Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość limonka2+1

PAŹDZIERNIK 2009

Polecane posty

Witam nową koleżanke miło nam, że się przyłączyłaś przed nami jeszcze dobre 3 miesięce do rozwiązania:) U mnie jest dziś tak gorąco i parno, że nie można nawet na tarasie posiedzieć już drugi raz się przebieram i mam wrażenie, że jestem cały czas mokra i spocona... Jaka u was pogoda i jak weekend u mnie spokojnie i miło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mery to u mnie tez tak parno i gorąco, wczoraj wieczorem było okropnie duszno, strasznie źle się oddychalo, a potem była burza z deszczem, a dzisiaj od nowa zero powietrza! co za pogoda :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny co wy z tym wypisywaniem pozostawmy wszystko tak jak zaczynałyśmy Wiadomo, że na takich forach nie znajdziemy przyjaciół ani zmajomych to nie nk piszemy to co dzień przyniesie i czekamy wszystkie za jednym ja tak do tego podchodze mamy jeden cel urodzić zdrowe maluszki i to nas łączy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dokładnie też tak jest i było wczoraj burza dzisiaj parno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzusiowa, ale dlaczego? Znudziło cie to pisanie? Czujesz sie lekceważona? No, nie mam pomysłu... Mi tez czasem nikt nie odpowiada na moje pytanie, ale trudno;) Może się nie wypisuj, tylko zrób sobie przerwe od nas i wróc. a najlepiej to nigdzie nie odchodź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatek-gagatek milego wypoczynku :):):)moze minie cie wybieranie imienia dla dziewczynki i bedzie synio :):) kasia444 ja tez przytylam 13.5kg przy moim wzroscie 155 i wadze przed ciaza 40kg to widac roznice :P:P a co do cellulitu to narazie nie mam co narzekac nic nie wychodzi :):) nie martw sie dzidzia z nas wyssie wszystko hehe brzusiowa czuła zostan z nami zawsze mozesz sie nas poradzic czego chcesz nas zostawuic :(:( a moze cie przekupie bukietem 🌻 :):) Angela24 trzeba sie juz przyzwyczajac ze nasze malenstwa beda nas po nocach meczyc :):) a jak zaczniemy po kolei rodzic to pepkowe co drugi dzien bedziemy pic hehe ja mam pod koniec wiec opije sie za wasze maluch ze hoho :) MERY27 mam nadzieje ze szybko te 3 miesiace zleca :):) pol roku czekalam na malenstwo chcialabym juz je przytulic :):) ja mam tak samo ciagle czuje mokro juz sama nie wiem czy tak mi sie wydaje czy tak jest :P:P teraz to bedziemy mialy wesolo z ta pogoda perelko my mamusie bedziemy najgorzej ta pogode odczuwac niestety ale czego sie nie robi dla maluszka :):) 😘 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo możesz pisać, potem się nie odzywać, znów coś wtrącić i choćby nie wiem co , nikt nie zauważy..... A mniejsza z tym, ja nie jestem z tych co się nad wszystkim rozczulają... Na razie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzusiowa jest nas duzo wiec moze nie zawsze ktos ci odp ale zostan z nami :):) wszystko da sie hnaprawic :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, laski :) Perełko GRATULACJE :) już mozesz skupic sie wyłącznie na ciąży Dziewczyny co jest grane? co to za pomysły z wypisywaniem się ? Ja na plusie 8 kg ale nie wiem gdzie poszły bo tylko brzuszek urusł :) tak mi się przynajmniej wydaje. A poza tym u mnie Zuzia też już porządnie daje znać o sobie i to najbardziej wtedy jak mam zamiar już spać :) Wczoraj i dziś na podlasiu gorąco i duchota, nogi mam jak kamienie ociężałe ale dobrze, że nie puchną. Skusiłam się na allegro i wylicytowałam mały zestaw ciuszków http://www.allegro.pl/item668895394_wystrzalowa_dziewczynka_0_3_6_firmowki.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kochana.... Nie będę się nad tym zastanawiać.... Właśnie dlatego, że jest nas duuużo, powinno się zauważać wszystkie dziewczyny!!! Zastanawiam mnie dlaczego S.U.R.I. też myśli podobnie jak ja.... Ja Wam nie mówię, że macie mi odpowiadać nawet na głupie \"cześć\", ale jak już nie kupisz super wózka i się nad tym nie udzielasz kilka stron, to kończą z Tobą temat.......... I tak też było ze mną.... Może wpadnę czasami, teraz nie chcę, żeby było, że zwróciłam na siebie Waszą uwagę z S.U.R.I. i wszyscy będą się nad nami litować... Sorry, ja nie z tych!!!!!!!!! Miłego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ marta ciuszki super :):)mi na szczscie tez jeszcze nie puchna nie moge sobie wyobrazic jak to bedzie jak mnie