Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość limonka2+1

PAŹDZIERNIK 2009

Polecane posty

Hej dziewczynki! Ale jestem padnieta!!!!!!! Nie mam dzisiaj sily i jeszcze sobie leze w lozeczku i odpoczywam. Ale sypialnia juz gotowa :) I jest slicznie. Dzis dalsza czesc remontu. I tak do poniedzialku.... No ale pocieszam sie,ze niedlugo bedzie sliczniutko i w koncu rozloze lozeczko i inne rzeczy dla mojego okruszka :) Moj synus ostatnio kopie zawsze z prawej strony pod zebrami. Chyba tam ma nozki. Czuje nieraz jak je prostuje i to auuuc!!! boli :) W poniedzialek mam wizyte u lekarza, to sie okaze, ile malenstwo uroslo i ile waze ja :) Chociaz nie jest ze mna tak zle, bo biegam jak nakrecona przy tym remoncie hihi A wczoraj wieczorem jak maly buszowal mi w brzuszu (zawsze buszuje,jak wypije szklanke mleka), moj maz trzyma reke na brzuchu i mowi "Wiesz, ja sobie nie wyobrazam,jakbym spac i funkcjonowal, jakbym mial takiego "robaka" w brzuchu" hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej a ja tam nie czuje sie jak słoń a przytyłam 10 kg nie macie sie czym przej owac dziewczyny:) renatinka- mnie tez kopie po prawej stronie pod rzebrami a to czasami bardzo zaboli;) wczoraj rozłożyłam łóżeczko nie moge sie napaczyć na niego i nie dociera do mnie ze za 2 miesiące bedzie tam leżała nasza kruszynka:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia - Ty juz poprane ciuszki masz??? ja z tym jeszcze czekam bo moja obsesja kurzu mowi mi ze jak teraz wypiore to do porodu 2 razy sie zakurzy juz ;) mewka - ja tez targam zakupy az mnie wczoraj juz pikalo w brzuchu, no ale lepiej sie czuje jak nie siedze bezczynnie zbyt dlugo :) ja grudek w piersiach nie wyczuwam renatinka - to fajnie masz ze dzidzia juz sie przewrocila :) hihi moj M mi mowi ze tez sobie nie wyobraza jak to miec takiego alienka malego w brzuchu ;) betix - wybralas juz imie?? macie tez tak bardziej jakby "mokro"?? nie wiem czy to ajkies uplawy czy co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mewka- ja nie mam nic w środku piersi rzadnych guzków tylko na wierzchu są małe grudki czyli gruczoły nie wiem jak u ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SURI- ja mam właśnie tak już od jakiegoś czasu bardziej mokro i taka biała wydzielina mi leci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mazia - tez mam biale te uplawy, wlasnie wyczytalam ze nasilaja sie jak sie przemeczymy w 3 trym a ja wczoraj cale miasto oblecialam :( chyba jednak tzreba bardziej sily oszczedzac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rumianella - ojj zapomnialam napisac :(, ja brzuch mam dalej tak samo,ale faktycznie to moze zalezy od tego czy dzidzia juz jest glowa w dol a kiedy masz wizyte u gina?? ps. i ta babe ,ktora was nie zapisala w gory niech zczysci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabrysia 04.05
Czesc dziewczyny ja mam termin na 11 pazdziernik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rumianella- ja mam cały czas nisko brzuch wiec u mnie nie bedzie rurznicy. co za babsko ze was nie zapisała ale może tak miał być ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj brzuch jest raczej wysoko chyba, bo dalej mam problemy z oddychaniem. Poza tym czasem czuje jakby mi synek pod zebra wchodzil - smieszne uczucie, nawet usiasc wygodnie nie mozna. Rumianella - jesli Tobie sie obnizyl to moze niunia juz sie szykuje? Tfu, odpukac, jeszcze za wczesnie! SURI - popralam juz bo mam mnostwo ciuszkow, glownie uzywanych no i nie dalalabym rady pozniej - i tak juz ledwo chodze. Uwazam ze nie ma co przesadzac z ta sterylizacja ;-) Ciuszki raczej sie nie zakurza lezac w szafkach. A upławy to normalka w ciąży - juz sie przyzywczailam ;-) W piersiach nic nie wyczulam - zadnych guzkow. Ale takie guzki to moga byc powiekszone gruczoly mlekowe chyba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabrysia 04.05
