Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość limonka2+1

PAŹDZIERNIK 2009

Polecane posty

Nakari---->witam cieplusio:* Nie łam się wagą,od tego nigdy nie uciekniemy już taki nasz los:):)Bez ciąży też kobieta tyję:):):) Kasia---->z ta torba racja jak jutro dopakuje to będą dwie,ale kosmetyki mam z głowy bo szpital daję pierwsze-taka wyprawka-można samemu wybrać i potem nie ma się problemu:)a wiadomo jak baba w ciąży ma coś wybrać to .......czasu brak:):) Nie przejmuj się tak stopami ja swoich tez dawno nie widziałam a stary się ze mnie śmieję że jego robocze mogę nosić albo o kilka rozmiarów za duże mogę zacząć kupować:):) No i ostatnio na topie mam nowe zachcianki mianowicie tonami pożeram rzodkiewki codziennie po 3,4 pęczki nigdy dość:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez chodze co 3 tyg, nic sie nie zmienilo. Tez myslalam ze bedzie czesciej. Ale to oznacza ze wszystko jest OK! A ta waga sie nie przejmuj, te wyniki i tak sa raczej szacunkowe, wyliczane na podstawie czegoś tam. Mysle ze waga Nadii jest w porzadku, sama zerknij 31 tc 1189 gram (10 centyl) 1738 gram (50 centyl) 2392 gram (90 centyl) 32 tc 1377 gram (10 centyl) 1955 gram (50 centyl) 2634 gram (90 centyl) 33 tc 1572 gram (10 centyl) 2175 gram (50 centyl) 2873 gram (90 centyl) 34 tc 1772 gram (10 centyl) 2395 gram (50 centyl) 3105 gram (90 centyl) 35 tc 1975 gram (10 centyl) 2611 gram (50 centyl) 3326 gram (90 centyl) 36 tc 2177 gram (10 centyl) 2819 gram (50 centyl) 3531 gram (90 centyl) 37 tc 2374 gram (10 centyl) 3015 gram (50 centyl) 3718 gram (90 centyl) 38 tc 2565 gram (10 centyl) 3196 gram (50 centyl) 3880 gram (90 centyl) 39 tc 2746 gram (10 centyl) 3358 gram (50 centyl) 4015 gram (90 centyl) 40 tc 2914 gram (10 centyl) 3496 gram (50 centyl) 4119 gram (90 centyl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lalune----->ja jutro mam wizytę 37 tc wcześniej miałam 34 więc mam tak jak ty:)A no i mojej pani doktor(rodzinnego lekarza)tez nie znoszę taka baba upierdliwa wszystko na odpierdol robi-już mam nowego-jak raz zabrałam męża ze mną na wizytę to ona tak się bała że pierwszy raz wszystko zrobiłam jak trzeba:o Jak byłam w 21 tygodniu to ona mi powiedziała że zaczynam 28 jak można się pomylić o 7 tygodni???Głupia pipa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość och jak jest ciezko
mam pyutanko co jest dobre na bole krzyza chodzic nie umiem a brzusio mam malutki jakbym byla w 6mies a mecze sie strasznie z plecami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba nic z tym nie zrobisz niestety - trzeba sie oszczedzac ..i tyle Ja mialam okropne bole plecow, zwlaszcza jak sie narobilam za duzo. Nawet z lozka wstac nie potrafilam Ale musze powiedziec ze ostatnio jakby mniej boli...Moze plecy sie przyzwyczaily do ciezaru?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dobrze, bo juz myślałam, że u mnie coś nie tak. Kasia - dzięki za tabelke:) A dostałyście skierowanie na HBS i wr jeszcze raz? W którym tygodniu to się robi? Bo ja tylko do krwiodawstwa na moje przeciwciała i to jeszcze źle mi wystawiła skierowanie i pojutrze muszę do niej iść znowu. Mam nadzieję, że będzie juz moja Pani doktor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja koleżanka urodziłą córeczkę w 38 tygodniu. Ważyła 3600 i 55 cm. Też bym chciała urodzić w 38. Najgorzej to przenosić, bo tylko się człowiek denerwuje. Ciekawe co u Mery. Szkoda, że nic nie napisała. Brzusiowa też jeszcze chyba bez kompa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak Nieznajoma, mozliwe ;-) Lalune - ja robilam teraz Hbs - pierwszy raz. A WR mam jeszcze z lutego - gin mowi ze nie