Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość limonka2+1

PAŹDZIERNIK 2009

Polecane posty

Plutaska nie wydaje mi się żeby to przeszkadzało ci w karmieniu piersią,ja też od razu nie miałam powiększonych brodawek a mimo wszystko już mi leci mleko (pełen pokarm) moja położna mi powiedziała że u większości kobiet następuje to po porodzie:)więc głowa do góry,dla pewności zapytaj następnych razem położnej,lekarza ogólnego skoro już gadałaś z ginekolog:):)Wiesz chyba żadna z nas nie podważy zdania gin,kieruj się tym co ona mówi w końcu to ona ma Dr.przed imieniem:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieznajoma4303 dzieki za odpowiedz! masz racje ona ma Dr a nie ja! ale mam takie wrazenie ze ona nie ma powolania i jest sztuczna!ale juz nie bede jej zmieniac na koniec ciazy. Ale Tobie leci mleko samo juz? bo nie zrozumialam:(?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ŁŁŁŁŁŁŁŁeeee jak bym miała sprzęt to już bym odciągałam:):)matka natura mnie obdarzyła dojnikami i u mnie dość szybko się pokarm pojawił:):) Słuchaj a może jednak zmień lekarz co tak dla lepszego samo poczucia??Nigdy nie wiadomo a normalne że chciała byś czuć się lepiej ze świadomością iż lekarz kompetentny:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nic! zobacze..... niebawem mam kurs przygotowujacy i kontakt z polozna to sie spytam jej:( ja nie mam dojnikow ale wiem ze nie rozmiar swiadczy o ilosci pokarmu....:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, ja jak zwykle wiele pytan do.... sluchajcie macie tez uplawy w ciazy? ja musze nosic podpaski....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba zle zrozumiałam tę ostatnie zdanie(wyczułam sarkam)ale nie na celu miałam żebyś zrozumiała że im większe tym szybciej pokarm się pojawia.Chodziło mi o to że ja już mam problem i muszę nosić wkładki laktacyjne a skoro wiesz już że nie rozmiar gra tu dużą role to skąd ten dylemat z brodawkami że za małe???? Idę się kąpać wracam za niedługo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cos Ty! jaki sarkazm???:( boje sie ze Dzidzia nie uchwyci mi tego guzika bo o guziki mi chodzi a nie te ciemniejsze otoczki:( nie wiem jak to zwac...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pultaska ja nie mam upławów uff :) a jak mialam to się okazało że mam bakterie a mianowicie gronkowca, na szczeście przepędziłam to paskudztwo odpowiednimi globulkami...ael wiem że ciut więcej śluzu to normalnka, ale żeby podpaskę aż nosić to chyba musisz mieć dużo, a mialaś robiony wymaz z pochwy?? a co do piersi to się nie zamartwiaj na zapas po porodzie może się okazac, że nie potrzebnie się martwiłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angela24 --------------> mialam wymaz i wszystko ok przy kazdym razie:) widocznie taka moja natura ale chcialam porownac czy u Was tez podobnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pultaska no to widac faktycznie taka Twoja uroda :) ja na szczescie spokoj i nie potrzebuje żadnych wkladek i oby tak zastało do końca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jutro mam wizytę u ginki i ciekawe ile ten mój klocek waży..cięzko mi na brzuchu z nią....do tego popuchnięte ręcę, nogi, bolaca kość ogonowa, zdrętwiale palce u lewej ręki..ech same "przyjemności ciążowe" ale pocieszający jest fakt, że już tak niewiele zostało do końca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angela24---->zamień się choć na trochę co??A tak swoją drogą to troszkę cię nie było z nami,mam nadzieję że wszystko ok:)z wami😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieznajoma- kochana ja ostatnio ciągle śpię, w dzień i w nocy, no i pisalam że mąż mi zabronił siedziec przy kompie, bo cosik mi wzrok szwankuje i chyba czeka mnie jeszcze wizyta przed porodem u okoulisty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda, że nie można się wyspać na zapas :D bo jak martynka się urodzi to się skończy blogie lenistwo i śpiochowanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka biała i żółta wydzielina na przemian,identycznie miałam przed okresem są dni kiedy jest więcej a czasem mniej.I pytałam moje gin czy to ok że czasem mniej a czasem więcej i powiedziała mi że to hormony.A u ciebie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze ja z tym spaniem sama nie jestem:) ja tez ciagle bym spala, a mialam wyrzuty sumienia. Od dzis ich miec nie bede:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie to jest tak jakby ,,twarozek,, bialy ale jakby z zabarwieniem na zolto (mysle ze to przez mocz) a lekarz moj powiedzial ze to sa za to odpowiedzialne dobre,,bakterie mleczne,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pultaska- ja to nie mam żadnych wyrzutów sumienia, odpoczywam na całego, bo wiem że to już się nie powtorzy heh :D a ja zawsze spioch byłam, a teraz w ciązy to już mega śpioch ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli o k nie mamy czym się przejmować:):):)No a ze spaniem to też tak jak wy:0njlepiej ciągle i bez opamiętania:)Ok brzucholki muszę uciekać zrobić jeść mężulkowi:)będę zaglądać w między czasie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko to obracanie się z boku na bok tak dlugo trwa i ten brzuch taki ciężki trzeba przeżucić, czasem jak spie za dlugo na jednym boku, to aż cala noga mi drętwieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mi na wieczór twardnieje i w ogóle taki bolacy mam, jak rano wstaje to już jest OK...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rumianella no szok jakbym tyle przytyła to bym była szczęśliwa, ja co każdą wizytę mam przynajmniej 3kilo do przodu i to ja zawsze jęcze lekarzowi że dużo przytyłam i nawet ostatnio mu mówię że czytałam że w całej ciąży powinno się przytyć 8 kilo to on mi powiedział że mi radzi głupot w internecie nie czytac Pultasku ja też mam małe brodawki i ogólnie mam małe piersi ale tym się nie przejmuję bo mój syn spokojnie chwytał i nie miałam zadnych problemów z karmieniem a teraz to zobaczymy jak będzie od kilku tygodni mam juz siarę Ja mam tez upławy niezbyt obfite ale jednak są a przed ciąża nigdy nie miałam Agatek czy ty jeszcze cwiczysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze przyszlo wiecej brzuchatek a ja dzis caly dzien tu siedze i pisze jednym okiem i mi az reka zdretwiala...... to mnie pocieszylyscie z tyi brodawkami... ja naprawde chyba lubie sie przejmowac na zapas:) taka juz moja natura:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki ja sie zegnam wpadne jutro. dzis ide spac, bo nie daje rady.... buziaki spijcie smacznie i zdrowo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×