A wiesz co bedziesz miała? Mi powiedział że na 90 procent chłopak.Mam już córeczke która ma 3 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma być chłpoczy na każdym usg tak wychodzi, a jak sie czujesz? masz jakies dolegliwości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey brzuchatki 👄 Ja też mam już prawie wszystkie ciuszki wyprane, ale teraz ten remont ogólny i na koniec sierpnia wstawienie okien gdzie będzie maleństwo, to czeka mnie pranie drugi raz :) A upławy to ja mam ogromne i to bardzo długo już, do tego podwójnie wydzielina, bo luteina się rozpuszcza........ Dzisiaj majsterek skończy może łazienkę, to do końca tygodnia może się z tym wszystkim tu uwiniemy :D:D:D:D:D OBYYYYYYYYY Ja brzuch mam wciąż ten sam :) Tylko te rozstępy ehhhhhhh Nic te kremy nie pomagają!!! Jak sobie z tym radzić??????? Jestem bezradna już :( Miłego dzionka, uśmiechu i słonka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Gabrysię i jej synka! Dziękuję dziewczęta za reakcję. Tez tak myślę, ze tak miało być -z tymi górami. Ale babę miałam ochotę zamordować. Mam nadzieję,ze moja córka nie szykuje sie jeszcze na świat, ale teraz czytalam ze w siódmym miesiącu brzuch może sie obniżać. Co do tych "wycieków" -to faktycznie, jak się narobię, to mam jakby bardziej mokro;) Moja córka w nocy nie dala mi spać,. Koczowałam od 2 do 6, a o siódmej jak najlepiej mi się spało musiałam wstać do pracy. Ja chce wolne !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Gabrysia mój brzuch w tym samym miejscu jestem troszkę załamana bo wy macie juz poprane a ja nie mam nawet nic kupione oprócz śpioszków z napisem córeczka tatusia -są śliczne ja właśnie od 3 dni mam takie właśnie upławy ale idę dzisiaj do gina to się dowiem czy to nic niepokojącego i niestety przytyłam 14 kg bleeeeeeeeeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i piersi też mam takie same tylko troszkę większe, żadnych grudek i tez mi się zrobił celulit ale trudno z tym tez powalczymy ja też mam od poniedziałku cały dom fachowców i ciągle sie na któregos napotykam a tu jeszcze będą 3 tygodnie i sobie dpoiero pójdą ale za to może będzie ładnie Tymczasem pozdrawiam i uważajcie na siebie, a kuchenny blat czasem nie jest najgorszy chociaz po cichutku tez się tego obawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzusiowa - tendencja do rozstepow to chyba raczej genetyczna jest ale moze staraj sie zimnym prysznicem chlodzic te miejsca i hartowac skore rumianella - i niech tej babie leje deszcz w gorach az wszystkich turystow wyploszy :p hehehe ,ale tak serio to tez bym sobie tlumaczyla ze tak mialo byc i na lepsze Ci to wyjdzie witaj gabrysia :) lubila - nie boj nic,ja z ubrankami tez narazie do tylu jestem,szukalam wlasnie w sklepach jakis fajnych z napisem ale nic ciekawego nie spotkalam ,daj znac co tam gin powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:-) Znowu upał....byłam tylko na zakupach i myk do domciu, bo tutaj chlodniej. Moja mała wczoraj tez sie wypinała, smiesznie to wygladało,bo mialam prawa dolną strone brzucha wypiętą na maxa (chyba głowka) a nogami kopala mnie po zoladku :-D Dzisiaj przespałam lacznie jakies 5 godzin, rewelkaaaaaaaaaa;-) rumianella-------->masz moze brzuch nizej , bo dzidzia ma na dole głowke:-) renatinka------>fakt, dla facetów noszenie"robaczka" w brzuszku to jak film science-fiction :-P angela-------->fajnie,ze wyzdrowialas:-) Ciesze sie,ze koszulka ci sie podoba:-) Gabrysia----->witaj:-D brzusiowa----->ja tez mialam podwójne upławy po luteinie :-( Co do rozstepów, to chyba dopiero po ciazy moze uda sie je zlikwidowac. Ja tez mam wieksze upławy po wysiłku, a co do piersi, porobiły mi sie na otoczkach takie jakby narośle....