Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość limonka2+1

PAŹDZIERNIK 2009

Polecane posty

No jasne! Tez tak sobie tlumacze- nie ja pierwsza, nie ja ostatnia.... Ale jak sie rodzi pierwszy raz to nie wiadomo czego sie spodziewac...Bedzie dobrze! Ja juz bym chciala przytulic mojego synka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KZ Kasia za to jak rodzisz drugi raz to juz wiesz czego sie spodziewac(mniej wiecej oczywiscie bo moze byc inaczej) i tez sie boisz:P ja juz staram sie olewac komentarze\"zyczliwych\" kolezanek, dzisiaj mi kolezanka powiedziala: ale ty przytylas(cale 4kg:P ) ja mowie trudno zrzuce pozniej, a ona na to nie wiadomo czy ci sie uda hehe nie ma to jak zyczliwosc:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieznajoma4303
Agataek-gadatek ------->koleżanki z reguły tylko przez zazdrość tak mówią ja osobiście zanim byłam w ciąży nigdy ale to nigdy nie widziałam kobiety w ciąży która była by szpetna w jakiś sposób no na chłopski rozum każda większa kobitka jest ładna na buzi ma delikatną cerę, a kobitka w ciąży tylko o w ramkę i na ściankę kilka kilo zawszę przeszkadza ale dodaję tez trochę także następnym razem powiedz koleżance że gada tak bo jest zazdrosna ja tak zrobiłam i nie usłyszałam słowa na temat wagi(tylko lae ty masz humorki no wiesz co???) pytają jak się czuję czy z maleństwem jest wszystko ok.Niech sobie tłumaczą jak chcą to ja mam życie w sobie i ja jestem odpowiedzialna:) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehh z tymi \"zyczliwymi\".... szkoda gadać. Moja kolezanka przytyla w ciazy 25 kg i zgubila je bardzo szybko. A co to jest 4 kilo?? Nawet jak do konca ciazy przytyjesz 10 to co to jest?? Tyle co nic. Ja juz przytylam 9 hehehe i w sumie to nie wiem gdzie to poszlo, wcale sie gruba nie czuje. Uwazam ze kobiety w ciazy wygladaja pieknie. Nawet jak chwilami czuje sie jak slonica, to ogolnie czuje sie wyjatkowo... Maz tez mowi ze podobaja mu sie kobiety w ciazy. (Nie tylko ja grrrrrrr ;-)) Dziewczyny jakie jest fajne imię dla chłopaka? Miał być Oskar, ale coś mi przeszło... Mysle nad takim \"zwyczajnym\" jak Paweł, Piotr albo Michał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mi sie tez smiac chce z takich zyczliwych, nie widzialam jeszcze kobiety w ciazy ktora by nie przytyła a tu komentarze ale gruba jestes hehe:D:D ja dla chlopca myslałam nad imieniem Karol albo wlasnie Michał, no ale podobno ma byc dziewczynka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Migotko jedno i drugie imię jest bardzo ładne. Ja mam chrześniaka Michasia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nigdy nie kometowałam moich koleżanek w ciąży też uważam, że każda na swój sposób jest w ciąży piękna :) Ja z pierwszym synkiem przytyłam 25 kg 10 zostało do dzisiaj bo ja się rozpakowałam na górnych partiach ciała ramiona biust i co z tego za to w tej ciąży jak narazie przytyłam 2kg a mąż twierdzi, że tyłeczek i nóżki to mi schudły czuje, że nie przytyje dużo do końca :) Kiedyś usłyszałam, że w kolejne ciąże tyje się mniej niż w pierwszej i tak najważniejsze dla mnie aby urodzić zdrowe maleństwo bez większych problemów może być tak jak pierwszego synka 2 godziny i po bólu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maja, twoja opowieść była i śmieszna i pouczająca i wzruszjąca. dzięki. A ja wczoraj byłam we Wroclawiu u tego fachowca na usg. I.... moja corcia jest zdrowa. Lekarz liczyl nawet paluszki u rączek. Ja sie normalnie tak w niej zakochałam. Lekarz powiedział, ze jest sieszna, bo caly czas łapał sie za głowę, dwa razy pokazała nam język i kiklka razy ziewała. Wyraźnie przeszkadzaliśmy jej w drzemce. A rączkę trzymała pod glowką, jakby leżakowała na plazy. Nie myslalam, ze tak można się zakochac w dziecku, jeszcze przed jego narodzinami. A co do kopania, to moja córa czesto bryka i czesto widac