Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość limonka2+1

PAŹDZIERNIK 2009

Polecane posty

Kurcze,tak spac nie mozecie:-D a jak pogadac to zadnej nie ma :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej dziewczynki, witam wieczorową porą :) ale się teraz naczytałam :) cały dzień musiałam nadrobić :) bo dzisiaj byłam strasznie zajęta. Wczoraj mój mąż wracając z pracy do domu zobaczył suczkę z dwoma małymi szczeniaczkami na śmietnisku, no i oczywiście mnie namówił, żeby je wziąć i znaleźć im dom. Dwa maluchy są słodziutkie ale sunia nie wiem czy znajdzie domek bo jest starsza, jeżeli w schronisku wysterylizują ją za małe pieniążki to może zostanie u nas w zoo. Chyba niedługo będziemy mieli schronisko jak tak dalej pójdzie :) Ach jeszcze komodę składałam ze 3 godziny, bo jakąś miała lewą instrukcję hehe, ale już stoi załadowana ubrankami :) teraz tak patrzę, że i tak jakoś mało miejsca mam na wszystkie rzeczy małego :) Ja też się martwię tymi ciągłymi odwiedzinami w domu i pokazami małego. Dlatego moja mama powiedziała, żeby od razu mówić, że nie chcemy tak szybkich odwiedzin. Zobaczymy jak wyjdzie w praniu. Co do babć i ich zabobonów to nie ma co się przejmować, bo to starsze pokolenie :) ja niestety mam taką teściową, że od samego początku ględziła, że za wcześnie kupować rzeczy, że się dostanie dużo. W dodatku mojego męża nastawiała, ale mu wytłumaczyłam i zabrałam na jedne zakupy :) jak się okazało, że za przewijak i ręcznik kąpielowy zapłaciliśmy prawie 80 zł to od razu pozwolił mi kupować i szykować rzeczy po swojemu :) Ja już odliczam dni do kupna łóżeczka :) nie mogę się doczekać :) Co do zakręconego dnia to chyba mogę się dopisać, bo dzisiaj wszystko gubiłam, potykałam się itp. normalnie cieszę się, że dożyłam wieczoru :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopisuje się po raz trzeci, bo jakoś zawsze mnie nie ma w tej tabelce :) Perełka1983......25...26.09.09…Pawełek...mazow.... pierwszadzidzia Nieznajoma4303.22...01.10.09..Blanka.....pomors....pierw szadzidzia MG 29..............31...01.10.09..Igorek......wlkp......druga dzidzia Monia_monia......25...02.10.09..Marcel.....Mazow.....pierwsza dzidzia alla23...............24...03.10.09.synek.......mazow.... pierwszadzidzia K_Z_Kasia.........27...04.10.09..synek...zachodniop..pie rwsza ciąża Pultaska....30...05.10.09...synek....kuj.-pom (Niemcy)...pierwsza Dzidzia Angela24...........27...07.10.09..Martynka.śląskie.....p ierwszadzidzia Mewka123........29....07.10.09. Martynka...wlkp...pierwsza dzidzia MERY27...........28....8/12/10/2009....synek......wlkp.. ..drugiedziecko mazia112..........22...11.10.09..Miłoszek..Małopol....pi erwszadzidzia MartaDz...........30...11.10.09..Zuzia......podlaskie..p erwszadzidzia KASIA444................14.10.09..SZYMUŚ....pomors....pi erwszadzidzia Renatinka…...….26...17.10.09..Jas......pomor s.....pierwszadzidzia DAGAR.............34...18.10.09..Kornelia…. Łódź......pierwsza dzidzia Betix.............23....18.10.09. synek..kujawsko-pom...drugadzisdzia Lalune.............27...19.10.09..Nadia...warm.-maz...pi erwszadzidzia RUMIANELLA.....27...22.10.09..Larysa..dolnośląskie..pier wszadzidzia SURI...............30...22.10.09..Dawid......śląskie.... .pierwszadzidzia agatek-gagatek 24...24.10.09..córka..dolnośląskie...drugie dziecko lubila..............32...25.10.09..Ola..........rzeszów. ..druga dzidzia agata_xyz......28....26.10.09...synek.....