol tak mocny jak przy miesiaczce na przyklad. Ciezko go okreslic. Ale chwilka i mija. A moze skonsultuj to z innym lekarzem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie Renatinka, ... ja obawaim się o dzidziusia, bo sam lekarz mowil, że kaprogest są mocne i odnioslam wrażenie, że chce mi powiedzieć, że oddziałują na dziecko. Dlatego mam mieszane uczucia, czy aby tylko przez pobolewanie podbrzusza tak dużo brać tych hormonów, bo duphaston mam dalej brać+kaprogest co 3 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :-) dziewczynki,czytam sobie wasze posty i mysle,ze powinnyscie słuchac lekarza....tak mi sie wydaje.Ja tez musze brac antybiotyk na infekcje grzybicza, a nie jest mi to na reke.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddddddddddsre
dzień dobry ja chciałam zapytać,czy bierzecie jakieś witaminy,a jeśli tak to jakie? dziękuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja biore prenatal i tylko je a ogolnie staram sie duzo warzyw i owoców jesc. Wrocilam do pracy po 2 miesiacach lezenia na l4, prace mam biurowa wiec sie niemecze, tylko kregoslup boli. A wy dziewczynki pracujecie czy na zwolnieniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pracuje... niestety :( posiedziałabym sobie w domku... coraz bardziej mi się nie chce pracować... a już w szczególności w piątki po południu ;) czyli teraz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki:) czytałam całe forum i postanowiłam się zapisać!! Dziś po Usg koniec 12 tyg maluch ma 6.17 i wszystko ok... Tak sobie pomyślałam , że może przy tabelce wpiszemy skąd jesteśmy, może okaże się , że niektóre z nas mogą się poznać w realu :))) PSEUDO........Wiek/C.P.......Termin porodu.........Płeć......... aniabuu23........27..............1pazdziernika.........? ??........... kliforka...........30...............1pazdziernika....... .???............ Stelka27..........29...............1pazdziernika........ ???............ Paula1988........21...............1pazdziernika........? ??......... Beagle.............35...............2pazdziernika....... ???.......... Alla23..............24...............3pazdziernika...... .???.......... czuła..............25...............3pazdziernika....... .???.......... bulba77............32..............3pazdziernika.wg przeczucia kobita limonka2+1.......24...............4pazdziernika........? ??.......... migotka200......29...............4pazdziernika........?? ?.......... tymczasem1972..37..............5pażdziernika.według przeczucia facet perełka1983.....25...............6pazdziernika........?? ?......... Angela24..........26..............7pazdziernika......... ???............ k.karla............25.............10pazdziernika........ .???........ mazia112.........32.............11pazdziernika.........? ??......... MartaDz........30............ 11października.........???.......... MERY27...........27.............12pazdziernika.........? ??.......... Grażka23.........24.............14pazdziernika.........? ??........ Renatinka.........26............17pazdziernika.......... chłopak Asienka478.......21.............18pazdziernika.........? ??......... Dagar..............34............18pazdziernika......... .???.......... SURI.................30...........22pazdziernika........ ...???.......... Rumianella.........27............23 pażdziernika.........???.............. Agatek-gagatek..24...........24pazdziernika..........??? ............ agatka1984.......25...........25pazdziernika..........?? ?............ agata_xyz.........28...........26pazdziernik...........? ??.......... aadaa..............27............26 października........???............. Skorpionka81......27..........28pazdziernika..........?? ?.......... kozaki_87..........21..........28/29pazdziernik.......?? ?......... Ognik80.............28..........30pazdziernika.......... ???........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie dziewczyny, czy oprócz wit, bierzecie folik czy same wit?? bo do tej pory brałam sam folik tera od paru dni wit Prenatal czy jakoś tak i nie wiem czy juz całkiem ten folik odstawić???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to od kiedy dostałam te witaminki nie biorę folika ale pewnie dlatego, że kwas foliowy jest w składzie tych witamin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) no właśnie w tych wit też jest kwas foliowy, ale moje znajome które rodziły mówiły, że brały i jedno i drugie, a ja zapomniałam dziś zapytać lekarza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki, mogę do Was dołaczyć? Ma termin na 01.10...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć brzuchatki :) Angela ja bym słuchała lekarza :) mogłaś isc na kilka dni do szpitala, żeby upewnić się że wszystko dobrze i wtedy może zastrzyki nie byłyby potrzebne. Mnie też czasami brzuch pobolewa ale lekarz powiedział, że do macica się powiększa i że wszystko jest ok. Najbardziej to mnie boli w okolicy kości ogonowej, wystarczy że posprzątam mieszkanie albo porobie w ogródku to ruszac się wieczorem nie umiem ale to chyba przez to moje tyłozgięcie macicy. Co do witamin to ja teraz biore tylko prenatal, ale do konca 3 miesiąca brałam prenatal + co drugi dzien folik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja biorę witaminki Feminatal metafolin+DHA. Wcześniej miałam prenatal clasic i okazalo się, że mają za dużo dawkę żelaza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam jest jeszcze ktoś? ja dziaij mam okropny dzien na praktykach w szpitalu pociemnialo mi w oczach wyslali mnei do domu ale tam wcale lepiej nei bylo do tego dostalam dziwnego bolu brzucha po oby stronach pępka nie w podbrzuszu i tak ciagle nawet jak lezalam godzine to trwalo. nie wiem od czego to bo nic dzisiaj wielkiego nie robilam czy któraś miiała coś podobnego. zaczynam powoli 13 tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×