to nawet przez bluzke. Ma temperament po tatusiu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Super Rumianelka! Ja tez sie zakochalam w synku - od pierwszego wejrzenia. Caly czas sie chowal za pepowina, raz ziewnal i piastki mial jak do boksowania ;-) A z tymi imionami to widze ze wracaja te \"zwyczajne\" Piotrusie i Michalki. Ja chyba chce Pawełka. Sama nie wiem, ciagle mi sie to zmienia. Mial Kubus, ale duzo ich... Tak samo Oskarow tez teraz duzo, i jakos mi nie pasuje do starszej osoby Oskar. Malutki Oskarek fajnie - a pozniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do komentowania wygladu ciężarnych, to uważam, ze wszystkim ciężarnym należą się komplementy. Nawet jeśli czasem maja faktycznie gorszy dzień, to zasługuja i potrzebuja podwójnej dawki komplementów. Przeciez same nieraz czujemy sie troszke mniej atrakcyjne, nagle cuda dzieją sie z naszym ciałem i organizmem i potrzeba nam otuchy i ciepła, a nie komentarzy wrednych i zazdrosnych koleżanek. Tak, wiec kochane, wszystkie, bez względu na rozmiar brzucha, jestesmy rozczulajaco piekne, a jak ktos ma serce z kamienia i nasz widok go nie zachwyca, to jego sprawa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieznajoma4303
Witam kochaniutkie:) Nie wiem co się ze mną dzieję ale do godziny 5 rano spać nie mogłam ,moja mała córeczka dość wyraznie dała mi do zrozumienia że zabawy z pępowiną są super i tak bez końca puki nie padłam bo już nudziło mnie przeskakiwanie kanałów telewizyjnych MASAKRA!!!!! Pozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieznajoma--> czy nasze dzieci byly dzis na czyms w rodzaju telepatycznej imprezy?? Ja jestem nieprzytomna. Do 3 nie spalam, bo maly tak poksowal,ze az bolalo. Nie moglam sobie znalezc miejsca, bo jak juz sie ladnie ulozylam i powoli odplywalam, to dostalam mase kopniakow, jakby mowil: Ej, mamo! A Ty co?? Spisz????? POBAW SIE ZE MNA!!! A tu przede mna caly dzien w ksiazkach :( Auuććć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki! w tym tygodniu rzadko do was zaglądam bo kuje intensywnie od rana do nocy...wybaczcie ;) aby do niedzieli... co do imion to ja jestem już zdecydowana na Pawełka, zresztą jeszcze przed ciążą rozmawialiśmy z mężem o Pawełku... Michał też bardzo mi się podoba ale to już zajęte przez męża :P by musiał być junior ;) od zawsze podoba mi się też Kubuś ale po pierwsze jest już jeden w rodzinie po drugie strasznie dużo tych Kubusiów ostatnio... pozdrawiam Wszystkich gorąco!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewuszki, pomóżcie mi w wyborze imienia dla córci. Dotychczas mielismy imiona dla synka: Oliwier lub Aleksander. A cu córcia. Myśleliśmy, żeby dac jej na imię Nadia Aleksandra, ale: boimy sie ,ze w szkole zamist Nadia będa wolac Natka a my mamy jeszcze takie śmieszne nazwisko i Natka z tym nazwiskiem to krzywda dla dziecka;) Wiec poszukajcie czegoś co pasuje do smiesznego nazwiska;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rumianella ja tez nie mam pojecia jakie imie dla dziewczynki bo caly czas nastawialam sie na chlopca (sama sobie wmowilam ze bedzie chlopak:P ) mi dla dziewczynki podoba sie Dominika, Aleksandra, Alicja albo Iga ale na zadne nie moge sie zdecydowac, poza tym ja chyba dopiero uwierze ze bede miec corke jak urodze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja cały czas obstawiałam chłopaka i stąd Pawełek ale jak nie znałam jeszcze płci to myślałam też o imionach dla dziewczynki...wybór był ciężki ale ostatecznie miała być jakby co Lenka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynka miała być u mnie Oliwką, ale to dosc popularne imie ostatnio. Nadia tez mi sie podobala, ale chyba troche przekombinowane. Myslalam tez o Wiktorii. Z dziewczynka mialabym wiekszy problem niz chlopakiem. U mnie w rodzinie np teraz urodzila sie Malgosia - \"zwyczajnie\" i ladnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis ook 3 sie obudzilam i do 4 nie spalam,nawet musialam cos zjesc bo glodna bylam a dzidzia wariowala w brzuszku :) imiona dla dziewczynek podobaja mi sie: Ola, Amelka,Emilka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam;-) Widze,ze dzisiejszej nocy był jakis pogrom, ja tez nie spie od 2;-) Pod kołdra jest mi goraco i do tego cos czuje,ze bierze mnie przeziebienie:-( Na razie domowe sposoby ( moze macie jakies sposoby?)