śląskie......p erwszadzidzia madzik..........21....29.10.09..???????.......lubelskie. ..druga dzidzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie znowu też :( Perełka1983......25...26.09.09…Pawełek...mazow.... pierwszadzidzia Nieznajoma4303.22...01.10.09..Blanka.....pomors....pierw szadzidzia MG 29..............31...01.10.09..Igorek......wlkp......druga dzidzia Monia_monia......25...02.10.09..Marcel.....Mazow.....pie rwsza dzidzia czuła...............25...03.10.2009 córcia.... pomors...pierwsza dzidzia alla23...............24...03.10.09.synek.......mazow.... pierwszadzidzia K_Z_Kasia.........27...04.10.09..synek...zachodniop..pie rwsza ciąża Pultaska....30...05.10.09...synek....kuj.-pom (Niemcy)...pierwsza Dzidzia Angela24...........27...07.10.09..Martynka.śląskie.....p ierwszadzidzia Mewka123........29....07.10.09. Martynka...wlkp...pierwsza dzidzia MERY27...........28....8/12/10/2009....synek......wlkp.. ..drugiedziecko mazia112..........22...11.10.09..Miłoszek..Małopol....pi erwszadzidzia MartaDz...........30...11.10.09..Zuzia......podlaskie..p erwszadzidzia KASIA444................14.10.09..SZYMUŚ....pomors....pi erwszadzidzia Renatinka…...….26...17.10.09..Jas......pomor s.....pierwszadzidzia DAGAR.............34...18.10.09..Kornelia…. Łódź......pierwsza dzidzia Betix.............23....18.10.09. synek..kujawsko-pom...drugadzisdzia Lalune.............27...19.10.09..Nadia...warm.-maz...pi erwszadzidzia RUMIANELLA.....27...22.10.09..Larysa..dolnośląskie..pier wszadzidzia SURI...............30...22.10.09..Dawid......śląskie.... .pierwszadzidzia agatek-gagatek 24...24.10.09..córka..dolnośląskie...drugie dziecko lubila..............32...25.10.09..Ola..........rzeszów. ..druga dzidzia agata_xyz......28....26.10.09...synek.....śląskie......p erwszadzidzia madzik..........21....29.10.09..???????.......lubelskie. ..druga dzidzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleeeeeee mialam dzisiaj dzien do dupy! Caly dzien sprzatalam (miedzy innymi po psie), potem zajechana poszlam z nim na spacer a ten jak zwykle darł morde przez cały czas. Stracilam cierpliwosc i mu wlalam. Wieczorem poszlismy do kina zeby odpoczac, ale oczywiscie synus wybral sobie zabawe we wpychanie nog pod zebra tak wiec nie moglam usiedziec, a potem zrobil sobie poduszke z pecherza. Jak wrocilismy okazalo sie ze nasz pies zeżarł pół drzwi i oplul cale lustro w przedpokoju! Tak wiec znowu wpierdziel, tym razem od meza. No i znow sprzatanie od nowa. Do tego sasiadka pozalila sie ze pies ujadał przez bite 2 godziny. Nawet wyjsc bez niego nie mozna !!! (Ciekawe jak ja na spacery z dzieckiem bede chodzic). Potem stwierdzilismy ze pies smierdzi i trzeba go wykapac. Maz wykapal, ale oczywiscie wszedzie nachlapane, tak wiec znowu syf. I znowu sprzatanie. Najgorsze ze gdzies po drodze puscily mi nerwy i wyzylam sie na mezu. Mam do wyboru - albo odpuscic i zarosnac brudem razem z drącym mordę psem a potem jeszcze placzacym cala dobe dzieckiem albo zamordować psa, miec go z glowy i zajmowac sie tylko dzieckiem A tak na powaznie jutro kupuje mu kaganiec albo jakis knebel bo mam go dosc. A moj synek dalej buszuje pod zebrami, juz nie wiem jak mam siedziec. Az mi sie wyc chce z tego wszystkiego, dobrze ze chociaz Wam sie moge pozalic;-) Dagar - Kornelia ladne imie, jesli Wam sie podoba to olej barana! Monia - ja juz zadnego psa nie przygarne ;-) mam dosc swojego Lubila - hehehe dobrze mu tak ;-) Renatinka - tez slyszalam takie opinie o pasie poporodowym. Tak wiec daje sobie