Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość limonka2+1

PAŹDZIERNIK 2009

Polecane posty

No, mi też tak ciągle gorąco, a w nocy jak się obudzę to jestem jak sopelek lodu :-D Ale (((odpukać))) nic mnie jeszcze nie złapało. Ale jak jest chłodniej na dworze, to nogi mam trochę mniej opuchnięte. Mazia - mój też się tak rozpycha, a najgorzej jest jak z jednej strony brzucha wystawi pupcię, a z drugiej zaprze się kolankami! Uuu - jak wtedy boli! :-D Ale niech kopie z całych sił, bo przynajmniej wiem, że wszystko jest u niego w porządku ;-) Dajcie dziewczyny znać, jak dzisiaj po lekarzu. Ja idę dopiero we wtorek za tydzień, bo mój gin ma urlop. Też sobie kurcze nie miał kiedy urlipu wziąć :-O Dziewczyny, jakim oljkiem masujecie sobie, żeby uniknąć nacinannia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jestem jestem :) Od rana walczę z psem - wyszłam na na godzinkę i taki mi sajgon w domu zrobił że myslałam ze go za balkon wyrzuce! Dopiero skonczylam sprzatac, ale najgorsze ze znow musze wyjsc ;-) Nie mam juz sil, naprawde. Zdjec jeszcze nie mam, czekam caly czas, na pewno cos wrzuce! MG - ja mam jakis olejek z Niemiec, ale nie stosuje, jakos nie moge sie przemoc ;-) Mazia - ja na katar uzywalam kropelki Euphorbium czy jakos tak, ale nie wiem czy pomogly ;-) no i chyba cos kolo 28 zl kosztuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Renatinka za pamiec, humorek rano byl lepszy, tylko piesio mi troche go teraz zepsul Ale ide zaraz na zakupy, moze mi sie polepszy. Chce kupic jakis stanik wygodny. (Jak wroce pewnie znow bede sprzatac po psie hehehehe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia no to nieźle daje ci popalic ten piesek ale przynajmniej sie nie zastoisz;) a noce to mam przeduszne i jest mi bardzo gorąco jak nigdy co zawsze byłam przykryta po sam czubek nosa. Juz sie nie moge doczekac tej naszej kruszynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MG29--> do cudownych masazy okolic wiadomych (hihi) jak i nawilzania czasem brzucha uzywam oliwki z Rossmanna z Babydream spacjalnie dla mam. Jest w niej olejek migdalowy i inne naturalne skladniki. Ale powiem Wam,ze nie cierpie tych masazy bleee Kasia--> Ty to sie biedaku masz z tym swoim kundelkiem :) Moj siersiuszek na szczescie jest taki,ze spi, je, od czasu do czasu mu odbije i bawi sie sam ze soba lub roznymi pilkami. Oczywiscie tez ma swoje szajby. No w sobote jak byli gosci, to mial jedna ze swoich jazd, czyli biegal na pelnej predkosci po mieszkaniu, niewazne, czy po gosciach,czy po parapetach hihihi Perelka--> cos dlugo sie nie odzywalas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) jakie to miłe, że ktoś o mnie pamięta :) nie odzywam się ale poczytuję sobie wasze rozmowy ;) podglądam też topik wrześniówek bo już się pomału rozpakowują i się zastanawiam kiedy na nas przyjdzie pora... ;) jutro mam wizytę u lekarza to się dowiem jak tam moja szyjka się trzyma ;) swoją drogą dobrze że mam tą wizytę bo mi się coś dziwnego zadziało tam na dole... :O zbierałam się tak do prasowania, zbierałam i wczoraj wybawiła mnie mama, bo była u mnie i zabrała wszystko :P mój sierściuch też w kółko śpi z przerwą na jedzenie...śpi i sierści ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie sloneczka:-) Juz po wizycie:-) Moja Kornelcia zapewne przyjdzie na swiat pupą do przodu, lekarz raczej nie widzi szans na obrót.Mala jest za duza, a w macicy ma za malo miejsca. Zatem głowke mojego sloneczka mam tuz pod sercem:-)Czeka mnie cc....juz sie powoli z tym oswajam.Mialam isc jutro na zajecia do szkoly rodzenia dot. porodu aktywnego,ale w tym wypadku nie widze sensu, niepotrzebnie bede sie denerwowac patrzac na dziewczyny rodzace naturalnie :-( Wody płodowe AFI 8, a wiec od 2 tygodni bez zmian. Przepływy pepowinowe prawidlowe. Za tydzien mam miec kolejne USG i mam do was pytanie, ile mialyscie juz badan USG. MG------> ty chyba mialas ich duzo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Perelka--> oczywiscie,ze pamietam :) Nie damy Ci od nas odpoczac :) Dagar--> ja mam bardzo czesto usg i to od poczatku ciazy. Na poczatku byla to ciaza zagrozona,wiec mialam co 2 tygodnie, teraz na kazdej wizycie,czyli co 3-4 tygodnie. 