Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość limonka2+1

PAŹDZIERNIK 2009

Polecane posty

mój kolega z pracy cały w skowronkach! Wczoraj wieczorem urodził mu sie synek. Zdrowiutki, 3150 waży a długi na 54 a jego zonka urodziła go w 2 godziny!!!! Ale jej zazdroszczę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupiłam aftin,ale na razie płucze usta rumiankiem. Aptekarka jakas niedouczona, nie wiedziala, co mi dac :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to właśnie miałam. Smarowałam też to miesce punktowo dentoseptem. Dwa, trzy dni i będzie po wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow! Urodzila w 2 godziny!! TEZ TAK CHCE :) A te wredne komentarze to na szczescie nie do mnie :) Ja wysluchuje tylko,ze duzy biust i duzy brzuch :) A pozostale to slyszalam np w pracy, kiedy przychodzila jakas kolezanka w ciazy, jak byla to wszystkie plotkary mile, a jak wyszla, to jej d... obrabialy hehe Ale od zawsze jak slyszalam takie komentarze o kobietach w ciazy, to bylo mi szkoda jedynie tych, ktorzy je wypowiadali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny tez sie dopisalam na nk do pazdziernikowych bobaskow:) tak poza tym dawno mnie nie bylo bo aktywny weekend mialam no i tak zeszlo az do wtorku jutro mam usg polowkowe i poznam wrszcie plec juz nie moge sie doczekac:D:D ja stawiam na chlopczyka zobaczymy czy sie sprawdzi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki!!! Znow wracam po dluuuugiej nieobecnosci :) Ale mialam czytania!!! Caly wczorajszy dzien i dzisiaj :D Dopadlo mnie chorobsko: kaszel, katar itd wiec lezakuje i nadrabiamn forum :))) Jestem juz po polowkowym... zdrowiuski chlopczyk, na usg to istny akrobata obgryzajacy sobie paluszki u stop, niezly mielismy z Niego ubaw :) Bardzo mnie to uspokoilo, ze wszytsko w porzadeczku. Tylko teraz to przeziebienie... :(, jutro ide na wizyte do mojego lekarza i zobaczymy co mi poradzi. Agatek-gagatek trzymam kciuki na polowkowe. Moj synus nie nalezal do wstydliwych, pierwsza rzecz jaka zobaczylam na monitorze to jajeczka :D:D:D:D Ja tez mam plesniawke, jak nie zapomne to zapytam sie jutro lekarza co na to radzi... Choc jest duza szansa, ze jak znow zobacze mojego szkraba to zapomne o wszystkich pytaniach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny mam teraz mega doła, bo mam od trzech dni zdrętwiałe opuszki palców u lewej ręki, myslałam że magnez pomoże, pomógł tylko na skurcze łydek, ale na drętwienie nie! :( najgorsze że te opuszki palców mam caly czas zdrętwiale i nie odpuszcza mi to ani na chwilę, czytam na necie że dziewczyny tak miały do porodu.... :O staram się o tym nie myslec i zająć się czymś, ale cieżko jest! czuje się z tą ręką jak niepelnosprawna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatek-gagatek -> życzę powodzenia w podglądaniu malucha! ;) Agata_xyz -> gratuluję zdrowego synusia i życzę mamusi zdrówka! Angela24 -> współczuje Ci, ja co prawda nie mam takich przyjemnych wrażeń ale domyślam się, że to musi być bardzo niesympatyczne uczucie... pozostaje mieć nadzieję, że może Ci to szybciej przejdzie a nie dopiero po porodzie... trzymaj się! u mnie właśnie niezła burza przeszła... a ja zmuszam się do nauki... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie piekna pogoda caly dzien. Sloneczko i bardzo cieplo :) Moj maluch jakis taki dzisiaj na maxa spokojny. Prawie wcale nie kopie. Ale ciagle czuje jak sie przemieszcza, bo tak mocno mi wypycha brzuch w tym miejscu gdzie jest. I przez to chodzic dzis nie moge, bo tak nisko mi schodzi, na sam pecherz. Ale i tak go kocham :) Perelka--> widze,ze Tobie tak samo chce sie uczyc jak i mnie :) Odliczam czas do poniedzialku, do obrony. Mam takiego lenia,ze chyba nigdy takiego nei mialam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renatinka ja niby też odliczam do niedzieli żeby mieć to z głowy ale z drugiej strony godziny szybko mijają a mi tej wiedzy mało przybywa... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta24.10.09
Witajcie kochane. Ale mnie dzis głowa boli. Ijakiś skurcz w nodze mam:/ Cóż trzeba się przemęczyc. Co do koleżanek to też mam taka jedna. Tylko że ona jest też w ciąży to zdawałoby się ze powinna mnie rozumieć a ona jak opętana. Hormony jej tak bija że nie mogę z nią przebywac bo dostaje szału. Ona wie wszystko najlepiej,ona najpiekniej wyglada,ja wszystko źle robie złego lekarza wybrałam i oczywiście jak mogłam się tak upaść jak ona tylko 6kg przytyła . A brzuch ma tak wielki jak by miala przynajmniej trojaczki(nie żartuje). Wcale się niedziwie że mąż nie może z nią wytrzymac. Ale co zrobic przyjaciół poznaje się w biedzie. Wyłączam kompa bo u nas burza do Łodzi się zbliża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tymczasem1972