spokoj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny, Ja mialam pelen roznych wydarzen koniec tygodnia i weekend... wiec nie dalam rady nawet tu zagladac :( Postanowilam wkoncu wybrac sie na zakupy dla dziecka... choc wiekszosc rzeczy mam po coreczce i sporo dostalam od znajomych (niestety wszystko dziewczynkowe, wiec mam nadzieje, ze Hania bedzie Hania... ;) ). Zakupy udaly sie tak sobie (wiecej kupilam Poli, niz dziecku czy sobie), ale jeszcze mam troche czasu, wiec powinnam sie wyrobic... Co do czasu, to troche spanikowalismy w sobote wieczorem... Sforsowalam sie chyba za mocno sprzataniem i bieganiem po sklepach... wieczorem dostalam silnych i bolesnych skurczy... na szczescie nad ranem przeszlo, bo juz bylam gotowa do szpitala jechac. Jedno dobre w tej sytuacji, ze wczoraj zmobilizowalam sie i zaczelam przygotowywac rzeczy do zabrania do porodu (nie pisze do szpitala, bo nie bede rodzila w szpitalu jesli nie bede musial miec cesarki). Torby jeszcze nie pakuje, ale musze miec wszystko w jednym miejscu, zeby maz mogl mnie spakowac jakby co... Nie wiem co ktorej odpisac, bo duzo mialam zaleglosci i jak przeczytalam to mam teraz metlik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to i ja sie dopisze do tabelki... Perełka1983......25...26.09.09…Pawełek...mazow.... pierwszadzidzia Nieznajoma4303.22...01.10.09..Blanka.....pomors....pierw szadzidzia MG 29..............31...01.10.09..Igorek......wlkp......druga dzidzia Monia_monia......25...02.10.09..Marcel.....Mazow.....pie rwsza dzidzia czuła...............25...03.10.2009 córcia.... pomors...pierwsza dzidzia alla23...............24...03.10.09.synek.......mazow.... pierwszadzidzia K_Z_Kasia.........27...04.10.09..synek...zachodniop..pie rwsza ciąża Pultaska....30...05.10.09...synek....kuj.-pom (Niemcy)...pierwsza Dzidzia Angela24...........27...07.10.09..Martynka.śląskie.....p ierwszadzidzia Mewka123........29....07.10.09. Martynka...wlkp...pierwsza dzidzia MERY27...........28....8/12/10/2009....synek......wlkp.. ..drugiedziecko mazia112..........22...11.10.09..Miłoszek..Małopol....pi erwszadzidzia MartaDz...........30...11.10.09..Zuzia......podlaskie..p erwszadzidzia KASIA444................14.10.09..SZYMUŚ....pomors....pi erwszadzidzia Renatinka…...….26...17.10.09..Jas......pomor s.....pierwszadzidzia DAGAR.............34...18.10.09..Kornelia…. Łódź......pierwsza dzidzia Betix.............23....18.10.09. synek..kujawsko-pom...drugadzisdzia Lalune.............27...19.10.09..Nadia...warm.-maz...pi erwszadzidzia RUMIANELLA.....27...22.10.09..Larysa..dolnośląskie..pier wszadzidzia SURI...............30...22.10.09..Dawid......śląskie.... .pierwszadzidzia agatek-gagatek 24...24.10.09..córka..dolnośląskie...drugie dziecko lubila..............32...25.10.09..Ola..........rzeszów. ..druga dzidzia agata_xyz......28....26.10.09...synek.....śląskie.....pierwsza dzidzia camisia…….35…28.10.09…?????…Austarlia…drugie dziecko madzik..........21....29.10.09..???????.......lubelskie....druga dzidzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze raz! Nie wiem dlaczego jakies dyrdymaly wychodza mi... w Wordzie bylo normalnie... brrr... Perełka1983......25...26.09.09…Pawełek...mazow.... pierwszadzidzia Nieznajoma4303.22...01.10.09..Blanka.....pomors....pierw szadzidzia MG 29..............31...01.10.09..Igorek......wlkp......druga dzidzia Monia_monia......25...02.10.09..Marcel.....Mazow.....pie rwsza dzidzia czuła...............25...03.10.2009 córcia.... pomors...pierwsza dzidzia alla23...............24...03.10.09.synek.......mazow.... pierwszadzidzia K_Z_Kasia.........27...04.10.09..synek...zachodniop..pie rwsza ciąża Pultaska....30...05.10.09...synek....kuj.