musze jeszcze raz robic, ze te wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lalune----->ja badanie hsb miałam na początku, ale zapytam jutro i to samo z WR,a tak swoja droga też bym chciała urodzić w 38:):)jaki człowiek głupi co,zdecydować się nie można może w tym tygodniu a może jeszcze nie:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia--> ja czytalam,ze w ciazy srodek ciezkosci ciala zmienia sie o 2 cm. I niestety cialo musi przywyknac do tych zmian. Wiec moze sie przyzwyczailas? :) A ja mam jakies dziwne bole. Na maksa boli mnie krzyz i mam uczucie jakby mi ktos wbijal noz w spojenie lonowe: szybko i co jakis czas. Auuuc!! W szkole rodzenia mielismy dzis duzo cwiczen fizycznych, moze sie jakos przesililam.... Boli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renatinka----->ty zawsze i wszędzie aktywna najbardziej jak nie w pracy to e domu a teraz szkoła rodzenia:)Kochanie a gdzie czas dla Ciebie,oszczędzaj się to to już tuż tuż:):)I co jak Ci sił braknie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Wstalam wczesniej, bo M chce mi wziasc net do pracy. Od 2 dni mam takie bole plecow, ze normalnie chodzic nie moge :( wygladam jak stara babinka :D dlatego nawet nie wypuszczam sie z domu ehh a ja mam dopiero 34 tydzien, jeszcze min 4-6 przede mna :) Jutro mam wizyte, wiec sie dowiem co tam u mojego synusia, choc sadzac po jego aktywnosci ruchowej to miewa sie dobrze i ciasnawo :) mam do Was pytanko, jestem z tych co piora wszystko dla dzidzi, bo te nowe rzeczy smierdza nowoscia :(. Kupilam ostatnio komplet do lozeczka. W komplecie mam taki ochraniacz na szczebelki, on nie ma poszewski, tylko jest gabka obszyta materialem, czy Wy to tez pierzecie? Nigdy nie pralam takich czarów i boje sie, ze zdeformuje. A to takie sliczne :):) Ja WR mialam robione juz jakis czas temu, a wczoraj jak bylam na badaniach to tez sobie zazyczylam. Oki, koncze, bo na sniadanko cza isc. Mam nadzieje,z e dzisiaj krzyze mi odpuszcza... musze zaczac planowac robote, bo w tym tyg jeszcze 2 imprezki i musze jakos wygladac - w koncu to urodziny M :) Milego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł z ranka:-) agata_xyz ja nie prałam tego ochracza na szczebelki, dzidzia i tak go dotykać przecież nie będzie, chyba ze machnie rączką. Ja nie miałam badania na toxo , pamietam na początku ciązy jak o nie spytałam to rzekł ,że robi sie przed ciążą... Byłam wczoraj na wizycie, ktg i usg. Skurcze sie zmniejszyły (dodatkowa dawka mg b6 i asparginu zadziałała) , małą waży 3kg i ma sie dobrze:-) ,ma dużą główke ale lekarz mówił ,że to normalne. Termin cesarki ustalił na 29-30 września , chyba że wcześniej cos zacznie się dziać . Wizyty teraz co tydzień , ktg 2 razy w tyg, jeszcze badanie prolaktyny i ca125 ,ech znowu kasy pójdzie. ..pocieszam sie,że to juz końcówka ciązy no i że dzieci rodzi się nie co rok tylko 1 czy 2 razy w zyciu (chyba że ktoś wiecej planuje). Udanego dnia , zajrzę pózniej , bo jadę do zusu zawieżc zwolnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Laseczki:) Ja też dziś wcześnie bo do szpitala na wizytę i walczę ze starym żeby zwlekł się w końcu z wyra brrrrrrrrr i na domiar tego jak sikałam do kubeczka to obsikałam się jak dziecko po sam łokieć:) Dam znać po wizycie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też witam z ranka ja teraz wizytę za 3 tygodnie i na nią gin kazał mi zrobić WR więc zrobię no właśnie a tą pościelą to mam nadzieję że pierzecie tylko poszewki i mam pytanko czy pierzecie wszystkie ciuszki dla maluszków np. czpeczki na wyjście ze szpitala też?