....chyba teraz wiem, skad te plesniawki i podwyzszone tętno....po prostu osłabienie:-( Tez siedzialam przed telewizorem i latałam po guziorach. Niestety, smutna dzisiaj wiadomosc, Michael Jackson nie zyje:-( Nie byłam jego fanka,ale jakos tam mi sie smutno zrobilo:-( Ja tez jestem zakochana w moim sloneczku:-) Moja bedzie Kornelia :-)Jak byłam na USG, to miala nózki nad glowa, a buzie zakrywała łapkami;-)Akrobatka;-) Za to przepieknie pokazała swoja kobiecosc;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dagar - jesli boli Cie gardlo to rewelacyjny jest spray SALVIGOL - ma naturalne skladniki m.in szalwie, mi powoglo po 1 dniu a naprawde wygladalo nieciekawie,myslalam ze sie rozloze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na bol gardla dobry jest Tantum Verde. Ja tydzien leczylam sie domowymi sposobami ale dopiero bioparox mi pomogl (chcieli mi dac duomox ale sie uparlam). Ja akurat mialam zatoki zawalone. Do tego syrop Stodal na kaszel i Homeogene na gardlo i przeszlo. Probowalam czosnku, miodu, lipy, malin, cytryny, syropu z cebuli - ale niestety dopiero antybiotyk pomogl. Poki co lez w lozeczku i kuruj sie sama, ale jak sie pogorszy to do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tantum verde tez dobry tylko jeszcze raz taki drogi jak salvigol oby te chorobska nas omijaly szerokim lukiem!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze, że nie tylko ja miałam problemy dzisiaj za snem U mnie mały lubi nocne zabawy bo tak wywijał, że nie mogłam usnąć, a do tego z pół godziny miał czkawke pierwszy raz przeze mnie zaobserwowaną i usłyszaną:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja maleńka będzie się nazywała Amelia, ale podoba mi się jeszcze Łucja, Kornelia, Monika, Julia i Oliwia. Mój skarbek też szalał do 1 nad ranem i nie mogłam spać. Przelewała się z jednej strony na drugą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieznajoma4303
Witam Mamuśki:* RENATINKA------->chyba masz racje dzieci łączą się telepatycznie w tym stadium:) PEREŁKA----->ja dla dziewczynki wybrałam Blanka mąż właściwie się uparł,ale gdyby był chłopiec to Victor albo Kacper:) A tak na wesoło to znalazłam super bardzo staroświeckie imiona dla chłopców np.Bożydar albo Czcibóg co wy na to ??? ŻARTOWAŁAM chciałam was rozbawić:):):) Pozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazia112
HEJ DZIWCZYNKI u mnie jak by była dziewczynka to Michalina a jest chłopak to Miłoszek albo Karolek. Moja dzidzia spokojna nie szarżuje tak jak 3 dni temu ale wczoraj w nocy to sie przebudziłam bo szalał:) ale i tak mam noce nie przespane bo śpie u tesciowej w domu bo pilnuje a ona dupe wygrzewa w Egipcie.puchną wam nogi dziewczyny bo jak jest gorąco to mi strasznie. Byłam dzis oglądać wózki i wiem już który:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiejsza noc była chyba rzeczywiście jakimś zlotem telepatycznym naszych pociech .Rafał szalał od 3;30 .Wstałam przegryzłam kanapkę popiłam herbatą po czym zasnęliśmy i spaliśmy do 9:) Maż z córką na lotnisku o 19:45 ma wylot do Anglii .Ja nie pojechałam daleko ponad 120 km od domu i było to dla mnie bardzo wzruszające .Nie dałam rady . Żegnam się na tydzień jutro o 8 jedziemy do Zakopanego na 7 dni . Życzę milutkiego tygodnia ,słoneczka i lekkiego brzuszka . Pozdrawiam Małgorzata39

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×