Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość limonka2+1

PAŹDZIERNIK 2009

Polecane posty

Gość Malgorzata39
Witam w piękny słoneczny dzień Ja wczoraj miałam potworne boleści brzucha ,ale to raczej jakaś spraw jelitowa . Raz tak miałam po pizzy z sosem czosnkowym a wczoraj zjadłam fasolkę . Dosłownie umierałam myślałam ,że rozerwie mi skore na brzuchu . W końcu zasnęłam około godz. 4 .Bardzo muszę uważać na to co jem . Lecę teraz do redakcji poudawać ,że pracuję :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze, że temat wózków nie znika;) Dla mojego malucha wózek kupia rodzice, ja mam tylko wybrac, a tesciowie zaoferowali się kupic lóżeczko, wanienkę i przewijak. Fajnie mam, co? Jestem we wspaniałym nastroju, bo wróciłam od lekarza i z dzidzia wszytsko ok. Pieknie bije serce, dziecko jest głeboko osoadzone i lekarz mówi, ze u mie póxno wystapi brzuch. No i było tez ważenie. W 12 tygodniu wazyłam 51 kg, a teraz w 16 tygodniu ważę... Tez 16 kg. Ale lekarz i połozna powiedzieli ze nie ma sie czym martwić, ze to nawet b.dobrze. Taka moja uroda, a dzidzio rosnie. A jak z wasza wagą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Rumianella, zakrecie nasz :) Super,ze z dzidzia wszystko ok. Ale jesli wazysz 16 kg, to masz znaczna niedowage ;) ;) ;) Ja przytylam juz 3,5 kg. Ciekawe jak to bedzie dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kochane:-) Ja tez wyczuwam twardawa macice,ale wiem,ze to prawdopodobnie jest dzidzius:-) Wydaje mi sie,ze jego juz troszeczke czuc:-) Nic mnie przy tym nie boli, wiec nie panikuje:-) Wozka na razie nie wybieram,ale wiem,ze kupia go tesciowie:-)Oczywiscie za moja aprobata:-)Spodobał mi sie ten, do ktorego link podała Małgorzatka:-) Podobnie jak Renatinka przytyłam 3 kg;-) Wczoraj musialam przeszywac guziki w najluzniejszych, jak do tej pory, spodniach;-)Prosilam,zeby dzidzia wciagnela brzuszek,ale nie posłuchala mnie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rumianella w 16tc wazysz 16kg.....to ty kochana masz wieeeeeeelka niedowage :-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rumianella cieszymy się razem z Tobą zdrową dzidzią!!! :) Ja to zobaczę moje maleństwo dopiero 18 maja jak będę na usg 3/4d ;) już nie mogę się doczekać... a wizytę u lekarza mam dopiero 25...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no oczywiście chodziło mi o to, że w 16 tygodniu waze tyle samo, czyli nadal 51kg ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Ja mam termin na 19 października i to moje pierwsze dzieciątko po dłuugich staraniach! Kończy mi się 16 tydzień, jeszcze nie czuję ruchów dzidziusia. A Wy kiedy poczułyście je pierwszy raz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja właśnie tak w 16/17 tygodniu poczułam, tylko to było tak sporadycznie a teraz jestem w 19 i czuję je często :) i to jest super przyjemne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Perełko 1983, Ty idziesz teraz na usg 4d, w którym jesteś tygodniu ciąży, bo ja też chcę iść i tak myślałam o 23 tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was :) Ja tez juz popadlam w male uzaleznienie. :D Od rana nie moge sie doczekac, az wyrobie sie z obowiazkami i wlacze forum :D. Ja nie przytylam jeszcze nic, moze jakies 0,5 kg w gore lub w dol. Dokucza mi tylko to moje samopoczucie wieczorami, rozsadza mi brzuch, nie wiem na ile to dzidzi, a ile trawienie... ale czuje sie podle. Co odbija sie na humorku :> Staram sie jesc ostatni posilek jak najwczesniej, ale to nic nie zmienia. :( Moj maz jak sie ze mna nie rozwiedzie przed porodem, to chyba zostatnie swietym :D:D:D Skopiowalam sobie od Was linki do wozeczkow i zaraz sobie poogladam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki, przecież napisałaś że jesteś w 19:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agata_xyz mi też rozsadza brzuch, szczególnie wieczorami i w nocy nie mogę spać tylko ciągle się budzę. I nasłuchuję pierwszych ruchów mojego maleństwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem w 17 i moja mala rybka tez daje o sobie znac od czasu do czasu,takie delikatne ruchy. Ale niestety nie odpowiada jeszcze na moje puk,puk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki, ja dzisiaj jadę na usg genetyczne, mam nadzieję, że będzie wszystko dobrze, strasznie się denerwuję! :-O Staram się myśleć pozytywnie i cieszę się, że może już tak na 100% dowiem się dzieisj jaka jest płeć dziecka? Może jednak dziewczynka :-D, bo wcześniej mi powiedział, że najprawdowpodobniej chłopczyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Ci Perełko 1983 🌻 Odezwę się jutro, wrócę od lekarza dopiero po 22.00, bo do Łodzi kawałek drogi niestety mam. Nie dość, że brzuch mam taki napięty, że mam wrażenie, że brakuje mi skóry i jakby ktoś go nakłuł igłą, to wystrzeliłby jak balon, to serce klatkę chce mi rozsadzić. Byle do jutra! ;-) Miłego weekendu! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widac,ze jest weekend. Na forum puuuustki :) Odpoczywajcie i trzymajcie za mnie kciuki jutro,zeby promotor zaakceptowal moja prace magisterska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{Renatika} będę trzymała kciuki razem z kotletami :-p hehe, bo jutro będę przygotowywać u siostry jedzonko na komunię jej synka :-) Pustki, to prawda - zawsze na weekend :-) Buzka na dobranoc 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Dziewczyny korzystam jeszcze z netu bo nie wiem kiedy mi odlączą, a nie wiem kiedy będę mieć podlączony na nowym mieszkaniu. Dzisiaj zjeżdża się pół rodzinki na cały weekend, żeby nam pomagać w malowaniu, myślę że szybko pójdzie :) :D Prawdopodobnie przez weekend będziemy spać jeszcze w kawalerce. U mnie dobrze, mój maluszek odzywa się najczęściej wieczorem gdy leże na plecach, cudowne uczucie :D 🌻 Pozdrawiam Was ciepło i nie zapominajcie o mnie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczyny ja wczoraj myślałam że oszaleje tak mnie głowa bolała i dzisiaj o 4 rano obudził mnie straszny ból, ma któraś tak? jak sobie z tym radzicie.Mnie nigdy głowa nie boli i przed ciążą to też nigdy mnie nie bolała nie wiem co robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
małgorzato 39- moja dzidzia tez żle reaguje na SOS CZOSNKOWY!! narazie staram sie go unikac choc go strasznie uwielbiam mniam.... mniam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
LALUNE- ja poczulam ruchy w pierwszej ciazy w 16 tygodniu a lekarz twierdzil ze to niemozliwe . ale naprawde je czulam . teraz poczulam poraz pierwszy w 14 tygodniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubila - wiem cos o takim bolu :( raz mialam atak migreny z wymiotami,lekarz powiedzial ze mialam od razu 2 apapy wziasc, na szczescie wiecej sie to nie powtorzylo, ratowalam sie wtedy amolem,smarowalam czolo,ale umiarkowanie pomoglo,2 dni sie wtedy meczylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi w bólach pomaga apap nic więcej żadna nospa i tym podobne . Suri jak u Ciebie z ruchami ?:) mamy ten sam termin .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malgorzata - nie czuje ruchow jeszcze,to pierwsze dziecko wiec jeszcze daje mu troszke czasu ;) i tez biore prenatal classic,jest ok i ma duzo zelaza i wapn :), na meza tez czasem sie gorsze :p moze przez te hormony ;) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ;-) Jestem po genetycznym usg połówkowym... Uff... Wszystko dobrze. Dzidziulek zdrowy, potwierdziło się to, co lekarz mi powiedział na pierwszym USG - na 100% chłopczyk. Dziwi mnie tylko, że wczoraj miałam robione usg genetyczne, dzisiaj byłam u innego gin i jak analizuję wyniki to dzidziuś ma inne wymiary (jest większy, ale nie chce mi się wierzyć, żeby sporo urósł przez 12 godzin!!!) i myślę, że jakbym poszła do gin prowadzącego i by mi dziś zmierzył dzidziusia, to wyszłoby też co innego! Ale tak uśredniając, to dzidziuś ma ponad 20cm długości, wazy około 310g, jest zdrowiutki i pięknie się rusza :-D. Ruchy też czuję coraz wyraźniejsze, bo jak dzidzi większe, to bardziej się rozpycha. Ogólnie super, zacznę się rozgladać za rzeczami dla dziecka, ale z kupowaniem jeszcze troszkę poczekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MG 29 gratuluje prawdziwy olbrzym:)Bardzo się cieszę ,że wszytko dobrze. Myślę ,że usg genetyczne badań prenatalnych jest najdokładniejsze w końcu tylko kilka klinik w Polsce robi takie badania . Taki sprzęt kosztuje miliony wyniki tych badań potwierdzane są (przynajmniej w Rudzie Śl. ) jeszcze zagranicą . Masz już wybrane imię ?dla młodego dżentelmena ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie z imieniem jest prawdziwy problem :-O, gdyby była dziewczynka to byłaby Michalinka :-), dla chłopca Michał odpada :-P, a kilka innych moich propozycji ładnych imion nie zostało zaakceptowanych przez szanoownych członków mojej rodziny - czyli męża i córkę. Jeszcze sporo czasu, chyba zdążymy jakieś wybrać. A Wy macie wybrane imionka dla swoich Kruszynek? Idę już spać , do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja cały czas mężowi mówię, że będzie Oliwka, albo Szymonek :-) Buzka na dzień dobry, bo biegnę na przyjęcie, a jeszcze trzeba pomóc, miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×