15 to bank juz mialam, a moze i wiecej. Podobno to nie szkodzi dzidzi w zaden sposob. I nie martw sie,ze bedzie CC. Najwazniejsze,ze bedziesz miala cudowna coreczke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renatinka----->dzieki za slowa otuchy:-) Corunia na pewno bedzie czaderska:-)W piatek jedziemy po lozeczko, juz sie nie moge doczekac:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey Dziewuszki:) Ale naskrobałyście dziś:)Ja już mam łóżeczko rozłożone więc teraz tylko czekać,Boże jeszcze tylko 3 tygodnie łłoo Matko gdzie ten czas,jak szybko zleciał:) Dostałam sterylizator dziś od znajomych kupili chcieli być jako pierwsi z prezentami :) firmy Lindam uniwersalny do każdego rodzaju butelek,sami wybierali bo ich córcia ma 2 latka i bardzo sobie chwalili.Ja tez chodzę ubrana jak wieśniara każdy ciuch z innej półki dresy do tego koszula jakaś i klapki-masakra nie chce myśleć co ludzie mówią,tylko patrzą z politowaniem:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w klubie ubierajacych sie "po wieśniacku" :-P Na lato to jeszcze jak cie moge,ale jak sie robi chlodniej, dramacicho:-P Pomoc społeczna to pikus, Pan Pikus :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i zapomniałam wam powiedzieć jaka przygodę miałam w sobotę,więc jak rozkładaliśmy łóżeczko z moim mężem i bratem miała skurcze i w pewnym momencie mój brat tak mi się przygląda i się pyta-Co kopie-a ja w panice -Tak tylko kopie.Za moment znowu aż usiadłam i mój mąż-Znowu kopie-a ja że nie że to skurcze.I tak na nich patrzę a oni bladzi jak ściany.Stary łapie za torbę mój brat mnie pod rękę i gotowi do jazdy byli.Ale po chwili ustało:)I se myślę weż tu babo rodz jeden bardziej przestraszony od drugiego i krzyczą do mnie Oddychaj:):):)Ale się z nich uśmiałam,niezle się wystraszyli, ja wiedziałam o co chodzi tylko byłam ciekawa ich min i stwierdzam że więcej ich nie będę straszyć bo jeszcze któryś ducha mi wyzionie i co zrobię.Ale było wesoło:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dagar ja usg mam na kazdej wizycie czyli tak jak renainka kolo 15 napewno nieznajoma nieźle dałaś im szkoły niech będą przygotowani he he wyobrażam sobie ich :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale jak zobaczyłam to przerażenie w oczach męża to se myślę nie ma hu**** jak on ze mną na porodówkę pójdzie bo to on będzie potrzebowała fachowej pomocy:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w słoneczne popołudnie! MG - ja mam olejek ze słodkich migdałow i olejek z kiełków pszenicy (kupowałam na allegro) - do tego dodaje kilka kropel wit E. Też nie lubię tego masażu:( A usg miałam przy każdej wizycie. Właśnie wróciłam od lekarza (niestety mojego nie było:() Nadia waży 2240 (dzisiaj jest 1 dzień 34 tygodnia).