Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość limonka2+1

PAŹDZIERNIK 2009

Polecane posty

czyli dalej przewaga męzczyzn:D ja mam wizyte w piatek ale wiem ze jeszcze nie poznam płci a juz tez ciekawa jestem;) powiedzcie mi czy wy tez jestescie jakies takie roztrzepane czy tylko ja? bo czasem to sie z siebie smieje, wczoraj nie moglam dojsc ile to jest 5razy 4 i liczylam liczylam az w koncu wpadlam na to ze wiem ile to jest 4razy5:D :D i chcialam jechac po kwiatka dla babci mojego meza az mnie uswiadomil ze przeciez to dzien matki a nie babci:D czuje sie jakby dziecko odbieralo mi szare komorki:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatko--> ja mam swoja wlasna teorie dla tego roztrzepania - dzielimy sie wszystkim z dzieckiem, wiec rozumkiem tez hihihi Ja tez bije rekordy swiata swoim roztrzepaniem, az nieraz sama siebie zadziwiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mnie pocieszyłas renatinka bo ja to normalnie głupieje ostatnio i wszystko musze zapisywac na kartkach bo o polowie rzeczy zapominam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agata -> gratuluję zdrowej dzidzi! Coraz więcej z nas dowiaduje się kto w brzuszku siedzi:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez się z siebie śmieję!!! Ale myślę, że to jest też przez to, iż w pracy to musiałam myśleć, a teraz jedynie jak myślę :-p to o niczym poważnym (no chyba że o maleństwie) No po prostu wszystko nam kochane nie funkcjonuje tak jak powinno, bo rzeczywiście się wszystkim dzielimy z naszym szkrabkiem :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieznajoma4303
Witam dziewuszki:) Ja dziś zjadłam cały koszyczek soczystych brzoskwinek mniam mniam:)ale chyba dzidzi mało było więc poprawiłam gruszkami:)Ale wiecie co tak naprawdę za mną chodzi duże słodziutkie czereśnie mmmmm na samą myśl ślinka cieknie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieznajoma4303
To znowu ja nie jesteście same mamuśki ja również jestem ostatnio nie z tego świata mój ukochany czasem to nic nie mówi bo wie że nie ma sensu bo zaraz albo "marudzę"albo"strzelam focha"Często na prawdę sama z siebie się śmieje dziś usłyszałam(od ukochanego-chyba już nie wytrzymał:)napięcia)że skoro jestem taka inteligentna i plotę same mądrości(bzdury)to po co wogule rodzice słali mnie do szkoły.Ale ja oczywiście uniosłam się honorem:)i stwierdziłam że tym razem to on marudzi a co tam w końcu to ja jestem w ciąży i mi czasem wolno powiedzieć coś niedorzecznego:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki,przepraszam że tyle nie pisałam,ale miałam małą awarie z netem.No więc ostatnio byłam na usg 4d połówkowym i z moją kochaną dzidzią wszystko w jak najlepszym porządku pieknie sie rozwija wazy 550g. i jest śliczna bo to dziewczynka(Nicola)strasznie sie ciesze;)wszyscy sie zdziwili bo byli pewni że to chłopczyk,ale ja od poczatku wiedziałam że ona hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula gratulacje!!! Ładne imię - Nikola, ja zastanawiam się nad bardziej tradycyjnym - Ania, to raczej mój mąż nalega, ale mnie też się podoba. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:-) Brzusiowa--------> ta poduszka kosztuje 109 zl +koszty przesyłki ok. 20zl. Jak zamowisz na ponad 200zl, to dostawa gratis:-) Ja ja chyba sobie kupię. Przyda sie tez pozniej..... Paula----->gratulacje!!!!ja musze jeszcze poczekac do 8 czerwca:-) 550 g to juz solidna kobita;-) Ja ostatnio czuje sie taka jakas opuszczona ( chociaz wiem,ze tak nie jest). Czesto jest mi smutno, moj maz mowi,ze niesłusznie...Wydaje mi sie,ze mnie zaniedbuje:-( Ech, te hormony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula 1988
Dziekuje mamusie:)hej Dagar ja tez tak mam i to czesto bez zadnego powodu;( nie wiem czemu tak jest,ciagle sie czepiam meza i chodze jakas rozdrazniona,poganiam go z remontem mieszkania bo duzo jeszcze do zrobienia a mi sie wydaje ze mało czasu zostalo:(i mam wrazenie ze sie mna nie interesuje-chyba nie słusznie to pewnie chormony i pogoda;/i ciagle mam jakies koszmary to chyba z czestego wstawania na siusiu;)no i malutka kopie jak na prawdziwa kobiete przystało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula 1988
