Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość limonka2+1

PAŹDZIERNIK 2009

Polecane posty

a czujecie swoje dzieciaczki tak nisko, dużo za pępkiem, bo moja mnie czasem tak walnie, przecież na usg ona tam ma raczki i tak się zastanawiam czy ona ma tyle siły w rączusiach żeby mnie tak boksować? bo nózki ma dużo wyżej i te kopniaki odczuwam inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angela ja czuje kopniaki najwiecej po prawej stronie brzucha raz czuje jakby mnie w zebro kopala a raz w pecherz, ale lekarz mi powiedzial ze to normalne bo narazie dzidzius zachowuje sie jak male dziecko w duzym basenie i co chwile zmienia pozycje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatek- a mi lekarz powiedzial ja byłam na usg, że mala już ułożona do wyjścia czyli glowką w dół i że już się nie przekręci, czyli tak by to wyglądalo, że ona bardziej rączkami mnie boksuje niż nózkami...no ciekawe to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mi tez tak powiedzial ze juz glowka w dol ale mowił ze to jeszcze wiele razy sie zmieni i dopiero koło 34/35tyg dziecko ustawia sie juz do porodu, co lekarz to opinia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatek- to mi powiedział, że dziecko mi się przekręci dopiero wtedy jak bym w kosmos poleciala haha :D a tak to nie ma szans! :) faktycznie, każdy lekarz inaczej mowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zobacze na nastepnej wizycie jak mi sie mala ulozy bo wiem ze mi lekarz zrobi takie szybie usg bo powiedzial ze potwierdzi mi wtedy plec na 200% bo ja strasznie nie chciałam mu wierzyc:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to fajnie :) ja jestem przeszczęsliwa że będę mieć coreczkę, strasznie mi się teraz czas dluzy, chyba nie doczekam się aż ją przytulę :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to Agatek napewno masz corcię :) :D ja mam na filmie z usg 4d taki momencik, że widać dokładnie pipuskę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
czesc dziewczyny. nawet nie macie pojecia jak tu dlugo nie zagladalam to chyba bedzie cos okolo miesiaca. a jakos czasu nie bylo na komputer.... i wogole tyle sie dzialo.....ze pol nocy bym mogla pisac. ja dowiem sie w piatek co tam sobie siedzi u mnie w brzuszku. mam do was pytanie, tez bola was plecy? mnie czasem strasznie i nie wiem czy to poprostu dolegliwosc ciazowa czy to moje nerki ( bo ostatnio okazalo sie ze cos z nimi nie tak i musze brac tabletki). wiec jak tam u Was z plecami? duze macie brzuszki? i czy wstajecie jeszcze po nacach na siusiu??\'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieznajoma4303
Witam Mamuśki:) Wczoraj byłam w zoo dziś nad jeziorkiem na pikniku dużo chodziłam i coś czuję że w nocy pośpię bardzo dobrze:)nareszcie:) Betix-------->Gwiazdeczko ja cały czas w nocy na siusiu bez przerwy,plecy bolą też nie ustanie i zaczynają kostki puchnąć:/ Angela 24 i Agatek-Gadatek------>moje maleństwo strasznie się rusza bez przerwy tylko czasami siedzi cicho i spokojnie ale jak mąż wpadnie na pomysł żeby pogłaskać lub pomasować to tak jakby cały dzień na to czekała żeby tatuś ją dotknął szaleje bez opamiętania:):):)cały tatuś:* SURI--------->nie wiem co się stało ale miejsce dla Ciebie tutaj zawszę będzie :)buziole:*** K_Z Kasia---->nie wiem czy powinnaś krakać że nie czujesz ruchów maleństwa :)zobaczysz jak skopię cię w nocy i sen będzie marzeniem:)uwierz ja też tak narzekałam a teraz usypiam koło 3 i 4 nad ranem ale co po kimś temperament musi mieć :) POZDRAWIAM:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny mysle ze moge sie do was smialo dopisac [jesli pozwolicie] chcialam wam przede wszystkim pogratulowac brzuszkow:):)ja tez jestem pazdziernikowa mamusia nie bylo latwo ale udalo sie :):):) termin mam na koniec pazdziernika :):) pozdrawaim wszystkie :)😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik witamy Cię serdecznie! Mnie czasem boli dół brzucha, że nie mogę się podnieść, chyba jakoś mi uwiera moje maleństwo. Dziewczyny co sądzicie o imieniu Nadia dla dziewuszki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Madzik! My rowniez gratulujemy ;-) Pewnie masz racje Nieznajoma, jeszcze troche i bede blagala zeby sie uspokoil ;-) Betix, mnie tez bola plecy, najbardziej jak sie troszke wiecej ruszam, sprzatam itp. A jak sie poloze plasko na wznak to juz nie moge sie sama podniesc :-( Dlatego musze pamietac o tym zeby klasc sie zawsze na boku. Brzuszek mam raczej maly (tak mowia), a siusiu to mi sie chce na okraglo ;-) Czasem udaje mi sie przespac cala noc, ale najczęściej wstaję raz no i obowiązkowo nad ranem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A imię Nadia podoba mi się bardzo, moim zdaniem to bardzo oryginalne imię; nawet myślałam nad nim zanim dowiedziałam się że będę miała