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz po wizycie,dzidzia ma 2500 i jest glowka w dol, robilyscie badania na toksoplazmoze???!!!!!!!!!! ja zaczynam panikowac,gin mowil ze sa nieobowiazkowe ale mozna zrobic dla uspokojenia no i leczy sie to w ciazy,niby czasem lepiej sie nie nakrecac ale ja chyba zbadam to,tak dla spokojnosci dagar - dobrze ze teraz sa usg,przynajmniej zaplanowany porod bedziesz miala,nie boj nic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widze ze nasze dzidzie rosna! Gratulacje dziewczyny! Dagar nic sie nie martw, przynajmniej ani Ty ani dziecko sie nie umeczycie! SURI - ja mialam toxo 2 razy- 2 -gi raz dlatego ze za 1-szym wyszlo ujemne, co oznaczalo ze nie mam przeciwcial Padam na pyszczek, zlatalam cale miasto, musialam pare spraw zalatwic, a staniora nie kupilam bo juz nie zdazylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to super jak maleństwa zdrowe,ja mam jutro wizytę u mojej położnej i zobaczymy co nam powie:):):) Miałam dziś prasować ale mam takiego lenia że nic mi się nie chcę:)A co tam kiedyś muszę odpocząć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SURI - ja miałam robione badanie na toksoplazmozę, tak jakoś na początku. dziewczyny, a ile wasze maleństwa ważyły w 34 tygodniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, zazdroszczę Wam energii!!! Ja byłam wczoraj w takim centrum handlowym i trochę pochodziliśmy sobie, dzisiaj wstałam przed południem, zrobiłam tylko małej śniadanie do szkoły, potem upiekłam drożdżowca i zrobiłam obiad, popołudniu zawiozłam Małą na zajęcia, ale nie czekałam, tylko przyjechałam do domu. No i tak średnio 1-2 razy na godzinę miałam delikatne skurcze i w dole brzucha mnie boli. Dzwoniłam do gin i mówiła mi, że na tym etapie to normalne, ale mam wytrzymać do 39tc! No więc dzisiaj już wzięłam 3 razy po 2 tabletki magnezu z potasem i no-spę. A jutro jadę na ktg i na pobranie krwi, ciekawe co mi wyjdzie z tymi skurczami. Denerwuję się już trochę. Dagar - ja usg miałam na każdej wizycie + 2 genetyczne + 3 u innego lekarza + 3 w szpitalu, więc troche się tego uzbierało. Ale to nie zawsze były takie dokładne długie usg, tylko np. lekarz sprawdzał czy serduszko bije, czy zastoju w nerkach nie mam, ile mam wód... Ale najważniejsze, że z dzieckiem wszystko dobrze. A cesarka też ma swoje dobre strony - nie wycierpisz się przynajmniej. Ja im bliżej tym bardziej zaczynam się bać! Nieznajoma - SUPER :-D :-D :-D Dobre z tymi skurczami. Mój się skurczami aż tak bardzo nie przejmuje, tylko leżeć mi każe, żeby było wszystko dobrze. Ale akurat w domu poleżysz :-O Lalune - cieszę się, że z Nadią wszystko dobrze! :-) S.U.R.I. - to się szykujesz na poród naturalny? Ja robiłam badania na toksoplazmozę, ale to było jakoś tak na samym początku ciąży i wyszło mi, że kiedyś dawno temu już to przeszłam. Mój mały na końcu 34tc ważył około 2400. Mój gin powiedział, że jak dotrwam do terminu, to powinien ważyć około 3000-3200.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
S.u.r.i. ja miałam robione to badanie na początku ciąży biustonoszy do karmienia nie kupuje bo piersi mi jakoś nie urosły szczególnie a nigdy nie miałam miękkich My w piątek byłyśmy u gina wszystko ok Ola waży 1980g pięknie pokazała twarzyczkę i mamy śliczny portret syn wgrał nam na komórki a babcie były w szoku że taka teraz technika że tak dzidzie widać ja usg mam też często bo na każdej wizycie Anulka 81 chcę Ci bardzo podziękować za linka do turkusowego tako jumpera bo dzisiaj pojechaliśmy do radomia go zobaczyć bo bałam się tego turkusu ze zdjęcia i okazało się że jest piękniejszy niż na zdjęciu i się zakochałam, były też x -landery bo to był drugi typ ale obydwoje z mężem po przejechaniu się obydwoma wózkami natychmiast zdecydowaliśmy się na tako jumpera.Dziewczyny miałyście rację on jest rewelacyjny wszystko się tak łatwo wpina i super się prowadzi ,nawet się nie spodziewałam. Więc tak jak piszę dzięki Tobie wygraliśmy licytację i moja Ola ma wózeczek hura................. i jeszcze kupiłam jej w tym sklepie śliczną pościel do łóżeczka z satynobawełny różowo kremową nie mogłam się oprzec chociaż nie planowałam dzisiaj zakupów Anulka jeszcze raz dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie znalazłam kartkę od położnej co potrzebuję do szpitala dla siebie i małej i jest tego znacznie więcej niż ja spakowałam:o i znów wszystko odnowa muszę rozpakować powyciągać podokładać:) Jutro się zapytam dokładnie co i jak bo zgłupieć można:)bez kitu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lalune - Moj synek w 35 tc wazyl 2600g Nieznajoma - no mi tez duzo tego wyszlo! 