Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość limonka2+1

PAŹDZIERNIK 2009

Polecane posty

Hej Asisko! Witamy w naszym gronie :) Beagle, widze,ze nie tylko mnie mdlosci oszukaly :( Juz myslalam,ze przeszly, bo w piatek nie wymiotowalam ani razu. Ale wczoraj...... nie wychodzilam prawie z lazienki :( Dzien na szczescie jest juz lepiej. Poza tym zdrowko tez ok :) Nawet bol glowy przeszedl. Czy u Was tez dzis gorsza pogoda? U mnie sloneczko poszlo spac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazia112
witam u mnie pięknie dziś świeci słonko. Ja też się przeziębiłam myciem okien chyba mnie zawiało robie sobie syropek z cebulki i mam nadzieje ze mi przejdzie:)mi jak narazie opuściły mdłości 3 tygodnie temu i mam nadzieje ze nie wrocą;) trzymajcie sie dziewczynki przejdzie wam bużka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mazia, biedactwo. Ladnie sie zalatwilysmy tymi porzadkami :) Pij ten paskudny syrop, to szybko Ci przejdzie. Wracaj do zdrowia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w niedzielne popołudnie:) u mnie od 3 dni jakby mdłości i wymioty zaczęły się zmniejszać mam nadzieje, że na dobre:) nie odpuściły całkowicie ale są dużo łagodniejsze:) Dagar u mnie wieczory i noce śą tek jak u ciebie mdlące i męczące jak czytam o twoich dolegliwościach tak jak bym czytała o sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam niedzielnie:-) Niedziela upłyneła mi w miare spokojnie, maz umył okna, ja zmieniłam firanki. Wczoraj dopadła mnie jakas nerwica i zloszcze sie z byle powodu, mam nadzieje,ze to minie. Mery------->witaj siostro w niedoli :-) Ja ide na badania w srode , moze dlatego jestem taka nerwowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malgorzata39---> jak sie czujesz? no i jak twoje plamienie? Mam nadzieje,ze wszystko ok.. Dagar---> tez jestem siostra w niedoli, bo mam tak samo jak Wy. Nie mam pojecia dlaczego ktos to nazwal mdlosci PORANNE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renatinko, jasne,ze jestes :-) Mnie chodzilo głownie o slinotok ,bo chyba tylko Mery i ja go mamy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to racja :) Slinotoku nie mam. Chociaz teraz moze troszke, bo przegladam strony kulinarne w poszukiwaniu przepisu na jakies ciasto swiateczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Renatinka czuję się lepiej bardzo dużo śpię .Od 2 dni mam tylko jasno bardzo jasno brązowe plamienia minimalne . Bardzo się pilnuje leże bardzo mało chodzę i to mi pomaga . Dziewczyny oszczędzajcie się ciąża to naprawdę nie jest czas na mycie okien ,sprzątanie .To się może wszytko odbić w dalszych miesiącach na patologii leżały dziewczyny z krwawieniem z 6-7 miesiącu ciąży. To jest moja druga ciąża z córką czułam się bardzo dobrze pracowałam uczyłam się do samego końca. W tej ciąży od samego początku jestem do niczego mimo ,że w pierwszym miesiącu pracowałam na 2 etatach a teraz leże i nawet nie mogę iść na spacer . Witam nową koleżankę :) Pozdrawiam Cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ja dzisiaj dzien spedziłam na uczelni:( zaraz wskakuje do wanny i do łozka, mam nadzieje ze pospie bo moj synek ma katar i troche marudzil poprzedniej nocy ja czuje sie dobrze mdłosci powoli ustepuja i tez dziwi mnie nazwa \"poranne\" bo mnie czasem w nocy mecza co do oszczedzania sie w czasie ciazy to ja staram sie robic wszystko z umiarem nawet czasem drzewo rabie jak meza nie ma w poblizu:) jak zaczyna mnie pobolewac brzuch to staram sie odpoczac i odpukac zawsze mija, wspolczuje dziewczynom ktore maja problemy z ciaza i wam nalezy sie odpoczynek🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane 👄 Witam nową koleżankę!!! U mnie dobrze, we wtorek mam wizytę, mam nadzieję, że zmniejszy mi ilość tabletek na dobę, bo żadnych plamień nie miałam już teraz :-) Buzka na dobranoc 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć mamusie;)śliczna dzis pogoda w Warszawie-zbrodnia siedziec w domu,więc zaraz wybieram sie na spacer:)mdłości nie mam już wcale ale kurczaka i innych mięs jesc nie moge błłe;/no i czasami jak poczuje dziwny zapach to mnie zemdli,bule brzucha czuje czasami ale lekarz mówi że to macica sie rozciąga do końca tyg.biore duphaston zapobiegawczo, kolejne