A co do podusi to bardzo fajna, pierwszy raz taka widze moze zamówie,mozna ja róznie wykorzystac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki! Calkiem ciekawie wyglada ta podusia. Ja nieraz nie moge sobie znalezc miejsca w lozku,a podobno bedzie coraz gorzaj :) Moze to dobra inwestycja. A ja dzis na 15 mam usg polowkowe :) Bylam juz rano u poloznej. Serducho malucha wali jak mlot :) No i od poczatku ciazy przytylam 4 kg, wiec polozna mowi,ze jak najbardziej w normie. Ciekawe jak to bedzie potem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluje dziewuszki!!!! Zazdroszcze wam, tych badań połowkowych, ja moje mam dopiero 15 czerwca, po powrocie z wakacji. Byłam dzis u gina i połoznej na takiej ogólnej wiycie. Wyniki mam wzorcowe, ciśnienie tez, serce malucha bije mocno, a ja od ostatniej wizyty przytyłam tylko 75 dag, a od poczatku ciąży 1, 75 kg. Ale lekarz sie cieszy i mówi ze ok. Trzymam kcikuki za wasze badania polowkowe. A renatinka pewnie zobaczy pięknego brykającego chłpoca o 15, Super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey!!! Ale dziś miałam przeboje :D Cały dzień chodzą za mną truskawki i nie wiedziałam jak tu w tym deszczu przemknąć przez pół miasta po nie... No to się wybrałam, parasol oczywiście z drutami na zewnątrz :D ale nie padało mocno, aż do chwili. Cholerka chyba tzw. oberwanie chmury, a ja z pół-parasolem hehe :D i dzwoniłam do męża, że stoję jak sierotka po małym drzewkiem i niech po mnie przyjedzie, bo nie wiem czy to przeżyję hehe. No to jak powiedział, że przyjedzie, to i tak przebiegłam przez cały parking po te truskawki hehe, bo w końcu po nie poszłam :D Ale od męża dało opierdziel, bo przecież od tygodnia, albo i dłużej jestem przeziębiona, a teraz jeszcze tak mnie zmoczył ten deszcz :( A najlepsze było to, że mąż mnie odwiózł i pojawiło się słoneczko :D Ale truskaweczki są, to najważniejsze, śnieżka i bezy oczywiście mniam Buziaczki kochane :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ;) Mam nadzieję, że nie zapomniałyście o mnie, bo mi się za Wami strasznie tęskniło dopiero dzisiaj mam podłączonego neta w nowym mieszkanku, nareszcie! U mnie niewiele zmian, remoncik w domku dobiega końca, jest milutko i przytulnie tak jak chciałam we wtorek byłam na wizycie u lekarza i na usg wyszło UWAGA! na 80% będziemy mieli Córunię!!!! bardzo się cieszę :D czyli jednak moja intuicja mnie zwwiodła....chyba że jednak dzidziuś ukrył gdzieś swojego pitolka hehe, ale wątpie wczyscy dobrze się wpatrywaliśmy...ja tam widziałam typowo żeńskie narządy. Moja drobinka waży już 462g i będzie duża tak jak sądziłam (po mamusi) jest bardzo ruchliwa, ciągle kopie :) mam duże zaległości w czytaniu! pozdrawiam Was ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! No i ja po usg. Dzieciatko zdrowe, ruchliwe, piekne. Ma wszystkie narzady, oprocz jednego..... hehehe na tym usg wyszlo na to,ze to dziewczynka heheheh Wiec sama juz nie wiem :) Pewnie okaze sie za 2 tygodnie na 4D, bo dzis mialam standardowe 2D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niezle renatinka mial byc chlopiec jest dziewczynka;) najwazniejsze by zdrowe było a ja i tak twierdze ze co do plci to w 100% bedziemy miec pewnosc po porodzie:) zazdroszcze wam tych połowkowych usg ja mam dopiero za miesiac,jutro mam wizyte ale tylko kontrolna choc pewnie maluszka i tak podejrze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ,same dziewczynki ?Gdzie Ci ponowie ?w 12 tyg.wyglądało to inaczej:D. Jak tak dalej pójdzie grozi nam dzieworództwo:) Dziewczyny gratuluje najważniejsze ,że pociechy są zdrowe!!!!! I dziewczynki są takie słodkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć brzuchatki :) Gratuluję Wam poznania płci dzieci :) My dzisiaj też podglądaliśmy naszego Skarba :) i to chłopczyk! wszystko jest dobrze i jest zdrowy :) Pozdrawiam Was serdecznie 🌻 i poprawiam dane w tabelce NICK WIEK DATA PORODU PŁEĆ aniabuu23........27..............pazdziernika.........? ??........... kliforka...........30...............1pazdziernika....... .???............ Stelka27..........29...............1pazdziernika......To mek .......... Paula1988........21...............1pazdziernika........? ??......... MG 29.............30...............1października..........synuś ........ Beagle.............35..............2pazdziernika....... dziewczynka ..... Alla23..............24...............3pazdziernika...... chłopiec.... czuła..............25...............3pazdziernika.....Ol iwka-99%.......... bulba77............32..............3pazdziernika.wg przeczucia kobita limonka2+1.......24...............4pazdziernika........? ??.......... migotka200......29...............4pazdziernika........?? ?.......... tymczasem1972..37.............5pażdziernika.według przeczuciafacet perełka1983.....25...............6pazdziernika.......Paw ełek ... Angela24..........27..............7pazdziernika......... ???............ olenkia-malenka......20...........8pazdziernika........? ???......... k.karla............25.............10pazdziernika........ .???........ mazia112.........32.............11pazdziernika......chło pczyk ......... MartaDz........30............ 11października.........???........ MERY27...........27.............8/12pazdziernika.......? ??..... Grażka23.........24.............14pazdziernika.........chłopczyk..... kasia444.........27..............14 pazdziernika...chłopak/ przeczucie Renatinka.........26............17pazdziernika.......... chłopak Asienka478.......21.............18pazdziernika.........? ??......... Betix.............23.............18pazdziernika..??????? ??/........ Dagar..............34............18pazdziernika......... .???.......... Lalune.............27.............19 października.........???.......... SURI.............30...............22pazdziernika........ chłopczyk........ Małgorzata.........39..........22 pażdziernika.............???.............. Rumianella.........27............23 pażdziernika.........???.............. Agatek-gagatek..24...........24pazdziernika..........??? ............ lubila................32............25października...... ..../??........ agatka1984.......25...........25pazdziernika..........?? ?............ Skorpionka81......27..........25pazdziernika..........?? ?.......... agata_xyz.........28...........26pazdziernik........chło pczyk....... aadaa..............27............26 października........???............. edziorek1111...................28 październik..........???........... kozaki_87..........21..........28/29pazdziernik.......?? ?......... Ognik80.............28..........30pazdziernika.......... ???........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja tez zmieniam, choc nie wiadomo,czy to juz ostateczna zmiana heheh Szkarb lubi niespodzianki :) NICK WIEK DATA PORODU PŁEĆ aniabuu23........27..............pazdziernika.........? ??........... kliforka...........30...............1pazdziernika....... .???............ Stelka27..........29...............1pazdziernika......To mek .......... Paula1988........21...............1pazdziernika........? ??......... MG 29.............30...............1października..........synuś ........ Beagle.............35..............2pazdziernika....... dziewczynka ..... Alla23..............24...............3pazdziernika...... chłopiec.... czuła..............25...............3pazdziernika.....Ol iwka-99%.......... bulba77............32..............3pazdziernika.wg przeczucia kobita limonka2+1.......24...............4pazdziernika........? ??.......... migotka200......29...............4pazdziernika........?? ?.......... tymczasem1972..37.............5pażdziernika.według przeczuciafacet perełka1983.....25...............6pazdziernika.......Paw ełek ... Angela24..........27..............7pazdziernika......... ???............ olenkia-malenka......20...........8pazdziernika........? ???......... k.karla............25.............10pazdziernika........ .???........ mazia112.........32.............11pazdziernika......chło pczyk ......... MartaDz........30............ 11października.........???........ MERY27...........27.............8/12pazdziernika.......? ??..... Grażka23.........24.............14pazdziernika.........c hłopczyk..... kasia444.........27..............14 pazdziernika...chłopak/ przeczucie Renatinka.........26............17pazdziernika.......... córeczka Asienka478.......21.............18pazdziernika.........? ??......... Betix.............23.............18pazdziernika..??????? ??/........ Dagar..............34............18pazdziernika......... .???.......... Lalune.............27.............19 października.........???.......... SURI.............30...............22pazdziernika........ chłopczyk........ Małgorzata.........39..........22 pażdziernika.............???.............. Rumianella.........27............23 pażdziernika.........???.............. Agatek-gagatek..24...........24pazdziernika..........??? ............ lubila................32............25października...... ..../??........ agatka1984.......25...........25pazdziernika..........?? ?............ Skorpionka81......27..........25pazdziernika..........?? ?.......... agata_xyz.........28...........26pazdziernik........chło pczyk....... aadaa..............27............26 października........???............. edziorek1111...................28 październik..........???........... kozaki_87..........21..........28/29pazdziernik.......?? ?......... Ognik80.............28..........30pazdziernika.......... ???........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anela24
NICK WIEK DATA PORODU PŁEĆ aniabuu23........27..............pazdziernika.........? ??........... kliforka...........30...............1pazdziernika....... .???............ Stelka27..........29...............1pazdziernika......To mek .......... Paula1988........21...............1pazdziernika........? ??......... MG 29.............30...............1października..........synuś ........ Beagle.............35..............2pazdziernika....... dziewczynka ..... Alla23..............24...............3pazdziernika...... chłopiec.... czuła..............25...............3pazdziernika.....Ol iwka-99%.......... bulba77............32..............3pazdziernika.wg przeczucia kobita limonka2+1.......24...............4pazdziernika........? ??.......... migotka200......29...............4pazdziernika........?? ?.......... tymczasem1972..37.............5pażdziernika.według przeczuciafacet perełka1983.....25...............6pazdziernika.......Paw ełek ... Angela24..........27..............7pazdziernika........Martynka......... olenkia-malenka......20...........8pazdziernika........? ???......... k.karla............25.............10pazdziernika........ .???........ mazia112.........32.............11pazdziernika......chło pczyk ......... MartaDz........30............ 11października.........???........ MERY27...........27.............8/12pazdziernika.......? ??..... Grażka23.........24.............14pazdziernika.........c hłopczyk..... kasia444.........27..............14 pazdziernika...chłopak/ przeczucie Renatinka.........26............17pazdziernika.......... córeczka Asienka478.......21.............18pazdziernika.........? ??......... Betix.............23.............18pazdziernika..??????? ??/........ Dagar..............34............18pazdziernika......... .???.......... Lalune.............27.............19 października.........???.......... SURI.............30...............22pazdziernika........ chłopczyk........ Małgorzata.........39..........22 pażdziernika.............???.............. Rumianella.........27............23 pażdziernika.........???.............. Agatek-gagatek..24...........24pazdziernika..........??? ............ lubila................32............25października...... ..../??........ agatka1984.......25...........25pazdziernika..........?? ?............ Skorpionka81......27..........25pazdziernika..........?? ?.......... agata_xyz.........28...........26pazdziernik........chło pczyk....... aadaa..............27............26 października........???............. edziorek1111...................28 październik..........???........... kozaki_87..........21..........28/29pazdziernik.......?? ?......... Ognik80.............28..........30pazdziernika.......... ???........ to i ja zmieniam :) choć wiadomo, że róznie to bywa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×