Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość limonka2+1

PAŹDZIERNIK 2009

Polecane posty

Gość nieznajoma4303
Agatek-gadatek----->współczuję mi minęły zaraz po 3 miesiącu ale za to puchną mi kostki i zdarza mi się popuszczać:)to nie był żart ale cóż taki urok ciężarnej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta24.10.09
Witajcie kochane. Wpadłam sie tylko pożegnać z wami. Bo musze się rozstać na tydzien bo wylatuje dziś w nocy do Egiptu;) Juz sobie wyobrażam jak przyjade ile bede miala zaległości w czytaniu. Już nie mogę się doczekać wczasów. Pierwsze moje takie wczasy z mężulkiem;) Trzymajcie kochane ciepło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lalune - dzięki serdeczne za wyjaśnienie! Ja miałam większy \"cukier\" niż Ty po 2 godznach (156), dzięki serdeczne za pocieszenie, że to jest do przezycia, bo się trochę dołamałam ta cukrzycą. Dieta i to kłucie po palcach... Ja jadę w poniedziałek do poradni, więc od wtorku bedę miała chyba to samo, co Ty :-O Małgorzata 39 - miłych wakacji!!! ;-) Ja ostatnio czuję się gruba i ciągle zmęczona. Jest trochę lepiej, jak sobie pośpię 2-3 godziny dziennie, ale nie zawsze mi się to udaje. Jedyną chyba radością w ciąży jest to, jak malutki kopie, bo az serce się wtedy śmieje :-D, czasami też tak kopie, że brzuch się cały rusza i moja córka śmieje się wtedy w głos z radości!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po około tyg nieobecności, widzę że za mną nie tęskniłyście :D Nie zdążyłam nadrobić tego co napisałyście, ale w przyszłym tygodniu się postaram, jutro wyjeżdżamy nad morze, także odezwę się za kilka dni Całuję brzuszki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiec koniec nauki na dzisiaj :) postanowilam sie porzadnie zmeczyc, mam nadzieje,ze zmeczyl sie tez maly i ze dzis bedziemy spac normalnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam śpioszki! Jednak będziemy zmieniać imię dla naszej córeczki, bo mój mąż zdecydowanie nie chce Amelki. Szkoda, ale przecież nie mogę decydowa sama. Zaraz jadę na działkę pooddychać świeżym powietrzem. Buziaczki i miłej soboty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tymczasem1972
Spieszę donieść, że zwolnienie tempa urlopowego na 2 dni pomogło i jest git. Wróciłam do formy, wczoraj pośmigałam na desce na Zatoce - wieczorem żadnych dolegliwości, twardych brzuchów, katarów, kolek itd. Minął również dół psychiczny. Dziś w planie plaża - nie wieje i pięknie świeci słonko tu na Półwyspie Helskim. Dziewczyny jestem ciekawa czy któraś z was zauważyła u siebie zwiększenie cellulitu np. na udach? U mnie niestety wygląda to paskudnie..... Ciekawe czy to kwestia hormonów czy odżywiania.... Pozdrawiam T.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej brzuszki:D u mnie pochmurno, a moj synek jeszcze spi i za nic nie chce wstac, lubi długo spac (po mamusi;) ) renatinka> kiedy masz obrone?? ja niestety dopiero we wrzesniu musialam przeniesc bo nie pozaliczalam wszystkiego, chcialam to zrobic wczesniej ale pani dziekan mi nie pozwoliła, troche sie martwie jak dam rade w ostatnim miesiacu sie bronic:O tymczasem> widocznie dzidzius dał ci znac zeby mama troche zwolniła tempo, ale dobrze ze juz wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tymczasem ja zauważyłam na udach więcej celulitu mam nadzieje, że po porodzie troszke się zmniejszy Wydaje mi się, że to od hormonów bo ja staram się odżywiać dobrze i nie tyje dużo dopiero 2/3 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej brzusie :) U mnie nic nowego, wczoraj przywieźli nam łóżeczko, poskładalśmy, usiedliśmy z mężem i nie mogliśmy się napatrzeć...teraz tylko czekać na Martynkę, dobrze że kupilismy wcześniej bo to łózeczko strasznie śmierdzi lakierem a do przyjścia na świat naszej córci napewno się wywietrzy. Byłam u lekarza rodzinnego, niestety nie pomoże mi na zdetwiałe palce ostrzegł że może być gorzej! (tak tego mi było trzeba, nastraszenia ) ale jakoś sobie radzę.... Pozdrawaim weekendowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mery - ja tez mam duzo wiecej celulitu !!!! i jakby taka woda w lydkach mi sie zebrala CZY WAS TEZ BOLA LYDKI I STOPY PO PRZEBUDZENIU??? ja dzis 10 min zanim wstalam musialam poruszac stopami,bo bolalo jakbym z 10 km przeszla pieszo :( od poniedzialku bede chodzila na basen,moze dobrze mi to zrobi pozdarwiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam sobotnio:-) Ja nadal sie lecze i na razie mi przechodzi:-) Kiedy skoncza sie te obrzydliwe pogody, w koncu to nie na zdrowie ciężarnych:-( Ciagle jestem spocona i taka nie do zycia,ale za to moja niunia ma niezły humorek;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo halo! Co tu dzisiaj tak cicho?? PERELKA!!!! Powodzenia jutro!! Trzymaj sie dzielnie i nie denerwuj sie, bo pamietaj,ze twoj maly szkrab denerwuje sie z Toba. Wlasnie dzis przeczytalam,ze nasz stres dociera do dziecka po okolo 20 minutach. Wiec jak my sie juz uspokajamy, to dziecko dostaje mega dawke adrenaliny i sie biedactwo boi :( Wiec walcz o swoje i polamania piora!