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj nakari, z jakiej części dolnego śląska jesteś? bo ja z lubina koło legnicy. pozdrawiam wszystkie dwupaki. jutro mam wizyte u gina wczoraj byłam u ordynatora w moim szpitalu, bo chciałam mu zadać kilka pytań - i... nie czasu, a na wszystkie pytania odpowie na prywatnej wizycie - wręczył mi wizytówkę. koszt od 100 zł w góre, zależy jakie bede miała pytania czujecie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Nakari mi ostatnio termin wyszedł na 16 to bardzo podobnie a wagą przestałam się już przejmować bo i tak teraz nic nie zrobię ,później bęe się martwić Rumianella tak to już niestety jest z lekarzami Macie może listę rzeczy dla mamy i dla dzidziusia, ściągnęłam jak wrześnióweczki sobie podawały i gdzieś mi przepadły mój remont jutro dobienie końca więc muszę zacząć poważne zakupy , w sobtę jak powiedziałamm siostrze że jeszcze nic nie mam nawet do szpitala nie jestem spakowana to nie mogła uwierzyć mój mąż chyba też zaczyna się bać bo wczoraj już jak zasypiałam to obudził mnie że w tym tygodniui musimy chociaż spakować torbę dla mnie , właśnie to było najważniejsze w środku nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia - w sumie troche racji masz,tez powiedzialam ginowi ze nie wiem czy jest sens w 8 m-cu robic na toxo ale powiedzial ze poki sie nie urodzi to zawsze jest sens bo mozna leczyc,no to dla spokojnosci dzis zrobilam,jeden schiz mniej bede miala mam nadzieje ;) witaj nakari:) rumianella - czas to pieniadz,nie ma co,super lekarz,kasiore trzepia ze szok,biedniejszy nie ma prawa juz zachorowac a co do wizyt moj mi wczoraj powiedzial ze jak teraz jestem w 34 tyg to wolalby zebym teraz pokazala sie za 2 tyg bo jakby normalnie sie spotkac za 4 tyg to juz jest ciaza donoszona i wlasciwie moge rodzic,dlatego ja za 2 tyg znow ide,oj wiecie zaczynam miec stresa ze to juz tak niedlugo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
a u mnie juz po zakupach. meble zamowione, maja dotrzec w nastepnym tygodniu . ale remont jeszcze w pelni trwa. noce tez jakies dlugie sie staja bo juz spac nie moge a nocami w tv to juz nic kompletnie nie leci ciekawego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ;-) U mnie tez roznie ze spaniem. Wlasnie odebralam wynik posiewu z laboratorium - wyszly jakies bakterie, niby lekarz ostatnio mnie uspokajal, ale mysle ze trzeba bedzie jakies tabsy brac. Lubila -ja piore wszystkie ciuszki, lacznie z czapeczkami Nieznajoma - dobre z tym kubeczkiem, nie przejmuj sie, nie Ty jedna masz z tym klopoty hehehe. Daj znac co tam po wizycie! A u mnie 38 tc to juz za tydzien, z jednej strony juz byc chciala, a z drugiej mam stresa chyba, nie wiem czy dam rade! Mewka - ooo to juz niedlugo ! Agata - ja nie piore tego ochraniacza, tylko poszewki Renatinka - masz racje z tymi plecami, nawet chodze jakos tak inaczej ;-) Wiesz ja wczoraj tez sie troche nalazilam po miescie i potem tez mnie bolalo tak w srodku-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zapomnialam Wam sie pochwalic - wczoraj maz sam zaczal mowic o dziecku, zapytal czy czuje ze porod sie zbliza, co czuje itp. ;-) ;-) Zapytal tez jak w koncu nazwiemy synka - ustalilismy jednak Kubusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:-) Wczoraj mialam jakis dołek i co chwile plakalam:-( A to,ze nie moge normalnie urodzic, a to,ze niepotrzebna mi szkoła rodzenia, a to,ze wód mi nie przybyło:-( Zalamka......' Dzisiaj juz czuje sie troche lepiej.... Ja mam teraz chodzic do lekarza co 2 tygodnie i zrobic badania krwi, moczu, WR, toxo, odczyn Coombsa i posiew z pochwy(chociaz nie wiem po co:-() Wczoraj ogladalam mojego bolderka:-) Mam jednak pytanie :Kochaniutke, a