-pom (Niemcy)...pierwsza Dzidzia Angela24...........27...07.10.09..Martynka.śląskie.....p ierwszadzidzia Mewka123........29....07.10.09. Martynka...wlkp...pierwsza dzidzia MERY27...........28....8/12/10/2009....synek......wlkp.. ..drugiedziecko mazia112..........22...11.10.09..Miłoszek..Małopol....pi erwszadzidzia MartaDz...........30...11.10.09..Zuzia......podlaskie..p erwszadzidzia KASIA444................14.10.09..SZYMUŚ....pomors....pi erwszadzidzia Renatinka…...….26...17.10.09..Jas......pomor s.....pierwszadzidzia DAGAR.............34...18.10.09..Kornelia…. Łódź......pierwsza dzidzia Betix.............23....18.10.09. synek..kujawsko-pom...drugadzisdzia Lalune.............27...19.10.09..Nadia...warm.-maz...pi erwszadzidzia RUMIANELLA.....27...22.10.09..Larysa..dolnośląskie..pier wszadzidzia SURI...............30...22.10.09..Dawid......śląskie.... .pierwszadzidzia agatek-gagatek 24...24.10.09..córka..dolnośląskie...drugie dziecko lubila..............32...25.10.09..Ola..........rzeszów. ..druga dzidzia agata_xyz......28....26.10.09...synek.....śląskie......p erwszadzidzia camisia…….35…28.10.09…??chyba Hania??...Austarlia….drugie dziecko madzik..........21....29.10.09..???????.......lubelskie. ..druga dzidzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) Dzis u mnie nocka do niczego. Maly sie rozpycha, wiec postanowilam sie dluzej nie meczyc w lozku. Niech sie chociaz maz wyspi. Camisia--> a skad dokladnie jestes? Bo Australia duza hehe Kasia--> widze,ze kochany szczeniak zaczyna wystawiac rozki. Ja na szczescie mam kota, ktory i tak wiekszosc zycia przesypia hihi Wczoraj w szkole rodzenia cwiczylismy oddychanie. Ale moj mezus przejety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam śpioszki pobudka;) dziś następna nocka pół przespana eh:( mój mały chłopczyk tez mi wciska nózki miedzy żebra ;) beagle- jestem bardzo zadowolona z niego tylko ta odległość mnie przeraża ale on mnie uspakaja ze może stwierdzić dwa dni wczesniej poród i że z dalsza dojezdzają tak wiec zobaczymy K_z Kasia- to nezle daje czdu ten twój piesek może sie jeszcze nauczy młody to głupiutki;) camisia- uwazaj na siebie nie przemęczaj sie tak!! buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:-) Przepraszam,ze niektorych z was nie bylo w tabelce,ale wkleiłam te ostatnia i myslalam,ze wszystko gra ;-) Wstalam z lozka znowu z jakims dołem:-( Ciagle mysle o tym imieniu...przepraszam,ze tak truje,ale komu mam sie wyzalic jak nie wam:-(Powtarzam je w myslach i zastanawiam sie,czy jest az tak smieszne, beznadziejne i krzywdzace dziecko :-(Nie moglam przez to spac cala noc.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K_Z_Kasia współczuję Ci, ja też właśnie do tej pory miałam takie doświadczenia z psami, nie wiem czy to jakiś pech czy co, zawsze kończyło się zrujnowanym mieszkaniem... dlatego już od kilku lat jestem kociarą :P podobnie jak Renatinka, jedyny minus moich koteczków to to, że straszne z nich sierściuchy! Agatek co do imienia Elżbieta to ja nie polecam :P moja teściowa ma tak na imię a bardziej psychicznej osoby nie znałam, więc mam złe doświadczenia... zrobisz jak zechcesz ale ja ostrzegałam jakby co ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qlaudia