usg za 4tyg. jutro zaczynam 15tydzień:)czekam juz na ruchy dzidzi nie moge sie doczekac,brzusio sie zaokrągla-a jak wasze brzusie widac już cos?Witam nową mamusie pażdziernikową:)jest nas sporo;)fajnie oczekiwac dzidzi w tak miłym gronie wasze rady i odczucia są bardzo pomocne, zwłaszcza dla tych które będą mamami po raz pierwszy:)bardzo lubie czytac wasze wypowiedzi:)pozdrawiam brzuszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! To prawda,ze milo sie oczekuje w tym gronie :) Ja o 13 lece do mojego gina na comiesieczna kontrole. Mam nadzieje,ze wszystko ok i ze ten glupi katar nie zaszkodzil kruszynce :) Odezwe sie po poludniu. A Wam zycze milego dzionka! U mnie naprawde slicznie! Sloneczko, sloneczko, sloneczko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Długo się nie oddzywałam, ale czytam co piszecie :) Ja jestem juz w 13 tygodniu :) w tamtym tygodniu byłam na usg prenatalnym w Katowicach i dziecko zdrowe :) Mały/a wiercipęta :) Ja mdłości mam czasami jak robię się głodna :O w nocy dopadają mnie jak za wczas zjem kolacje lub za mało :) Cieszę się, że u Was wszystko dobrze :):) Karolina bardzo mi przykro, że straciłaś dziecko. Nawet nie umiem sobie wyobrazic co czujesz :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam się z Tobą Paula pogoda w Warszawie jest superasta-zbrodnia siedzieć w domu tylko gorzej, że w pracy trzeba :( już się nie mogę doczekać 16... Grażka gratuluję zdrowej dzdzi :) mam podobnie z tymi mdłościami, jak robię się głodna zaraz mi niedobrze... Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamusie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) BEDE (chyba) MIALA SYNKA!!!!! :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) Bylam u gina i robil mi usg. No i malenstwo tak wystawilo dupke na caly monitor, ze lekarz mowi,ze ma prawie pewnosc, ze to chlopiec! :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) Ma juz 5,8 cm :) Przeziernosc malutka - rosnie piekny i zdrowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{Renatika} super 👄 Ja biorę Duphaston 3 razy dziennie i jutro mam następną wizytę i powie czy zmniejszamy dawkę i w ogóle, bo ja mam za nisko łożysko :-( Pozdrawiam brzuszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRAZKA23 MAM PYTANKO!!! Wyczytalam z twojej wypowiedzi ze robilas USG w Katowicach! Mozesz mi napisac jaka to ulica,bo chyba ja rowniez mam tam umowiona wizyte na 30/04(nie wiem dokladnie jaka to klinika,poniewaz ja mieszkam w UK a 27/04 lece do Polski na badania-a mama zalatwiala mi wizyte)! Mozesz mi napisac ile zaplacilas za USG i u jakiego lekarza bylas! Ja mam wizyte u dr Cnoty(tak wogolne to fajne nazwisko jak dla ginekologa)!!!hehehe Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazia112
renatinka gratulacje:) :) :) ciekawe co ja bede mieć ide 15 kwietnia może też mi wypnie i pokaże co tam ma;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mamusie :) Ja wróciłam wlasnie z badania prenatalnego. Bardzo się cieszę maluszek przede wszystkim jest bardzo zdrowo rozwijającym się dzieckiem. Jak to lekarz stwierdzil, bardzo optymistyczna ciąża hehe Wszystko w normie, serduszko, główka, kręgosłup, nosek..zostały wykluczone choroby genetyczne kamień z serca mi spadł! Dzidzia trzymal sobie rączke na główce Mamy nagranie na płytce i chyba codziennie będę je oglądać...dostaliśmy też dwa zdjęcia, jedno można obejrzeć w fotosiku Co do plci, to nic nie wiem. Renatinka gratuluje synusia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatek-Gagatek---> ja tez nie myslalam o poznaniu plci, ale lekarz sam sie smial, ze tak sie wystawil,ze az trudno bylo nie zauwazyc :) Ale dla mnie to i tak najwazniejsze, ze malenstwo jest zdrowe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renatinka-------->gratuluje małego facecika :-) Angela_---------->gratuluje slicznej dzidzi :-) Mnie to czeka w srode:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fxmonika