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki! U nas na poludniu ciagle leje i to z taka sila :( Nawet przed chwilka w Zetce mowili, ze na poludniu masakra. Znow lipa ze spacerkow. Dopisuje sie do grupki mam, ktorych dzieci imprezowaly :D To co sie dzialo z moim brzuchem z piatku na sobote to szok :D:D:D:D:D Nozki i raczki mojego synusia prawie wyskakiwaly mi z brzucha. Takiego bombardowania jeszcze wczesniej nie przezylam :D:D:D Jak juz synus pozwolil mi zasnac kolo 1-2 w nocy to spalam jak zabita, tak mnie malenstwo wymeczylo :D:D:D Ale smiechu mielismy z mezusiem co nie miara :D Co do rozmiaru ubranek, o ktorych pisalyscie na wczesnijszych stronach to ponoc lepiej wybierac 62. Na szkole rodzenia mielismy juz spotkanie w tej sprawie i i prowadzace i pediatra mowily, ze lepsze sa 62. Dzieci teraz rodza sie wieksze i dluzsze, nic np my. I lepiej podwinac rekawki niz wcikac przymalawe ubranko na dzidzie. No i tak samo mowily, zeby zwracac uwage na jak najwieksze rozpiecia przy glowce i w nozkach. Te sliczne ubranka czesto sie nieprzyjemnie zaklada a dzieci ponoc nie przepadaja za tym (nie ciezko sie domyslic :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Moje malenstwo ma dziwne pory na zabawe. Dzis np zaczal o 4 i skonczyl o 5 :) Ostatnio kopal mnie gdzies tak strasznie gleboko, jakby w sama szyjke, a dzis wysoko, chyba celowal pod zebra :) Maly urwis! :) Dzis ostatni dzien nauki przede mna Huraaaa!!! Ale dzis meczy sie biedna Perelka :) Perelka, od jutra juz luzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieznajoma4303
Witam Słonecznie:) Jak tam mamuśki u mnie malutka nie daję zapomnieć o sobie na każdym kroku kopie wierci się i tak dalej pępowina widocznie jej się podoba:) Jeśli chodzi o celuit to niestety tez mnie dopadło:(mam nadzieje że jednak z czasem mi zniknie,martwi mnie natomiast to że ja przytyć nie mogę a znów schudłam 2 kilo i sama nie wiem co mi jest lekarz mów że jest ok ale ile można chudnąć w ciąży?? Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Ja od paru dni co pare minut chodzę na siku, strasznie to męczące, już nie mogę gdzieś dalej wyjśc bo zaraz muszę szukać toalety, a wiadomo że z tym nie zawsze tak latwo...no i teraz do męża się śmieje, że muszę chyba kibelek na plecy zarzucić, bo bez niego ani rusz :D Nieznajoma- kochana ja bym się z chęcią z Tobą zamienila, bo ja za to tyje strasznie :( Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angela, mam ten sam problem. Wszedzie rozgladam sie za toaletami. Ja jestem na etapie wymyslania jakiegos zewnetrznego zbiorniczka, z ktorym mozna by chodzic hihihi Tez juz z tym nie wyrabiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny,zegnam sie z wami i wypisuje z tej dlugiej tabelki,troche sie tu pogubilam,bede podczytywac ale chyba nie ma sensu sie udzielac pozdrawiam i zycze lekkiego przejscia ciazy i jeszcze lzejszego porodu :) NICK WIEK DATA PORODU PŁEĆ nieznajoma4303..22............1pazdziernika......Blanka. ...... aniabuu23........27..............pazdziernika.........? ??........... kliforka...........30...............1pazdziernika....... .???............ Stelka27..........29...............1pazdziernika......To mek .......... Paula1988........21...............1pazdziernika.....Nico la.......... MG 29.............30...............1października..........synuś ........ Skarpecia........25...............2 pazdziernika......Marcel........ Beagle.............35..............2pazdziernika....... dziewczynka ..... Alla23..............24...............3pazdziernika...... chłopiec.... czuła..............25...............3pazdziernika.....Ol iwka-99%.......... bulba77............32..............3pazdziernika.wg przeczucia kobita limonka2+1.......24...............4pazdziernika........? ??.......... migotka200......29...............4pazdziernika........ chłopczyk K_Z_...............27...............4 pazdziernika.........chlopczyk tymczasem1972..37.............5pażdziernika.według przeczuciafacet perełka1983.....25...............6pazdziernika.......Paw ełek ... anas1988........ 21 ...............6pazdziernika......Hubert Angela24..........27..............7pazdziernika.......Ma rtynka olenkia-malenka......20...........8pazdziernika........? ???......... k.karla............25.............10pazdziernika........ .???........ mazia112.........32.............11pazdziernika......chło pczyk ......... MartaDz..........30............ 11października.........Zuzia............ MERY27...........27.............8/12pazdziernika....chło piec80% ..... Grażka23.........24.............14pazdziernika.........c hłopczyk..... kasia444.........27..............14 pazdziernika...chłopak/ przeczucie Renatinka.........26............17pazdziernika.......... synek Asienka478.......21.............18pazdziernika.........? ??......... Betix.............23.............18pazdziernika..??????? ??/........ Dagar..............34............18pazdziernika....dziew czynka 98% Lalune.............27.............19 października.......Amelia... Małgorzata.........39..........22 pażdziernika........Rafał, Tomek .. Rumianella.........27............23 pażdziernika.......Nadia Aleksandra Agatek-gagatek..24...........24pazdziernika..........??? ............ Marta24.10........22...........24października.......syne k......... lubila................32............25października...... ..../??........ agatka1984.......25...........25pazdziernika..........?? ?............ Skorpionka81......27..........25pazdziernika..........?? ?.......... agata_xyz.........28...........26pazdziernik........chło pczyk....... aadaa..............27............26 października........???............. edziorek1111...................28 październik..........???........... kozaki_87..........21..........28/29pazdziernik.......?? ?......... Ognik80.............28..........30pazdziernika.......... ???........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suri ty nam nigdzie nie uciekaj, ja tez czasem nie nadazam jak nie ma mnie przez 2dni na kafe ale dziewczyny duzo pisza:P w weekendy za to mało:( tak wiec zostan z nami:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! SURI - cos sie stalo????! Nie strasz! Wlasnie wrocilam z weekendu nad morzem. To byla od razu lekcja pogladowa jak to bedzie po porodzie, bo bylismy ze znajomymi i ich prawie 2 mies. synkiem. Musze powiedziec ze podziwiam ich, ja bym sie nie zdecydowala tak szybko na wyjazd. Musieli oczywiscie zabrac ze soba pol domu ;-) Maluszek spisywal sie dobrze, tylko w nocy troszke stekal i 2 razy budzil sie na jedzonko. Ma jakies problemy z brzuszkiem i czasem widac ze sie meczy :-( Teraz mamy nadzieje ze nie bedzie jakies nieprzyjemnej reakcji typu przeziebienie. A moj cellulit ma sie na moim zadku coraz lepiej ;-) JAk tylko bede mogla juz po porodzie to biore sie za siebie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny tak piszecie ze Wasze dzieci tak mocno kopia... ja prawie nic nie czuje! Od czasu do czasu czuje jakby sie poruszal. Kiedys czulam mocniej jego kopniecia. Teraz prawie w ogole. MArtwi mnie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K_Z Kasia pamietaj ze dziecko wiekszosc czasu przesypia, moze teraz jestes bardziej aktywna i kołyszesz malucha? ja jak chodze to nie czuje kopniakow, jak sie położę to mała się uaktywnia, ale w nocy nie wiem czy kopie, bo ale ja mocno spie albo ona spi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, masz rację Agatek, rzeczywiście ruchy czuję gdy siedzę albo leżę. Zwłaszcza wieczorem, w nocy nic. Ale kiedyś czułam kopniaczki, a teraz czuję tylko delikatnie gdy się przemieszcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Moja mała też kpoie najczściej wtedy gdy lenię się, czyli siedzę przed TV, lub komputerem, albo leżę, a w nocy czasem się zbudzę i czuję jak mi okopuje brzuch hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ktora to twoja ciaza? bo moja druga, ale w pierwszej masz prawo pozniej poczuc prawdziwe kopniaki:D ja jak odsłaniam brzuch to mniej mnie kopie chyba wstydliwa bedzie (ale to dobrze w koncu to dziewczynka;) ) zobaczysz jak pozniej bedziemy narzekały ze a to w zebro dostałysmy a to w pecherz:D a pozniej po porodzie tak strasznie brak tych kopniakow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×