Miłosz i Kornelia przecudne imiona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tymczasem1972
Lubila u mnie wszystko ok., chociaż w nocy w Austrii przeżywałam jakieś ciężkie chwile. Łapały mnie skurcze i przechodziły mi przez głowę myśli, że powinnam się jak najszybciej spakować, wsiąść w auto i gnać do Polski. Na szczęście jakoś doczekałam rana i wróciłam spokojnie do domu. Dobrze, że to ostatnia delegacja zagraniczna ;-) W sobotę i niedzielę znowu podróżowałam (700 km) ale tym razem po Polsce, chociaż takie korki na drogach, że urodzić można ..... :-) Teraz wzięłam 3 dni urlopu i pucuję mieszkanie na błysk, okna, firanki, generalne porządki w szafach itd. W sumie to chyba niedługo urodzę, bo syndrom wicia gniazda dopadł mnie na całego........ Młody dalej głową do góry - więc przygotowuję się mentalnie na cesarkę. Tak w ogóle po wczorajszych upałach stwierdziłam, że mam już dość łażenia w ciąży z drugiej strony wizja nieprzespanych nocy średnio mnie rajcuje. A mówią, że deprecha dopada dopiero po porodzie.... Pozdrawiam T.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu -Jest tak książka "okiem psa" autor John Fisher Pomaga dokładnie zrozumieć psią psychikę tj. tania pozycja około 22 zł .W tym przypadku bicie psa nie pomoże a wręcz pogłębi problem. Tymczasem -Witaj cieszę się ,że u Ciebie wszytko w porządku . Już tak nie sprzątaj starego za bary i do roboty :) A,co do pasa porodowego na pewno w okresie połogu może przeszkadzać najzwyczajniej w świecie wszytko boli obkurcza się macica ,krwawienia plus dodatkowy ucisk to może przeszkadzać. Ale,co do rozleniwienie mięśni :P to chyba właśnie lenie wymyślają :)Po prostu trzeba ćwiczyć plus dodatkowy gadżet w postaci pasa poporodowego sam pas nie rozwiąże problemu obkurczania tkanki. Córka wraca w poniedziałek 24 bardzo się cieszę duże złego ją tam spotkało począwszy od traktowania przez Polaków skończywszy na oszustwach ,kradzieżach .Banda patologów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
perełka no jakby co to bede pamietac:P tyle ze kazde imie chocby najpiekniejsze zmienia znaczenie kiedy nalezy do tesciowej:P ja sie własnie biore za konczenie pracy licencjackiej bo kampania wrzesniowa sie zbliza;) nie chce mi sie ale jak mus to mus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. To moja pierwsza wypowiedź, dopiero wpadłam na to żeby poszukać "jakichś mam". Niestety nie udało mi się jak narazie przeczytać wszystkich wypowiedzi i wszystko mi się miesza więc rozłożę to na kilka dni. Trochę tych stron do przeczytania jest, ale jest też coś co nas łączy, a mianowicie ciąża i termin na październik, niby 9 ale wg USG waha się między 3 a 15. Nie chcę zaczynać jakiegoś tematu, który może już przerabiałyście więc postaram się uczestniczyć w rozmowie "na bieżąco". A imię też już mam a mianowicie Patrycja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jest któraś z was może z Lubina, Wrocławia lub okolic? Może nawet poznamy się na żywo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuszki! Ja jestem po mega zakupach. Latalam juz od jakiegos czasu po miescie w poszukiwaniu koszul do szpitala, zwyklych, rozpinanych. Nic nie moglam znalezc. No i sie dzis wkurzylam i poszlam na ryneczek, nasze miejskie targowisko. Kupilam sobie 3! Teraz wszystko poprac i przygotowac do szpitala :) Witam nowa mamuske! Ja lapie chwile oddechu, a zaraz do roboty. Cannelloni na obiad i zaprawianie sliwek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Jog Jak juz napisała agatek-gagatek ja