Kurcze ale miałam dzisiaj dzień- od rana pięknie wiało na Zatoce, niebo bez chmurki, słońce. Po prostu raj. Podeskowaliśmy więc kilka godzin ale bez szaleństwa (żadne tam fiku-miku tylko spokojne ślizgi). Po południu plaża - na Bałtyku wysoka fala, ale co tam popływaliśmy z młodym a potem szybko wskoczyliśmy w ciepłe ciuchy i wszyscy na rybkę. Potem imprezka nad Zatoką, więc potańczyliśmy trochę (zgrzeszyłam piwem ze sokiem) a na koniec pokaz sztucznych ogni. Ech mogłabym mieć cały rok taki urlop :-) Pozdrawiam wszystkie ciężarówki z Helu. T.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tymczasem-Ty masz dziewczyno rajskie życie :)I ta pasja tylko pozazdrościć . Właśnie zrobiłam rezerwacje biletu dl a c córki leci w piątek do Anglii nie ma już odwrotu :(Mam mieszane uczucia i nawet wczoraj spadło parę łez ,ale koleżanka do ,której córka jedzie a właściwie jedzie do jej córki uspokoiła mnie i wytłumaczyła ,że to jest naturalne to jest moje dziecko i mam prawo się bać.Z ich strony córce nie grozi nic złego .Praca załatwiona (fabryka sortowanie,pakowanie ziemniaków )Zarobki dobre Mieszkanie mają w sobotę w Lincoln wybierają się do dyskoteki .Czekają już na córkę nawet sąsiedzi Japonka z Anglikiem :).Jestem dobrej myśli zawsze mogę zrobić rezerwacje biletów powrotnego .Nawet za tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak czytam te wpisy o teściowych :D Sama ze swoją jestem na dzień dobry nie odwiedzamy się nie widzimy potrzeby. I powiem Wam to wszytko w życiu trzeba przejść na własnej skórze. Córka ma skończone 18 lat i ma chłopaka z klasy w jej wieku tylko z września we wrześniu skończy 18 lat. I powiem Wam szczerze nie trawię kolesia!!!!' I to jest miedzy innymi powód dla ,którego cieszę się ,że córka jedzie do Anglii na 2-mce. Powiem tylko przykład z wczoraj nic więcej nie będę mówić. Wybierał się do lekarza są teraz szczepionki roczników 1990 i 1991 .I do córki mówi tak Ty się nie możesz zaszczepić ,bo już skończyłaś 18 lat . Ja mówię córce co on pier........dzwoni do lekarza ,poradni na 14 córka była na szczepieniu ......... Córka wróciła w maju z Francji zostało jej chyba 22 euro monety .On jej podał swój własny zaniżony kurs .Nie wiem komu sprzedała ,ale sprzedała po znacznie niższym kursie .Wpierając nam z mężem taki właśnie kurs euro . Jak idą na" randkę" on mówi weź od mamy 10 zł jest wypłata . Przykładów mogę mnożyć w nieskończoność . I dlatego czasami z tej drugiej strony wygląda to całkiem inaczej . Pozdrawiam M ............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Małgorzato, wcale ci się nie dziwię. Tez miałabym awersje do takiego zięcia (bo to w końcu potencjalny zięć;) Ja mam w brzuchu coreczke i juz teraz łapię sie na tym, że myslę sobie, że żaden facet nie będzie dla niej dobry. Czyżbym miała zadatki na wrednowata teściową???? Jak ma sie własne dzieci, nawet te \"w drodze\", to punkt widzenia zmienia się na pewne sprawy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgorzata nie dziwie się, że go nie trawisz z tego co piszesz to niezły kretyn... tylko nie rób nic na siłe żeby córka przestała się z nim spotykać bo sama wiem po sobie to co zabronione jeszcze lepiej smakuje ona sama zrozumie, że to nie facet do niej dobrze, że wyjeżdza może uczucie troszke zmaleje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki, dziękuję za zaproszenia na NK! :-) Małgorzata - wcale Ci się nie dziei, że martwisz się o córkę, wręcz podziwiam, że ją puszczasz ;-) => fajna ma mamę! :-). Mi jest jakoś smutno jak moja jedzie na parę dni do dziadków, też bym wisiała bez przerwy na telefonie, żeby wiedzieć co robi... i ma dopiero 8 lat! A potencjalnego zięcia też nie zazdroszczę! Fakt jest faktem, że może czasy i ludzie się zmieniają i juz nie jest jak kiedyś, jak my zaczynałyśmy się spotykać z naszymi kochanymi ;-), ale ten Twój jest jakiś taki bardzo dziwny! Ja byłam wczoraj u lekarza i do wieczora miałam doła, dzisiaj już jakoś powoli przechodzi, myślę, że wponiedziałek uderzy z większą siłą. Ogólnie z dzidziusiem wszystko dobrze i to jest najważniejsze :-D, ale... Ja mam zastój w jednej nerce, bo mały gdzieś uciska i sta potworny ból w dole brzucha i ból moczowodów. Po teście obciążenia glukozą mam za wysoki cukier