dopadnie opuchlizna :P:p brzusiowa mysle ze jesli napiszesz z zapytaniem to ktos ci odp nawet to bede ja gdy bede znac odpowiedz :):):) jestem tu nowa nie wiem jak tu jest ale mysle ze musimy sie trzymac razem sa fora ze dziewczyny bardzo zrzyly sie ze soba :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ty nie zwracasz na siebie uwage tylko piszesz co cie gryzie na forum i masz do tego prawo :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ:) brzusiowa, no dokladnie tak jak piszesz... :) zapisalam sie tu bo myslalam ze bedzie mi razniej z osobami ktore maja rodzic w tym samym miesiacu co ja, baaardzo duzo osob sie zapisalo i szczerze mowiac probowalam ogarnac wszystkie wypowiedzi miedzy innymi patrzac na tabelke,ale po jakism czasie odnioslam wrazenie ze dluga tabelka to jedno,to co pisza inni to drugie a to co pisze ja to trzecie ;) w skrocie mowiac,bardzo lubie czytac was (tym bardziej ze przechodzimy w tym samym czasie podobne rzeczy)ale bez sensu mi sie wydalo pisanie do tak duzej ilosci osob,nie dziwie sie ze coniektorzy nie odpisuja na posty tylko pisza o sobie bo naprawde jest nas duzo i czlowiek by musial caly dzien przy kompie siedziec i odpisywac innym ;) i zeby nie bylo ja nie z tych obrazalskich :p hihi sila rzeczy zostalam w tabelce,bo nowa osoba skopiowala tabelke w ktorej jeszcze bylam :) moze to jakis znak chyba ze brzusiowa stworzymy jakis nowy odłam topicu pazdziernikowych mamuś? ;) i bedzie nas tam mniej ale przynajmniej latwiej bedzie sie dogadac? pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
S.U.R.I bede sie starac odp wszystkim dziewczynom :):):):) a moja tabelka to znak abyscie zostaly ja lubie czytac wasze wypowiedzi a nawet jak zalozysz nowy topik to wkacu on tez sie zapelni 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzusiowa a ty gdzie jestes w tabelce :(:( dziewczyny jest ktoras z was z wojewodztwa lubelskiego :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
S.U.R.I wiedziałam, że mnie rozumiesz!!! Kochana jesteś!!!!!!!!! Dobra zmykam do miasta zostawić tam 1000zł, bo mój wspaniały mężuś ma karę do zapłacenia w sądzie, ja go dziś uduszę!!!!!!!!!!!!!! Miłego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzusiowa ja tez cie swietnie rozumie ale jak mam z toba rozmawiac jak nie odp na moje posty :(:(:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem brzysiowa i suri. Sama mam podobne odczucia. Ale ze to moja pierwsza ciąża i nie mam za bardzo z kim o tym pogadac, to zostaję. a super wózka nie mam. wogóle jeszcze nie mam. Ponoc rodzice mi kupią;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzik - brzusiowa jest wpisana jako "czula" w tabelce :) rumianella -no moja to tez pierwsza ciaza i dlatego chcialam z wami tu pisac :) brzusiowa - to moze zastanowimy sie jeszcze nad tym odejsciem skoro w tabelce dalej jestesmy??;) ale wiecie co,moze by tabelke od nowa stworzyc zeby wpisywaly sie osoby ktore beda cos pisac,bo naprawde mozna sie pogubic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgty
brzusiowa i suri jest jeszcze drugi temat na październik;) Tam jest z 10 dziewczyn i nawet tabelki nie ma:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fgty chce nam podebrac koleżanki!!!! nie ma, nie ma;) jestem za nowa tabelką, z tymi które bedą pisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam;-) Ale sie porobiło:-D Ło Matko Polko;-) Ja tez czasem czekam na odpowiedzi ,a nieraz ich nie uzyskuje :-( Chyba najbardziej przezywaja to dziewczyny, ktore tak jak ja sa w 1.ciazy.Mam wiele watpliwosci i pytan,ale zostaje:-)Trzymajmy sie razem:-) W koncu jest jeszcze skype lub gg:-)Mysle,ze nawet jak jest kilka osob tez trudno jest o uwage wszystkich... Ja jakos sie wykurowałam i wrocilam do zywych.CZasem pobolewa mnie brzusio,ale chyba tak musi byc:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co wy na taka tabelkę? dopiszecie się? wystarczy skopiowac w wordzie lub office, uzupełnic i wkleić;) NICK, WIEK, PORóD, PŁEĆ/IMIĘ, WOJEWODZTWO, COŚ O SOBIE RUMINELLA..27L...22.10.2009...Larysa...dolnośląskie.. pierwsze dzidzi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...........WIEK......MIEJSCOWOŚĆ......PORÓD.......PŁEĆ moze takie cos w tabelce?? co sadzicie? dagar - dobrze ze juz Ci lepiej bo latem chorowac to dopiero meczarnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×