Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość limonka2+1

PAŹDZIERNIK 2009

Polecane posty

ja tez wybralabym supermana :-) chyba że nie lubi koloru niebieskiego to wtedy może najlepszy tata pod słońcem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Angela---------tez bralam jakis czas furagin, mialam zle wyniki moczu i wogole a teraz biore juz chyba od dwuch miesiacy LUTEINE bo cos tam ze szyjka jest nie tak,ale nie wiem co. dzis zdalam sobie sprawe ze jeszcze 6 tygodni i dzidzus bedzie,jak ten czas leci no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ;-) A no leci, leci... u mnie jeszcze jakies 4,5 tyg. A tak poza tym, to wydaje mi się że mi się brzuch opuścił- jakoś mi się lżej oddycha - czyżby synuś już się szykował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane brzusie ;) dzięki za opinie w sprawie tych koszulek, dziś coś muszę mu zamówić... u mnie 34 dni do porodu :D a wczoraj mialam jakiś dziwny ból w obrębie kręgoslupa, nie mogłam się ruszyć, trwało to z pół godziny....byle do porodu, ale coraz dziwniejsze objawy mam. K_Z-Kasia- synuś pewnie spakowany do drogi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:-) Dzisiaj ide do lekarza, ciekawe, jakie ja mam wyniki moczu....Moja niunia siwe wierci,ale chyba nie w te strone co trzeba;-) Angela-----> podsunelas mi swietny pomysl na prezent urodzinowy dla mojego meza:-) Ja kupie "najfajniejszy tata na swiecie" niebieska;-) betix ------> ja tez mam jeszcze 6 tygodni:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się :) Wczoraj wyszłam ze szpitala, byłam tam 5 dni, znowu przez łożysko, krwawienie i skurcze. Z Zuzią wszystko ok, ważyła już 2300 w 34t1d Pozdrawiam gorąco chyba nie mam siły przeczytać zaległości, ale mam nadzieję że wszystkie jeszcze jesteście w dwupaku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dagar- tez myslalam o tej koszulce, tylko w kolorze czarnym i jeszcze fajna jest ta z napisem "bombowy tata" (biala) i "świeżo upieczony tatuś" tez mi się podoba :) za duży wybór. MartaDZ- dobrze że u Ciebie jest OK. Niech Zuzia sobie posiedzi jeszcze w brzuchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angela -> dzięki za podpowiedz na prezent, zbliżają się imieniny mojego męża :p chyba wybiorę "Najlepszy tata pod słońcem" Marta -> super, że już jesteś w domku i z dzidzią wszystko ok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo halo! Dlaczego tu dzisiaj tak cicho? :) Ja dzisiaj mam lenia :) Chyba dlatego,ze troche sie chmurzy i pewnie cisnienie spada. Zaraz szybkie zakupy i czekam na wooooooooozzzzzzeeeeeeeeeekkkkkkkkkk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Juz kurier go do mnie wiezie tralalalalla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
renatinka------> fajnie,ze sie cieszysz;-)ja wozek bede miala na poczatku pazdziernika:-) angela-------> to ja moze ja zamowie dzisiaj:-)Tylko mam problem, niebieska czy czarna?, hm........ podejrzewam,ze moj maz bedzie chodzil w niej tylko po domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajne te koszulki, ale maz by raczej w takiej nie chodzil - tez tylko po domu Renatinka - ty szczesciaro! ide zaraz wyniki odebrac, ale u nas cos upalnie sie robi, az mi sie nie chce....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
a torby do szpitala macie juz spakowane????????? chyba nie co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
betix---------. ja mam 2 i juz spakowane od miesiaca;-) Brakuje mi sie jeszcze biustonoszy do karmienia:-) Angela------> zamawiam niebieska, czekam na rejestracje;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane malo sie odzywam bo mam zalecenie zeby lezec, a siedzenie przy kompie troche mnie meczy. Ogolnie dobrze się czuje, tez mam skurcze przepowiadające, biorę na nie nospę bo mam 36tc to jeszcze z 2 tygodnie zeby maluszek posiedział. Angela ja do tej pory caly czas cos mialam z pęcherzem, zapalenie pęcherza, piasek w nerce wiec wiem co czujesz, tez bralam furaginum noi 3-4litry wody dziennie to podstawa. Teraz wyniki mam dobre ale na zas biorę żurawine i pije duzo wody zeby bakterie nie wróciły. Koszulki sa swietne szkoda ze wczesniej nie pomyślałam o takim prezencie, bo mąż ma dziś urodziny, ale może mu zamówie na dzień chłopaka. Także lece zaraz po placka bo teście przyjdą, a zeby zrobić to nie mam siły. Dla maluszka juz mamy wszystko łozeczko jeszcze w kartonie moze gdzies za tydzień rozłożymy, a wózek czeka do odbioru w sklepie, bo w domu nie mamy poki co miejsca. W