chłopca. Jednak ja osobiście wybrałabym coś bardziej \"zwyczajnego\"; z tym, że z imieniem dla dziewczynki miałabym duży problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje dziewczyny za mile przyjecie do grona mamusiow:):) Lalune ja zawsze myslalam o imieniu nadia jak bede miala dziewczynke ale ukradla mi to imie siostra wiec musze myslec nad innym ale nadal mi sie to imie podoba :):) K_Z_Kasia ja musze wstac co najmniej raz w nocy :):) a brzuszk jak na 23 tydz to mam spory ja przy porannym budzeniu sie na placach nie moge sie ruszyc bo tak mnie kregoslup boli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i powiem wam ze ja tez mam duzy bol nad imieniem dla dziewczynki bardzo licze na chlopca ale wiadomo aby zdrowe bylo nie wazna plec :):):) a wy juz dziewczynki w lozkach::):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieznajoma4303
Madzia255-----> witam nową ciężarówkę:):):)jeszcze nie śpię z przyczyn wiadomych "Mamuś po co mam się ruszać w dzień kiedy ja wolę w nocy"moje maleństwo wariuję:):) Lalune----> mnie też boli czasem dół brzuszka ale słyszałam że to mogą być takie słabe skurczę występują już po 20 tygodniu ale nie każda ciężarna może je wyczuć,a imię Nadia bardzo ładne wiem że się powtarzam ale mój mąż uparł się przy Blance i tak już zostanie:):):) No i tak ogólnie strasznie i dość często pobolewa mnie lewę biodro(czasem łydka) ale po wizycie u lekarza się uspokoiłam bo powiedział że dzidzia się "posadziła" po lewej stronie i nie ma na nią siły żeby się ruszyła uparta po mnie:):):)i dlatego może mnie boleć bo większy ciężar jest po lewej stronie ja i dzidzia i nogi powoli wysiadają:) Pozdrawiam moje Kochane Grubaski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SURI, o co chodzi? Ktoś cie uraził? Coś sie stało? Dlaczego sie wypisalaś?? Lalune, ty to masz mój gust, wybralaś pościel taka jak mi sie podoba i jeszcze to imię: Nadia. Bardzo jestem za. Też myślałam o takim imieniu dla swojej corci, nawet wpisałam je do tabelki, ale jak juz pisałam wczesniej mamy śmieszne nazwisko, i jak w przedszkolu będą wołas na nią w skrócie Natka, to z tym naszym nazwiskiem to będzie dla nie ból. Więc my zdecydowalismy z mężem, że będzie Laryska. Co do kopania, to moja córa ma czasem dłuzsze chwilie milczenia, pewnie śpi, taka pogoda, ale jak sie rozkopie, to nadrabia z nawiazką. Wczoraj pokopała swojego tatusia - ku jego ogromnej uciesze;) No i witam Madzik!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki! Ja wreszcie wracam do żywych... ;) jestem po egzaminie, zdałam na 5 :) na tym kończę moją edukację :) hhhuurrraaaa!!!!! :) i teraz wreszcie mogę się w pełni koncentrować nad swoim maleństwem w brzuchu :) jestem taka szczęśliwa... od dzisiaj biorę się za nadrabianie zaległości-czytanie już nadrobiłam ;) teraz trzeba dom odgruzować ;) Renatinka --> dziękuję za życzonka ja także życzę Ci powodzenia na dzisiejszej obronie! trzymam kciuki! Madzik--> witam w gronie październikowych mamuś ;) co do imion dla dziewczynki to uważam, że Nadia i Blanka to super imiona, mi podoba się jeszcze Lenka i Maja! Życzę wszystkim miłego dnia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny, że od razu mi odpisałyście. Tak ciężko wybrać imię dla dzieciątka. My z mężem spędziliśmy wczoraj kilka godzin. Na początku zdecydowana byłam na Amelię już od kilku lat strasznie mi się podobało to imię. Ale mój młodszy brat napisał mi smsa, żebym weszła w google i wpisała amelia anomalia rozwojowa i przeczytałam, że to wada płodu - brak kończyny. Od razu wyeliminowałam to imię, tym bardziej, że mój mąż od początku nie chciał Amelii (mi się jednak wciąż podoba). Ale Nadia to inaczej Nadzieja, a my się bardzo długo staraliśmy o naszą kruszynkę, więc będzie super pasowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Rumianella! ja mam pytanko do dziewczyn, które zakupiły już te 13 el. komplety pościeli z haftem na allegro, wczoraj rozmawiałam z mamą bo też bym chciała taki nabyć i zwróciła mi uwagę, że ciekawe czy one są milusie w dotyku i czy ta kołderka nie jest za gruba i będzie się dobrze do dzidzi układać, także jakbyście mogły dziewczynki oblukać to dla mnie i dać znać to byłabym bardzo, bardzo wdzięczna! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam 🖐️ mamusie w poniedzialkowy upalny dzien u mnie dopieka ostro:):) mam nadzieje ze jakos to wytrzymam bo zazwyczaj kreci mi sie w glowie w takie dni :(:(:( dziekuje za mile przyjecie wszystkim 😘 nieznajoma ja tez tak mam moj dzidzius zamiast kopac wtedy ghdy chce sie pochwalic jak mi brzunio faluje to w nocy rozrabia ale to jeszcze nia sa takie mocne kopniaki co bym chciala :):) 🌻 Rumianella imie bardzo orginalne ja az sie boje co bedzie jak wyjdzie ze to dziewczynka nie mam zadnego pomyslu na imie 🌻 perełka1983 gratuluje :):) a co do poscieli to ci nie pomoge ja bede sie wa o nia pytac we wrzesniu narazie zgodnie z zabobonem nic nie mam w domku dla dzidzi :):)❤️ Lalune jestem ZA ze dla dziewczynki jest trudniej wybrac imie wszystkie imiona ktore tu piszecie sa bardzo ladne ja rowniez o nich myslalam ale niestety rodzinka jest duza i kazdy mi zabral imiona :P:P 🌻 😘 dla wszystkich i milego dnia zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle ze nie bedziecie mialy nic przeciwko jesli sie wpisze do tabelki :):):):0 NICK WIEK DATA PORODU PŁEĆ nieznajoma4303...22............1pazdziernika......Blanka. ...... aniabuu23..........27..............pazdziernika.........? ??........... kliforka.............30...............1pazdziernika....... .???............ Stelka27............29...............1pazdziernika......To mek .......... Paula1988..........21...............1pazdziernika.....Nico la.......... MG 29...............30...............1października..........synuś ........ Skarpecia...........25...............2 pazdziernika......Marcel........ Beagle...............35..............2pazdziernika....... dziewczynka ..... Alla23................24...............3pazdziernika...... chłopiec.... czuła.................25...............3pazdziernika.....Ol iwka-99%.......... bulba77..............32..............3pazdziernika.wg przeczucia kobita limonka2+1..........24...............4pazdziernika........? ??.......... migotka200.........29...............4pazdziernika........ chłopczyk K_Z_.................27...............4 pazdziernika.........chlopczyk tymczasem1972....37.............5pażdziernika.według przeczuciafacet perełka1983.........25...............6pazdziernika.......Paw ełek ... anas1988........ .....21 ...............6pazdziernika......Hubert Angela24...............27..............7pazdziernika.......Ma rtynka olenkia-malenka......20...........8pazdziernika........? ???......... k.karla.................25.............10pazdziernika........ .???........ mazia112..............32.............11pazdziernika......chłopczyk ....... MartaDz...............30............ 11października.........Zuzia........... MERY27...............27.............8/12pazdziernika....chło piec80% ..... Grażka23.............24.............14pazdziernika.........c hłopczyk..... kasia444...........27..............14 pazdziernika...chłopak/ przeczucie Renatinka...........26............17pazdziernika.......... synek Asienka478.........21.............18pazdziernika.........? ??......... Betix................23.............18pazdziernika..??????? ??/........ Dagar...............34............18pazdziernika....dziew czynka 98% Lalune...............27.............19 października.......Amelia... SURI.................30...............22pazdziernika........ Dawid........ Małgorzata.........39..........22 pażdziernika........Rafał, Tomek .. Rumianella...........27............23 pażdziernika.......Nadia Aleksandra Agatek-gagatek....24...........24pazdziernika..........??? ............ Marta24.10..........22...........24października.......syne k......... lubila..................32............25października...... ..../??........ agatka1984.........25...........25pazdziernika..........?? ?............ Skorpionka81.......27..........25pazdziernika..........?? ?.......... agata_xyz..........28...........26pazdziernik........chło pczyk....... aadaa...............27............26 października........???............. edziorek1111...................28 październik..........???........... kozaki_87..........21..........28/29pazdziernik.......?? ?......... Ognik80.............28..........30pazdziernika.......... ???.... madzik255..........21..........29pazdziernik............Brajan/?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja zaraz mykam do mamy na dwa dni w zwiazku z czym nie bede miec internetu, ale ide sie troche polenic:D ja z imion dla dziewczynki to mysle: Dominika, Aleksandra, Kornelia lub Iga duzo troche tego i nie wiem na ktore sie zdecydowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
perełka- gratuluje i to jeszcze na 5!!! Renatinka: trzymam kciuki! co do cellilitu to mnie można nazwać Panią kalafior - cała jestem w grudkach i już planuje co będę ze sobą robić w Październiku :-) staram się jeść nie za dużo (właściwie wydaje mi się że jem mniej niż przed ciążą) a już przytyłam 13,5 kg , mam nadzieję że zrzucało się je będzie równie łatwo (ale jestem naiwna :-) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Witam nową mamuśkę :D Perełko no to ładnie zakulaś! gratulacje, teraz sobie odpoczniesz :) Kasia444 też mam nadzieję że szybko się będzie zrzucac te kilogramy :D Dziewczyny ja pół nocy nie spałam, Martynka tak mi przekopala brzuch, że po dwóch godzinach już mnie bolał :) co za akrobatka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×