2 wielkie torby ;-) Lubila- dobry wybor z tym wozkiem, tez mi sie Jumpery podobaja, no i super kolor! Ciesze sie ze masz juz problem z glowy. Ja ciagle czekam na swoj Jedo! MG - uwazaj na siebie, mi juz tez energii brakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam brzuchatki nocną porą :) Melduję się tak późno, bo miałam dzisiaj taki jakich pracowity dzień. Niedawno starego do roboty wydelegowałam na nocną zmianę i mam komputer tylko dla siebie :) S.U.R.I => ja nie wiem czy to jest sens teraz robić toksoplazmoze, bo to badanie robi się na początku ciąży, żeby w razie czego można było kobietę leczyć. A jeżeli usg dobrze ci wychodziły tzn. nie było widocznych wad rozwojowych płodu to wszystko jest wporządku. Dlatego odradzam ci to badanie, bo tylko pieniążki wydasz niepotrzebnie, lepiej dzidzi coś kup :) Z tymi skurczami to też się uśmiałam. Mój stary to by zawału dostał hehe ostatnio się pytałam go jak zareaguje kiedy zacznę rodzić to się tylko uśmiechnął i powiedział, że będzie opanowany :) Jak byłam w szpitalu to obok leżała dziewczyna która była w 38 tygodniu i miała rozwarcie na 2 cm z ciągłymi skurczami, których ona nie odczuwała :) No i przyszły tatuś jak się dowiedział, że już zaczyna sie akcja to tak zbladł i zaczął dyszeć :) normalnie tak słodko to wyglądało hehe bo chłopak młody jeszcze był ale to jego przejęcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie mam ubrań na zimniejsze dni :) dlatego mogę dołączyć do klubu pomocy społecznej :) Jak był jeden zimniejszy dzień to musiałam staremu bluze ukraść :) Butów też nie mam, bo stopy mam tak spuchnięte, że rozmiar większe się zrobiły. A o spodniach to ja już w ogóle nie wspomnę :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nakari
Witam.Pragnę dołączyć się do październikowych mamuś. Termin mam na 15.10,w brzuszku szaleje córcia.Nadal pracuję,z wagą przebijam was wszystkie bo przytyłam 23 kg:( Czuję się jak wieloryb.Kostek u nóg nie widziałam od kilku miesięcy. A córcia w 34 tyg ważyła 2700.Pozdrawiam serdecznie z chłodnego dolnego śląska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Nakari - to duza ta Twoja corcia. A waga sie nie przejmuj, nie to jest najwazniejsze Monia - to chata wolna? Wpraszamy sie na impreze ;-) Moja stopy tez sie wieksze zrobily. Mam nadzieje ze wroca do dawnych rozmiarow, bo jesli nie (slyszalam o takich przypadkach) to nie bede miala butow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastanawiam się, że moja mała waży dość mało. Cały czas była z wagą do przodu. A dzisiaj ta lekarka - tak jej nie lubię. Robiła te pomiary jakby nie wiedziała o co chodzi. Główka wyszła jej na 33 tydzień, brzuszek na 34 i 4 dni, a nózkę, to widziałam, że dopasowuje sobie żeby wyszedł 34 tydzień. Jestem w ogóle nie zadowolona z dzisiejszej wizyty. Ważne, że z moim maleństwem wszystko dobrze. Następną wizytę mam za 3 tygodnie, a potem w terminie porodu. Wy też tak macie? Myślałam, że pod koniec chodzi się o wiele częściej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nakari - witaj! Ja nie mam problemu z puchnięciem stóp, choć kilka razy mi się zdarzyło. Póki co jeszcze możemy chodzić w japonkach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×