czesc dziwczyny !! jestem tu pierwszy raz mam termin porocu na pazdziernik a pierwsze usg mam miec 14.04 jestem bardzo ciekawa czy bedzie chopiec czy dziewczynka ? to moja pierwsza ciaza mam nadzieje ze jak bede miala jakis problem to mi doradzicie pozdrawiam wszystkie mamusie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renatinka gratuluję he he to my dwie już wiemy że następny chłop będzie w domu :D:D:D u mnie trzeci Angela gratuluję zdrowej dzidzi, bo to najważniejsze, te badania są naprawdę super papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uzupelniam tabelke :) Nowe panie poprosze o to samo :) PSEUDO........Wiek/C.P.......Termin porodu.........Płeć......... aniabuu23........27..............1pazdziernika.........???........... kliforka...........30...............1pazdziernika........???............ Stelka27..........29...............1pazdziernika........???............ Paula1988........21...............1pazdziernika........???......... Beagle.............35...............2pazdziernika.......???.......... Alla23..............24...............3pazdziernika.......???.......... czuła..............25...............3pazdziernika........???.......... bulba77............32..............3pazdziernika.wg przeczucia kobita limonka2+1.......24...............4pazdziernika........???.......... migotka200......29...............4pazdziernika........???.......... perełka1983.....25...............6pazdziernika........???......... Angela24..........26..............7pazdziernika.........???............ k.karla............25.............10pazdziernika.........???........ mazia112.........32.............11pazdziernika.........???......... MERY27...........27.............12pazdziernika.........???.......... Grażka23.........24.............14pazdziernika.........???........ Asienka478.......21.............18pazdziernika.........???......... Dagar..............34............18pazdziernika..........???.......... Renatinka.........26............19pazdziernika..........chłopak Rumianella.........27............23 pażdziernika.........???.............. Agatek-gagatek..24...........24pazdziernika..........???............ agatka1984.......25...........25pazdziernika..........???............ agata_xyz.........28...........26pazdziernik...........???.......... Skorpionka81......27..........28pazdziernika..........???.......... kozaki_87..........21..........28/29pazdziernik.......???......... Ognik80.............28..........30pazdziernika..........???.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze mi sie termin porodu zmienil :) Juz 2 USG potwierdzilo ten nowy :) PSEUDO........Wiek/C.P.......Termin porodu.........Płeć......... aniabuu23........27..............1pazdziernika.........? ??........... kliforka...........30...............1pazdziernika....... .???............ Stelka27..........29...............1pazdziernika........ ???............ Paula1988........21...............1pazdziernika........? ??......... Beagle.............35...............2pazdziernika....... ???.......... Alla23..............24...............3pazdziernika...... .???.......... czuła..............25...............3pazdziernika....... .???.......... bulba77............32..............3pazdziernika.wg przeczucia kobita limonka2+1.......24...............4pazdziernika........? ??.......... migotka200......29...............4pazdziernika........?? ?.......... perełka1983.....25...............6pazdziernika........?? ?......... Angela24..........26..............7pazdziernika......... ???............ k.karla............25.............10pazdziernika........ .???........ mazia112.........32.............11pazdziernika.........? ??......... MERY27...........27.............12pazdziernika.........? ??.......... Grażka23.........24.............14pazdziernika.........? ??........ Renatinka.........26............17pazdziernika.......... chłopak Asienka478.......21.............18pazdziernika.........? ??......... Dagar..............34............18pazdziernika......... .???.......... Rumianella.........27............23 pażdziernika.........???.............. Agatek-gagatek..24...........24pazdziernika..........??? ............ agatka1984.......25...........25pazdziernika..........?? ?............ agata_xyz.........28...........26pazdziernik...........? ??.......... Skorpionka81......27..........28pazdziernika..........?? ?.......... kozaki_87..........21..........28/29pazdziernik.......?? ?......... Ognik80.............28..........30pazdziernika.......... ???.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×