czy wasz Xlander ma regulowany podnozek spacerówki? Mozna ja montowac przodem i tylem do kierunku jazdy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dagar z tego co wiem to w x-landerze spacerowke mozna tylko w jedna strone (przodem do kierunku jazdy) zamontowac. Ale sama nie mam, wiec moze nie mam racji. Tak wyczytalam. Nie przejmuj sie u mnie takie dolki sa co drugi dzien ;-) Powiem Ci szczerze - chyba Ci nawet zazdroszcze tej cesarki jak sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz Kasia z tymi facetami to tak jest , ja pamiętam też na początku mój mąż jakby wcale się nie przejmował ciążą , nie przytulał itp. dopiero jak brzuszek urósł, zaczął chodzić na wszystkie wizyty jak dzidziuś stał się bardziej realny to mąż dużo dużo więcej się interesuje-niestety tacy są faceci , może się troszkę wstydzą czy co? Dagar x landery mają z reguły spacerówkę tylko w jedną stronę i do tego jeszcze montowaną na rzepy a nie sztywną ,dopiero x lander xq 2009 ma montowaną w obie strony , ja bardzo obstawiałam x landera ale ten xq oglądaliśmy w niedzielę i powiem ci żw porażka ma tak spawy stopione jakby to robił ktoś niedouczony mąż nie chciał nawet5 oglądać jak to zobaczył, a jajpopulrniejsze xa mają spawy ładne tylko właśnie ta spacerówka niefajna ale każdy ma swój gust i lubi co innego .To był mój typ do wczoraj ten xa bo ma dobre opinie na necie ale wczoraj pojeździłam tym tako i tym x landerem i powiem ci że tako jest dużo bardziej miękki i elastyczny ale x lander też fajny, ja wybrałam tako bo piękny kolor no i cena też przemówiła do mnie bo za 800 zł co mi zostało to ja sobie video nianię kupię bo będę pracować w domu więc mi się przyda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny. Ja jutro zaczynam 35 tydzień .Która, z nas pierwsza idzie na" odstrzał"? Ta tabelka jest gdzieś daleko . Kasiu już masz 38 tydzień za tydzień ?:)Jeju to hura!!!! ciąża donoszona . Mam jakieś dziwne sny związane z porodem ,nawet własne cycki mi się śniły :P,że źle smaruję i nacieram. Podjęłam decyzje BĘDĘ RODZIĆ S/N . przygotowuję się psychicznie do porodu .Nie ,korzystałam ze szkoły rodzenia na żywo tylko w necie przerobiłam całą szkołę z wirtualną położną . I jak znam siebie samą w momencie największego bólu wszytko zapomnę to jakoś dzieje wtedy obok mnie .Ostatnio miała dziwne bóle podbrzusza i próbowałam wykorzystać wiedzę zaczerpnięta z książek, neta .Ból i strach nie pozwolił skupić się na racjonalnym myśleniu .Może ma to teraz związek z tym ,że dziecko nie jest jeszcze w pełni gotowe do przyjścia na świat . Oj oby do października

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem już! Wróciłyśmy od lekarza i wszystko gra.Mała rośnie jak na drożdżach,znowu skopałam przy słuchania serduszka. No i Hbs miałam robione na początku i niedawno w sierpniu i więc powiedziała że teraz to nie jest konieczne ale czasem robią przy porodzie.Co do WR to owszem ale dopiero po porodzie (nie wiem czemu),badania wzroku nie robią przy naturalnym porodzie-też jakoś dziwnie.Ktg dopiero jak skurczy dostanę i zacznę robić.I tak jak pisałam wczoraj muszę dopakować torbę bo wyszykowałam się jak na jednodniowy biwak:)A z kosmetyków mam wziąść tylko oliwkę i szampon dla malucha:):)Wizyty teraz mam mieć co tydzień.I niestety muszę brać Galfer bo wyniki krwi wykazywały brak jakiejś witaminy ale to normalne teraz pod koniec bo dzidzia rośnie i zabiera wszystkie możliwe minerały i witaminki:) No i tyle u lekarza a tak poza tym wszystko dobrze,obiad zrobiony,posprzątane,muszę jeszcze poprasować i torbę spakować:):) ŁŁŁeeeee to wszystko:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×