jestem z Lubina!!!! Mieszkam w centrum miasta. Termin mam na 22, ale według usg na 15 lub ciut wcześniej, to może spotkamy się na porodówce. A właśnie, gdzie rodzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tymczasem- ja tez juz czasami mam dosc brzuszka, ale jak pomysle o tych nieprzespanych nocach... Malgorzata - mam ta ksiazke, wlasnie zaczynam ja czytac, tylko troche czasu brak. Wiem ze bicie psa nie pomoze, ale jak sie straci cierpliwosc...ehhh Tak wlasciwie to uwielbiam pieska, do tej pory nie bilismy go, teraz dostal klapsa za szczekanie no i potem za te drzwi :( Fajnie ze cora wraca, wiem z wlasnego doswiadczenia ze w Anglii roznych ludzi mozna spotkac Agatek - powodzenia w pisaniu Witamy JoG! Renatinka - podsunelas mi pomysl na nastepny obiad! Szybko i smacznie ;-) Jak robisz? Bo ja z mieskiem mielonym i sosem pomidorowo - pieczarkowym (ze sloika rzecz jasna hehehe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) poczytuje Was od samego początku, odkąd został założony topik. Ja też mam termin na październik a konkretnie na 20. To moje drugie dziecię, mam już córcię w wieku 8 lat. Teraz będzie synuś. Obecnie jestem w 31 tygodniu, a mały chyba nadal odwrócony główką do góry - chociaż nie jestem do końca przekonana, a usg dopiero mam w połowie września. Mam nadzieję że przyjmiecie mnie do swojego grona ;))) Pozdrawiam wszystkie brzuchatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mamuski! Ja dopiero skonczylam weekend. :D:D:D Wylezalam kojelna parapetowke :) :D A najgorsze jest to, ze nigdy bysmy nie przypuszczali, ale juz nie mozemy patrzec na ciasta, saladki itd. Duzo tego przygotowujemy, bo glupioby bylo jakby braklo... a pozniej jemy jeszcze ze 2 dni - prawie jak po weselu :D:D:D Fajnie widziec sie z bliskimi, jak jeszcze jestem troche sprawna, ale nastepny weekend mamy dla siebie - i juz nei moge sie doczekac Pisalyscie o pasach poporodowych. Bedzac na szkole rodzenia, a nawet w sklepie z takimi akcesoriami - slyszalam to samo, pasow uzywac okazjonalnie, jak sie chce wygladac na bardziej "poskladana". Miesnie i skora sie rozleniwiaja i czesto cos wiszacego zostaje. Nic nie wroci sprezystosci - tylko cwiczenia ehh wiec juz planuje po 4-6 tyg ciutke sie zaczac ruszac. Mam sporo znajomych z branzy sportowo-miesniowej- sylwetkowej i tez sa tego zdania :) hehe ale sobie branze wymyslilam :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kobietki po kilku dniach nieobecnosci spowodowane chorobą,dziekuje za porady:) katar juz przechodzi, gardlo tez juz mniej boli a leczylam sie tylko miodem, dobrze ze goraczki przy tym niemialam. Co do pokoju dla maluszka to czekamy na lozeczko wozek przewijak wanne itp. ma przyjsc na koniec sierpnia takze rozstawimy na poczatku wrzesnia. Raczej wszystko mam, torbe zamierzam spakowac w 36tc czyli za 2tyg. Juz niemoge sie doczekac maluszka,a jeszcze niewiemy jaka plec bo 1 usg dziewczynka a nastepne chlopak lekarz mowi ze ciezko powiedziec bo ma pepowine miedzy nogami i dlatego jest niepewny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopisuję Perełka1983......25...26.09.09…Pawełek...mazow.... pierwszadzidzia Nieznajoma4303.22...01.10.09..Blanka.....pomors....pierw szadzidzia MG 29..............31...01.10.09..Igorek......wlkp......druga dzidzia Monia_monia......25...02.10.09..Marcel.....Mazow.....pie rwsza dzidzia czuła...............25...03.10.2009 córcia.... pomors...pierwsza dzidzia alla23...............24...03.10.09.synek.......mazow.... pierwszadzidzia K_Z_Kasia.........27...04.10.09..synek...zachodniop..pie rwsza ciąża Pultaska....30...05.10.09...synek....kuj.