miarę możliwości będę sie do was odzywać, trzymajcie sie grubaski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już się spakowałam, torba stoi na komodzie, obok przygotowane lecz nakryte łóżeczko i dzisiaj robię szczegółowy plan co i jak. Wieczorem mnie ogarnął lekki strach co jak męża nie będzie a mnie złapie? Sama, z daleka od znajomych i bez samochodu bo u mechanika na zmianie przegubów. Dzisiaj od samego rana poszykowałam ciuchy na ewentualny wyjazd do szpitala ( na wieszaku, poniżej buty i skarpetki, bielizna), a przy telefonie nakleiłam numery na pogotowie i znajomych, którzy wrazie czego mogliby mnie zawieść. Mąż pracuje około 70 km od domu więc zanim by dojechał....Chyba musze liczyć narazie sama na siebie bo już bliżej terminu to ktoś ze mną będzie. W naszym stanie może jednak z minuty na minutę coś się dziać.... Na bakterie w moczu dobrze pić wodę mineralną Jan (do kupienia głównie a aptece).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alla23- no to podajmy sobie ręcę. Ja już przed ciąża mialam problemy, najgorsze jak mnie dopadł krwiomocz i wylądowalam z potwornymi bólami na pogotowiu, a teraz przy ciąży to już w ogóle szkoda gadać. Ja też już spakowana jestem do szpitala, wyprawka gotowa, teraz tylko czekanie zostało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jeszcze nie spakowałam...dopiero częściowo, ciągle się zabieram za prasowanie rzeczy maluszka... i zabrać się coś nie mogę ;) wczoraj kupiłam na próbę stanik do karmienia, myślałam że będzie gorzej bo ja od zawsze noszę takie usztywniane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki! Melduje sie poslusznie :) Mam nadzieje, ze mnie jeszcze pamietacie :)... ? Nie odzywalam sie, bo robilam kolejna parapetowke, pozniej dochodzilam do siebie po weekendzie, no i szykuje wyprawke (pranie prasowanie, latanie po sklepach i sprawdzanie gdzie taniej grrr) :D Wszystko robie duzo wolniej, bo jednak ta przepuklina pepkowa daje mi sie mocno we znaki... 3 dni temu mialam skurcze przepowiadajace, ale takie, ze na ok minute zgielo mnie w pol... srednio fajne... Slyszlaam, ze jak tak zlapie to trzeba sie albo lekko poruszac, albo zmienic pozycje. Bylam blisko lozka, wiec sie buchnelam i faktycznie po ok minucie przeszlo... Wczesneij twardnial mi tylko brzuch i jakies takie lekkie skurcze czulam, a ten byl konkretny :D Takze pierwszy skurcz mam juz za soba i o dziwo, pamietam,z e mie bolalo, ale nie pamietam tego bolu hehehe tak jak ponoc jest przy porodach... to mi pasuje, obym bole porodowe tez po minucie zapomniala :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
perełka też się tak dlugo zbieralam za prasowanie, rozłozyłam sobie to na raty bo upały były i stanie przy żelazku było mega wysilkiem, jak już skończyłam wszystko to mi ulzyło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do wyprawki, to tez nie mam calej.... ba powiedzialabym, ze nawet brakuje mi duuuzo. Mi na szkole rodzenia polozna bardzo polecala bepanthen i tak jak pisalyscie, w razie czego jak sie za bardzo czerwieni to sudocream. Kupcie tez sobie rivagel - rivanol w zelu, potrzebny jest czy nam czy dzidziusiowi i nie papra sie tak wszystko w kolo jak przy rivanolu. Pisalyscie wczesniej o uzywaniu tetrowych pieluch. My z M wymyslilismy sobie,z e w dzien dzidzi bedzie uzywalo tetrowych, a na noc pampresiki. Kolezanki stwierdzily, ze po tygodniu bede miec dosc tetrowych, ze za duzo z tym zabawy, a przy dziecku jest kupa innych rzeczy do zrobienia, wiec nie wiem jak to bedzie... nie jestm wielka fanka uzywania pampersow non stop, ale czas pokaze, czy nie wybiore latwiejszej drogi :) W sumie lepiej dluzej przytulac dzidzi, niz prac smrodek :D Czy ktoras zdecydowala sie na wozek bexa? Ja dalej mam tysiace dylematow, ktory wybrac, marzy mi sie mutsy urban rider, ale on zaj.... drogi jest, moze uzywany kupie... nie moglaby ktoras zdecydowac za mnie? :) plizzzzzzz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie torba tez juz prawie w całosci zapakowana w szafie stoi i czeka ogolnie to dopadła mnie wena sprzatanie dzisiaj na kolanach wyprałam wykładzine w pokoju a potem sama sie w głowe popukałam:D u mnie do terminu jeszcze daleko tylko zastanawiam sie na ile wiarygodny jest ten termin bo niby to termin z OM ale to nie była miesiaczka u mnie tylko krwawienie z odstawienia tabletek, a potem od razu zaszłam w ciaze wiec nie wiem nawet jak długie byłyby moje cykle i nie wiem jak to z tym terminem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×