i musze jechać do poradni (około 120km, bo u mnie nie ma) i lekarz mi powiedział, że insuliny raczej nie bedę musiała brać, tylko stosować dietę. Koleżanka miała cukrzycę ciążową, miała dietę, chodziła cały czas głodna i 3-4 razy dziennie kłuła się po palcach, żeby sprawdzić poziom cukru. Masakra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MG - jedz grejfruty,obnizaja cukier, pierwszy raz jak mi badali krew tez mialam troche ponad norme cukru ale potem juz ok bylo, tyle ze ten test obciazenia mnie czeka na poczatku lipca zapisalyscie sie do szkoly rodzenia??? :) ja mam pierwsze spotkanie 1.09 a ostatnie 1.10 mam nadzieje ze nie urodze do tego czasu bo termin na 22.10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angela24, perełka1983 ----> dziekuje :* O 12.30 mam dzisiaj wizyte u swojego lekarza i znow zobacze dzidzie :D:D:D Małgorzatko39 -- ja mialam 17 lat i wyjechalam sama na kilka miesiecy za granice, tez bylam zakochana w (teraz do wiem) kretynie. Jak wrocilam to bylam duzo madrzejsza uwazam ze byl to najpiekniejszy czas w moim zyciu, nabralam szacunku do pracy, pieniedzy itd no i moj luby juz mnie tak nie krecil :) Moze i tak bedzie u Twojej corki :) :) :) Oki zmykam sie szykowac do doktura :D papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dzis pogoda masakryczna :( Znowu szaro i pada. A ja nos w ksiazkach blee A ja mam od kilku dnia taka ochote na slodycze,ze chyba nic innego moglabym nie jesc. Chyba nadrabiam za ostatnie miesiace,kiedy nie jadlam slodyczy eheh chyba,ze to przez stres przed egzaminem. Chociaz staram sie podchodzic do tego na luzie-co ma byc,to bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
renatinka, trzymam kiuki za magistra. Ja obroniłam sie we wrzesniu w zeszłym roku z fililogii polskiej;) a teraz mala zmiana tematu, czy laktator trzeba kupic juz teraz i idzie się z nim do szpitala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pojęcia nie mam! Po ostatniej ciąży obyłam się bez laktatora... :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki:) ja juz po usg wszystko ok, przytyłam narazie 4kg wiec tez nie jest zle i jestem przeszczesliwa bo na 99% jest dziewczynka:D:D:D w domu mam juz synka wiec bedzie parka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatko--> super!!! Bedziesz miala parke! GRATULUJE!! No i najwazniejsze, ze zdrowa kruszynka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie ciesze dziewczyny mowie wam az mi sie lza w oku zakrecila u lekarza ze szczescia:) powysyłalam zaproszenia na nk ale nie wiem kto jest kto, ja jestem agata oczywiscie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :-) Ja dzisiaj cały dzien leze....kurde mam za wysoki puls.Przy cisnieniu 105/65 puls mam 99 :-( Co to znaczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K_Z_ Kasia
Czesc Dziewczynki ;-) Dagar nie znam się, chyba troszkę za wysoki, cały czas taki masz dzisiaj? Agatek gratuluję zdrowej córci!! Rumianella - to moje pierwsze dziecko więc nie wiem jak to jest z laktatorem, ale ja poczekam do porodu. Zobacze jak bedzie i najwyzej wysle meza do apteki i juz. Kolezanka opowiadala ze miala jakies klopoty z coreczka i nie mogla jej karmic. Ale pokarm miala i zeby go nie stracic to go sciagala az do momentu kiedy mogla corke nakarmic sama. Mowila tez ze elektryczny jest super - ale ja kupie raczej zwykly jak cos. Renatinka nic sie nie martw, zdasz spiewajaco!!! Małgorzata - Twoja corka musi niestety sama zrozumiec ze ten jej facet jest nic nie wart. Ja tez kiedys z takim bylam, ale nic nie pomogly tlumaczenia, musialam sama to dostrzec. A tak na marginesie, ciesze sie ze bede miala synka - moj maz powiedzial ze dziewczynka miala by ciezko - bardzo by jej pilnowal i dopuszczal zadnych facetow ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny U mnie nadal zdrętwiałe palce u lewej ręki chyba muszę się z tym pogodzić, ale są momenty że mi to tak przeszkadza, aż łzy mi wyciska... Jeżdźiłam dzisiaj z mężem za łozeczkami i jestem w szoku, bo po sklepach nie ma żadnego wyboru! ech..w końcu zamówilismy świetne na allegro takie: http://www.allegro.pl/item668554646_lozeczko _radek_ii_teak_szuflada_kolyska_gratis.html K_Z Kasia - Zamówiłaś może już wózek z allegro? mi się spodobał jumper x, czy dobrze kojarzę, że Ty też taki chcialaś? Dagar- ten puls chyba nie jest taki wysoki, ja mialam nawet przy podobnym cisnieniu tetno 105 i internista nic nie mówil że to coś niepokojącego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×