-pom (Niemcy)...pierwsza Dzidzia Angela24...........27...07.10.09..Martynka.śląskie.....p ierwszadzidzia Mewka123........29....07.10.09. Martynka...wlkp...pierwsza dzidzia MERY27...........28....8/12/10/2009....synek......wlkp.. ..drugiedziecko mazia112..........22...11.10.09..Miłoszek..Małopol....pi erwszadzidzia MartaDz...........30...11.10.09..Zuzia......podlaskie..p erwszadzidzia KASIA444................14.10.09..SZYMUŚ....pomors....pi erwszadzidzia Renatinka…...….26...17.10.09..Jas......pomor s.....pierwszadzidzia DAGAR.............34...18.10.09..Kornelia…. Łódź......pierwsza dzidzia Betix.............23....18.10.09. synek..kujawsko-pom...drugadzisdzia Lalune.............27...19.10.09..Nadia...warm.-maz...pi erwszadzidzia Jenny06 29 20.10.09 Kacperek ...śląskie drugie dziecko RUMIANELLA.....27...22.10.09..Larysa..dolnośląskie..pier wszadzidzia SURI...............30...22.10.09..Dawid......śląskie.... .pierwszadzidzia agatek-gagatek 24...24.10.09..córka..dolnośląskie...drugie dziecko lubila..............32...25.10.09..Ola..........rzeszów. ..druga dzidzia agata_xyz......28....26.10.09...synek.....śląskie......p erwszadzidzia madzik..........21....29.10.09..???????.......lubelskie. ..druga dzidzia a tak swoją drogą to od samego początku ciągle męczą mnie jakieś infekcje grzybiczne, macie podobnie? wymaz zrobiony, leki działają ale tylko przez jakiś czas później znowu to samo :( mam nadzieję że po porodzie bedzie lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze raz bo coś mi nie wyszło Perełka1983......25...26.09.09…Pawełek...mazow.... pierwszadzidzia Nieznajoma4303.22...01.10.09..Blanka.....pomors....pierw szadzidzia MG 29..............31...01.10.09..Igorek......wlkp......druga dzidzia Monia_monia......25...02.10.09..Marcel.....Mazow.....pie rwsza dzidzia czuła...............25...03.10.2009 córcia.... pomors...pierwsza dzidzia alla23...............24...03.10.09.synek.......mazow.... pierwszadzidzia K_Z_Kasia.........27...04.10.09..synek...zachodniop..pie rwsza ciąża Pultaska....30...05.10.09...synek....kuj.-pom (Niemcy)...pierwsza Dzidzia Angela24...........27...07.10.09..Martynka.śląskie.....p ierwszadzidzia Mewka123........29....07.10.09. Martynka...wlkp...pierwsza dzidzia MERY27...........28....8/12/10/2009....synek......wlkp.. ..drugiedziecko mazia112..........22...11.10.09..Miłoszek..Małopol....pi erwszadzidzia MartaDz...........30...11.10.09..Zuzia......podlaskie..p erwszadzidzia KASIA444................14.10.09..SZYMUŚ....pomors....pi erwszadzidzia Renatinka…...….26...17.10.09..Jas......pomor s.....pierwszadzidzia DAGAR.............34...18.10.09..Kornelia…. Łódź......pierwsza dzidzia Betix.............23....18.10.09. synek..kujawsko-pom...drugadzisdzia Lalune.............27...19.10.09..Nadia...warm.-maz...pi erwszadzidzia Jenny06...........29 20.10.09 Kacperek ...śląskie drugie dziecko RUMIANELLA.....27...22.10.09..Larysa..dolnośląskie..pier wszadzidzia SURI...............30...22.10.09..Dawid......śląskie.... .pierwszadzidzia agatek-gagatek 24...24.10.09..córka..dolnośląskie...drugie dziecko lubila..............32...25.10.09..Ola..........rzeszów. ..druga dzidzia agata_xyz......28....26.10.09...synek.....śląskie......p erwszadzidzia madzik..........21....29.10.09..???????.......lubelskie. ..druga dzidzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×