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I znowu po moim wpisie cisza....nie bojcie sie, piszcie:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja póki co 5,5 kg na plusie i rozstepów nie ma. ale ponoc niektórym ujawniają się po porodzie, jak sie chudnie. Lubila, ja tez jeszcze nie mam za wiele ubranek, nawet proszku nie mam, żeby wyprać. Za dwa tygodnie jade na wielkie zakupy. Mam już mega listę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz jakąś gotową listę czy sama sobie stworzyłaś bo ja zupełnie nie mam pojęcia co jest potrzebne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rumianella--------.nie strasz z tymi rozstepami po ciazy, bo jak na razie ciesze sie,ze ich nie mam :-P Co do listy zakupow, ja dostalam taka ksiazeczke od poloznej, co trzeba kupic i jej sie trzymam. Powoli kupuje przez internet:-) W przyszłym tygodniu wybieram sie do hurtowni na wieksze zakupy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
S.U.R.I. słonko 👄 Moja mama urodziła 7 dzieci ( w tym jedno w ^-tym miesiącu nie przeżyło) i nie ma ani jednego rozstępa :) Ach ta moja kochana mamunia :) A ja się ciągle smaruję i nic :) Cóż... Najważniejsze, że będę miała małą kruszynkę, nie ważne ile przytyje, jak będę brzydka, i ile rozstępów będę miała. Kocham ............ i to jest najważniejsze 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech:-( no to mnie podłamałyście tym ,że nie macie grudek:-( ja mam:-( bliżej pach ale na piersiach ,muszę na usg piersi iść w przyszłym tygodniu gdzieś:-( .. Ja dziś poprałam połowę ciuszków dla dzidzi , jutro drugą część , bo na raz nie mam gdzie suszyć a samych pieluch wiecej niż 10:-) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mewka------>mysle,ze jezeli sa przy obu piersiach, to nie ma powodu do zmartwien,moze powiekszaja sie gruczoły mleczne,ale lepiej , dla swietego spokoju ,to sprawdzic:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja tez na razie nie mam rozstepow. Ale boje sie,ze pojawia sie po ciazy :( Po ciazy trzeba koniecznie pamietac o kontynuowaniu nacierania sie tymi wszystkimi kremami :) Ja tez skoczylam na male zakupy do pobliskiego sklepu i prawie sie ugotowalam. Ale upal! Ja przygotowywanie ciuszkow zostawiam sobie na po remoncie, bo teraz to masakra. Wszedzie kurz :) A mi sie dzisiaj brzuch napina. Moj synus chyba mowi,ze dzis dzien odpoczynku by sie przydal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
renatinka, nie szalej, tylko odpocznij lubila - moja lista powstaje na podstawie tego co piszą na forum dziewczyny, tego co sama uwazam, ze trezba, na podstawie opinii koleżanki, która urodzila w maju i tego co przeczytam. W związku z tym moja lista wydaje sie nie miec końca.... po 10 jade do hurtowni kupić wszytsko od łóżeczka pk termometr do kapieli. Całe szczęście ze wózek sponsorują rodzice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
renatinka -ja wlasnie tez wrocilam ze sklepu i dziekuje bardzo ale dzisiaj juz nigdzie nie wychodze,tak nienaturalnie goraco jest i kawalek czlowiek przejdzie i dyszy angela - dobrze ze minelo i niech wiecej chorobsko wstretne nie wraca!!!! brzusiowa - no to polozylas na lopatki moja teorie :p a w ktorym miejscu masz najwieksze te rozstepy? mewka - ja wczesniej chyba mialam takie grudki jak mi sie piersi powiekszaly przy ciazy,narazie chyba nie ma co panikowac,poprostu ginowi powiedz o tym i niech je pomaca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×